Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės Lenkijoje

user posted image
Parduodu nauja,ka tik gauta golfuka.Dydis 36-38 bet padidintas
Vilnius
Atsakyti
Sveikos,
tu, kurios siunciasi, norejau paklausti kiek kainuoja siuntinukas i Lietuva? Kaip imanoma pigiau per kitus asmenis, nes kazkas ten rasyta anksciau ta tema, bet as nelabai supratau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mazute@ @ 2007 12 28, 22:09)
Sveikos,
tu, kurios siunciasi, norejau paklausti kiek kainuoja siuntinukas i Lietuva? Kaip imanoma pigiau per kitus asmenis, nes kazkas ten rasyta anksciau ta tema, bet as nelabai supratau blush2.gif


Mane ir domintu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugi: 29 gruodžio 2007 - 15:40
QUOTE(mazute@ @ 2007 12 28, 21:09)
Sveikos,
tu, kurios siunciasi, norejau paklausti kiek kainuoja siuntinukas i Lietuva? Kaip imanoma pigiau per kitus asmenis, nes kazkas ten rasyta anksciau ta tema, bet as nelabai supratau blush2.gif



QUOTE(ugi @ 2007 12 29, 15:38)
Mane ir domintu rolleyes.gif

Siuntimas i Lt nieko nekainuoja. thumbup.gif Pristatymai PL irgi dazniausiai buna nemokami. thumbup.gif Mokesciai yra tokie....prekes kaina( 1 zlotas = 1 litui) * is 10% arba 15 % (priklauso kokia parduotuve). Na ir viskas. Dar prisideda siuntimas is Birzu iki jusu. Dar pora lituku prisideda. 4u.gif
Taigi nedelskite ir junkites prie uzsakymu. bigsmile.gif Siuo metu renkamas uzsakymas is thumbup.gif parduotuviu. rolleyes.gif
Is PL uzsakineja tik vienas zmogus Hopeidea. 4u.gif

Daugiau info cia mirksiukas.gif
Atsakyti
viskas, uzsikoduoju siam menesiui ir laukiu savo smutkiu cool.gif
labiausiai tai laukiu batu.. blush2.gif kai gausiu, padarysiu foto sesija 4u.gif
Atsakyti
O as siuos parsisiunciau labai patogus ir smagus, dydis atitiko lietuviska mano batu dydi 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kamke @ 2008 01 10, 16:34)
O as siuos parsisiunciau labai patogus ir smagus, dydis atitiko lietuviska mano batu dydi 4u.gif
user posted image

Koks grozis wub.gif gal galima nuoroda?
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2008 01 10, 19:28)
Koks grozis  wub.gif  gal galima nuoroda?


taip prasom b a t a i
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2008 01 10, 14:29)
viskas, uzsikoduoju siam menesiui ir laukiu savo smutkiu  cool.gif
labiausiai tai laukiu batu..  blush2.gif  kai gausiu, padarysiu foto sesija  4u.gif

drinks_cheers.gif 4u.gif
O kaip man uzsikoduoti net nzn. doh.gif Kiek kartu bandziau, neiseina...Tai tas , tai anas patinka. doh.gif
Siandien is ryto kompas buvo uzluzes, tai nezinojau ka ir daryt. unsure.gif Reikejo skubiai pora zaislu rimtu uzsakyti....tai kaip nujausdama vakar nakti issiunciau uzsakyma rolleyes.gif ...na ir gerai , kad tai padariau, nes buciau pavelavus. doh.gif
Ir ryto norejau papildyma padaryti....tai jau "saukstai po pietu" buvo. verysad.gif

Gabe, as jau laukiu tavo fotosesijos. 4u.gif

QUOTE(Kamke @ 2008 01 10, 15:34)
O as siuos parsisiunciau labai patogus ir smagus, dydis atitiko lietuviska mano batu dydi 4u.gif
user posted image

Grazus.... wub.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, as tai laukiu pirmu savo prekyciu, kazkaip buvo baisoka uzsisakineti. Bet daug neuzsisakiau tik 4 bliuskytes, norisi paziureti kaip dydziai. Jei atitaikysiu bus galima ir toliau sopintis, geru pirkiniu visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolika @ 2007 12 26, 21:32)
user posted image
Parduodu nauja,ka tik gauta golfuka.Dydis 36-38 bet padidintas
Vilnius



Rezervuoju bigsmile.gif

O tikrai niekas SM neuzsakineja is "Bonprix"?
Atsakyti
QUOTE(*panteRa* @ 2008 01 11, 15:40)
Rezervuoju  bigsmile.gif

O tikrai niekas SM neuzsakineja is "Bonprix"?


Uzmaciau kad uzsakineja MAMICY bet is vokiskos bonprix. rolleyes.gif
Atsakyti