Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana garbingo jubiliejaus proga

Norėčiau patarimo.Mano mamos jubiliejus gegužės mėn.Kaip žinote dažniausia jubiliejaus proga jubiliatui užrišama juosta arba užkabinamas medalis ir t.t 4u.gif Gal kas turite pasiulymą be šitų atributų ką nors kitą , nes kažkaip vienas ir tas pats kiekvieną kartą jau ir atsibodo. Man atrodo mano temą gali būti ne man vienai aktuali.Pasidalinkit savo mintimis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nilkasud: 13 balandžio 2010 - 11:50
Mano mamos 60m irgi geguzes men. Medaliu nekabinsim ir per TV nesveikinsim bigsmile.gif Kadangi, ji pas mane moderni, aunatviska (nors ir mokytoja mirksiukas.gif ), noriu visai dienai staigmenu. Gimine musu nedidele, as su savo seima ir sesuo. Tad valandai nuomosiu limuzina (nu, jai cia tai bus atrakcija juodai), paskui Kauno Sokoladineje sokolado degustacija (gal), fotosesija su dukrom, zentais, anukais na, ir vaises vakare. Bet vietoj Sokolado degustacijos gal kazka kita sugalvosiu
Atsakyti
Dar vienas iš variantų padovanoti supamą krėslą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pecadora @ 2010 04 20, 14:00)
Dar vienas iš variantų padovanoti supamą krėslą  mirksiukas.gif
Dovana nebloga, bet namuose nebūtų vietos, o sodyboj turi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(visai kitokia @ 2010 04 16, 13:09)
Mano mamos 60m irgi geguzes men. Medaliu nekabinsim ir per TV nesveikinsim bigsmile.gif Kadangi, ji pas mane moderni, aunatviska (nors ir mokytoja mirksiukas.gif ), noriu visai dienai staigmenu. Gimine musu nedidele, as su savo seima ir sesuo. Tad valandai nuomosiu limuzina (nu, jai cia tai bus atrakcija juodai), paskui Kauno Sokoladineje sokolado degustacija (gal), fotosesija su dukrom, zentais, anukais na, ir vaises vakare. Bet vietoj Sokolado degustacijos gal kazka kita sugalvosiu





Labai grazu ir gera ideja thumbup.gif mano mama taip pat apsidziaugtu tokiomis staigmenomis 4u.gif
Atsakyti
Man taip pat atrodo, kad juostos jau atgyventas dalykas. Mano senelio jubiliejus uz poros savaiciu - niekaip nesugalvoju, ka nors originalesnio vietoj juostos.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Moniux @ 2010 04 25, 15:54)
Man taip pat atrodo, kad juostos jau atgyventas dalykas. Mano senelio jubiliejus uz poros savaiciu - niekaip nesugalvoju, ka nors originalesnio vietoj juostos....    g.gif


Galima išgraviruotą taurę padovanot, dar medžiai ne visai sužaliavę, bet galima nusipirkt žalumynų gėlių parduotuvėse ar turguj ir nupinti vainiką smile.gif
Jei jau turi lazdą (nežinau kiek metų) galima medinę, išraižytą gražią lazdą įteikti ir pritaikyt žodžius, kad bus kaip karalius, tik lazda pabels ir visi atbėgs ir t. t. smile.gif
Na žiūrint kuo žmogus domisi, kas jam patinka, tada ir galima simboliką sugalvot mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burtininke: 26 balandžio 2010 - 07:49
QUOTE(Burtininke @ 2010 04 26, 08:48)

Na žiūrint kuo žmogus domisi, kas jam patinka, tada ir galima simboliką sugalvot  mirksiukas.gif


Butent: ziurint koks zmogus. Mano mama griutu is koto, jei uzristume juosta, vainika detume ar grazviruotas taures gautu. Jai pas mane kakrz- limuzinas ar dar i naktini kluba su zentais rolleyes.gif Gaila, kad anukes labai mazos, pati maziausia dar MP gauna, tad su klubu nieko nesigaus cool.gif
Atsakyti
padariau nuotrauką- koliažą, nuo vaikystės iki šių dienų, tokią kaip gyvenimo knygą, 30X40 formato ir įrėminom
Atsakyti
as irgi planuoju gyvenimo knyga daryti, tik problema, kad labai mazai jos vaikystes nuotrauku yra
o ka dar galetumet pasiulyti prie nuotrauku i knyga, nes tik nuotraukos su zodziais atrodo mazoka (galvoju dovanotas atvirute vaikysteje i ta albuma "imontuot"tik nzn ar tinka taip) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dereša @ 2010 05 03, 09:54)
as irgi planuoju gyvenimo knyga daryti, tik problema, kad labai mazai jos vaikystes nuotrauku yra
o ka dar galetumet pasiulyti prie nuotrauku i knyga, nes tik nuotraukos su zodziais atrodo mazoka (galvoju dovanotas atvirute vaikysteje i ta albuma "imontuot"tik nzn ar tinka taip) blush2.gif

Taip mes irgi padarem knyga nuo vaikystes foto iki dabar, graziai gavosi .Dare mums irgi viena is supermamu
Atsakyti
o per kiek laiko tokius dalykus padaro? nes as pati ne LT siuo metu,grysiu tik likus beveik 2sav iki mamos jubilaus ir noriu irgi kazka grazaus ir isimintino padovanot,bet esu ne LT ir nuotrauku mamos vaikystes neturiu pas save,o jos tik pas mama. doh.gif gal dar kokiu ideju galetu kas pasiulyt mirksiukas.gif
Atsakyti