Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana garbingo jubiliejaus proga

Padekit pamastyti g.gif -ka dovanoti 25metu sutuoktuviu proga-Sidabrines vestuves biggrin.gif
Atsakyti
Duokit kokiu ideju prasau ka padovanoti 30-mecio proga,motersikiai smile.gif
Labai lauksiu
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2008 02 15, 15:13)
Duokit kokiu ideju prasau ka padovanoti 30-mecio proga,motersikiai smile.gif
Labai lauksiu



Nesenai buvau drauges 30-mecio sventeje ir del dovanos visai galvos nesukau.Tiesiog paklausiau ko ji noretu.Norejo pinigeliu,todel ir nunesem vokeli.
Atsakyti
QUOTE(lincikas5 @ 2008 02 16, 18:27)
Nesenai buvau drauges 30-mecio sventeje ir del dovanos visai galvos nesukau.Tiesiog paklausiau ko ji noretu.Norejo pinigeliu,todel ir nunesem vokeli.

Na vokelis visada labai gerai,bet as noriu kazka sugalvoti kas liktu atminimui...
Atsakyti
30-tmecio proga padovanociau suoli parasiutu,
40-tmecio: is jaunystes ar vaikystes fotografijos padaryta paveiksla,
50-tmecio: fejerverkus,
60-70-80 ir t.t.: is teatro uzsakyta vokaliste su sveikinimo daina (atvaziuoja i sventimo vieta)
Atsakyti
Zinau,kad labai bijo aukscio,tad parasiutas netinka,bet mintis nebloga smile.gif
Atsakyti
Na mūsų močiutė pati užsiprašė savo 70 gimtadieniui.... Ogi sulčiaspaudės. Ir nuopirkom. Tiesa per sudėtingą- pati nemokėjo naudotis... Tai liūdna kad naudojasi tik kai mes atvažiuojam.
Atsakyti
Arteja mano kriksto tevo 70 jubiliejus, situacija tokia, kad jis pusiau paralyziuotas, dazniausiai guli, kartais pasedi vezimelyje. Tiesiog niekaip negaliu sugalvot, ka jam padovanot, kad ir panaudot galetu, ir kad malonu tokia dovana butu gaut, ir kad tiktu tokia proga. Gal kas nors galetu patart... g.gif
Atsakyti
QUOTE(zmonelyte @ 2008 11 03, 01:02)
Arteja mano kriksto tevo 70 jubiliejus, situacija tokia, kad jis pusiau paralyziuotas, dazniausiai guli, kartais pasedi vezimelyje. Tiesiog niekaip negaliu sugalvot, ka jam padovanot, kad ir panaudot galetu, ir kad malonu tokia dovana butu gaut, ir kad tiktu tokia proga. Gal kas nors galetu patart... g.gif

Šiltą ir mielą megztinį 4u.gif Ar patalynę kokią, kad ir pūkinę kaldrą ar pan. Nu man kažkaip tokiam amžiuje atrodo, kad daiktas mielas būtų o kadangi žiema artėja, tai ir šilta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zmonelyte @ 2008 11 02, 22:32)
Arteja mano kriksto tevo 70 jubiliejus, situacija tokia, kad jis pusiau paralyziuotas, dazniausiai guli, kartais pasedi vezimelyje. Tiesiog niekaip negaliu sugalvot, ka jam padovanot, kad ir panaudot galetu, ir kad malonu tokia dovana butu gaut, ir kad tiktu tokia proga. Gal kas nors galetu patart... g.gif

kuom domisi???gal megsta ziureti dvd???...tada butu gera dovana dvd grotuvas ir kruva filmu irasytu..megstamu ir nematytu.....o gal megsta mena,muzika.....juk butu galima su vezimeliu i koki koncerta nuvezti mirksiukas.gif o gal megsta skaityti???.....laikrascius,zurnalus...gal tiktu prenumerata..o gal dievina saldumynus???..tada tiktu graziai papuostas krepsys pilnas gardumynu rolleyes.gif ...darbutu galima savaitgali Druskininkuose padovanoti rolleyes.gif aisku viskas priklauso nuo pomegiu ir...finansu dovanotojo biggrin.gif
Atsakyti
Esu dovanojusi 80-mečio proga medaus puodynę (5 litrus)...dovana buvo įvertinta smile.gif
Atsakyti
as dovanojau mociutei orchideja 80-mecio proga. ir karolius.
tai labai patiko:)) biggrin.gif
Atsakyti