Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana garbingo jubiliejaus proga

Nieko nesugalvoju, ką padovanoti senukui 80m., išskyrus visokias kailines liemenes unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Man labai patinko viename jubiliejuje padovanota FOTOKNYGA thumbup.gif 70 proga vyras gavo ja, kurioje nuotraukytes buvo nuo pirmuju dienu iki gimtadienio thumbup.gif Labai graziai padaryta wub.gif Vyras net susigraudino kai pamate kaikurias nuotraukas cray.gif
Atsakyti
As manau tokio garbaus amziaus jau visko turi,ir jai geriausia dovana butu pagerbimas susirenkant visai seimai,bei geles.
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2010 02 05, 16:46)
Nieko nesugalvoju, ką padovanoti senukui 80m., išskyrus visokias kailines liemenes unsure.gif  unsure.gif

oj daug ka galima===be kailiniu tapkiu,dar galima prideti poudeli su anukuciu nuotraukom,geros arbatos bet labai geros ir skanios.........
Atsakyti
QUOTE(Adatėlė @ 2010 02 08, 17:58)
oj daug ka galima===be kailiniu tapkiu,dar galima prideti poudeli su anukuciu nuotraukom,geros arbatos bet labai geros ir skanios.........

Na, tai ne mūsų senelis, giminaitis ir gana tolimas, bet daro didelį balių ir daug giminių kviečia
Atsakyti
Taip pagalvojau===ir gal galima padavonot vaistines dovanu ceki====ir naudinga ir reikalinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2010 02 08, 21:53)
Na, tai ne mūsų senelis, giminaitis ir gana tolimas, bet daro didelį balių ir daug giminių kviečia

Vitaminų, kalendorių su nuotraukomis (galit gi jo artimesnių giminaičių paprašyti, kad nuotraukų atsiųstų), knygą "Laimingas senelių gyvenimas", gėlių didžiulę puokštę.
Gal nors kiek padėjau. 4u.gif







Atsakyti
O man atodo, kad kaip tik tokio jubiiejaus proga reikia nors craizy... Manot musu seneliai, tevukai ir kt. virs 60 m. artimi musu zmones nori liemeniu, laikrascio prenumetaru, seimyniniu albumu ir pan.?

Man atrodo, kad kaip tik kazko reikia, kas primintu jaunyste, uzkaitintu krauja, primintu linksmas dienas, kai buvo jauni, linksmi ir pasele...
Pvz. http://www.linksmadi...HIATRO_KABINETE


Man tai nerealu... savo tevukui butinai kazka panasaus sugalvosiu 60- mecio proga.
Atsakyti
Mano vienam seneliui 85, o kitam 90, nesumastau nieko apart ant butelio uzklijuot ju jaunystes nuotraukas blush2.gif
Atsakyti
O ką dovanoti tėčiui 70-mečio proga? g.gif juk vis dėl to toks ypatingas skaičius.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almukas:* @ 2010 03 23, 16:50)
O ką dovanoti tėčiui 70-mečio proga?  g.gif  juk vis dėl to toks ypatingas skaičius.... smile.gif



Tai va,kad su tais dovanojimais doh.gif Mamos 60-metis vasara,o ka padovanot,kad butu grazu,praktiska,ar bent jau is sirdies pradziugintu,neisivaizduoju doh.gif
Atsakyti
O ką padovanoti 60-mečio proga seneliui, gyv. mieste, dirba, mėgsta žvejoti, bet prenumeratą jau buvo gavęs apie žvejybą, vis pagalvoju apie fotoknygą, o ką būtų dar idomaus padovanoti g.gif 4u.gif
Atsakyti