Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana garbingo jubiliejaus proga

Sveikos,

man taip pat toks galvos skausmelis atsirado.. Tai manau, kad nupirksiu dideli miela ranksluosti su uzrasu "Mylimai mociutei", ir siltas tapkes. Norejau daryti toli paveiksla is nuotrauku, kur ir ji, ir jos dukros, ir anukai, bet sia ideja uzsirezervavo teta doh.gif Dar masciau apie kraujo spaudimo matavimo aparatus.. Bet tuos du pirmus tai tikrai dovanosiu. Nu ir puokste aisku. Noretusi ko isradingesnio.. Gal dekupaza koki reiketu padaryti, bet jau nebespesiu, kaip visada per velai sumastau kazka tokio. Teks ant Kaledu lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Laikraščio prenumeratą
Atsakyti
Gal žinote kur galima vilniuje užsakyti tautinę juostą Auksinių vestuvių progau,aukso spalvos. su užrašų "50 kartu" ar kažkas panašaus?Gal kas parduodate?
Atsakyti
Sveikos,

Reikia pagalbos blush2.gif savaitgalį bus močiutės jubiliejus ir dovanosiu padaryta giminės geneologinį medį bei juostą austą su septyniasdešimtmečiu. Reikia kažkokių prasmingų žodžių ar tosto, ką būtų galima pasakyti įteikiant šias dovanas, nes nieko nesugalvoju.. ačiū už pagalbą smile.gif
Atsakyti
Manęs laukia tas pats džiaugsmas, kaip ir tavęs- močiutės 70-metis. Dėl tostų ir žodžių tikrai pilnas internetas, bet aš manau, kad daug mielesni būna pačių sveikinimai, na bent jau kažkiek perdaryti... Mes tai planuojam didįjį pasveikinimą daryti atskirai kiekviena karta - proanūkiai įeis dainuodami ,, močiute aš dar mažyits..', mes, anūkai" - tu numegzk močiute kelią", na ir vaikai kažkokią ypatingą dainą... Dar kol kas tik dėliojasi mintys... 4u.gif
Papildyta:
Beje, aš nelabai į temą, bet kur darei geneologinį medį? Pati ar užsakinėjai? Aš tik svajoju apie tai, jau antra savaitė bandau rinkti informaciją, bet jaučiu, kad niekaip nespėsiu...
Atsakyti
Na pilnas internetas tų sveikinimų, bet kai pradėjau rinktis, kažkaip nieko tinkamo nerandu, arba per giliai kapstau smile.gif norisi kažkokią kalbą jaudinančia pasakyti,ne tik eiles paskaityti, bet pati nelabai kūrybinga esu, tai bandau kažkieno rasti jau sukurtą smile.gif kopijuoju blush2.gif

Mano geneologinis medis bus gatavas ryt smile.gif Šiaip nedariau nieko labai sudėtingo, taip paprastai, nes medis prasideda nuo senelių, paskiau vaikai, anūkai ir proanūkiai. Nemoku įkelti čia paveiksliuko, tai galėsiu jei norėsi į až atsiųsti parodyt kaip jisai atrodo. Užsisakiau jį nupiešti pas pažįstamą dailės akademijos studentę. Tai nupiešė tokį gražų medį, ant kurio kamieno bus seneliai, paskiau 6 šakos ( šešis vaikus močiutė išaugino) tai ant jų klijuosis vaikai su antrosiomis pusėmis, o paskiau iš tų šakų padaryta lapija, ant kurių jau anūkai ir proanūkiai. Ir po nuotraukytėm užrašysiu vardus bei gimimo datas (kad visad atsimintųsmile.gif kadangi anūkų 20, tai toks labai jau nemažas medis gavosi smile.gif
Atsakyti
Oj kaip baltai pavydžiu dėl to medžio... thumbup.gif Jei nesunku, būčiau labai dėkinga už pavyzdėlį.. Beje, tikiuosi, kad žodžius radai tinkamus. 4u.gif
Atsakyti
Nenumaldomai arteja laikas, kai musu seneliui sukaks 80. Grazus jubiliejus. Manau, kad turetume padovanoti kazka iskirtinai grazaus ir prasmingo, nes zmogui galbut tai bus pats svarbiausias jubiliejus...... Tad mamytes, prasau patarkite - ka padovanoti. Tiesiog nenusprendziame. Gal ir pacios turejote neseniai tokia proga, ka dovanojote. Nekantriai lauksiu Jusu pasiulymu.
Atsakyti
QUOTE(agrastiskaaronija @ 2010 01 17, 22:39)
Nenumaldomai arteja laikas, kai musu seneliui sukaks 80. Grazus jubiliejus. Manau, kad turetume padovanoti kazka iskirtinai grazaus ir prasmingo, nes zmogui galbut tai bus pats svarbiausias jubiliejus...... Tad mamytes, prasau patarkite - ka padovanoti. Tiesiog nenusprendziame. Gal ir pacios turejote neseniai tokia proga, ka dovanojote. Nekantriai lauksiu Jusu pasiulymu.


Na vienas is man graziu dalyku ta proga tai zinoma isausta seneliui juosta.. o dar kazkodel siuo metu kyla ideja - dovanoti fotoalbuma - "Neregeta Lietuva" ... o jei simboliskai, pvz nuo anuku - daryciau gal anuku foto koliaza ant drobes... maciau panoramoje jau padarytus darbus thumbup.gif
Atsakyti
Mes tai savo seneliui dovanojom sukurta filmuka is nuotrauku, kur buvo nuotraukos is jo gyvenimo. Nuo vaikystes iki senatves. Istatem daina jam patinkanchia Labai patiko pradzuoje buvo eilerastys igarsintas. Laabai patiko tikrai visi liko suzaveti.
Atsakyti
as praeita nakti sumasciau, kad reiktu gimines medi padaryt ax.gif kadangi mociute turi dau vaiku, gimine plati, tai tikrai idomu manau proanukams bus rolleyes.gif
Atsakyti
kur toki ranksluosti rasti su uzrasu "Mylimai mociutei"???
Atsakyti