Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus lytis

As buvau echo 2 kartus (daugiau ir nesiunte!). PIrma karta su vyru buvau 20 savaite, tai tuo metu gydytoja nepasake, kas bus. Vyras pajuokavo:"prisidenge kojyte". Bet labai smalsu buvo suzinoti kas gi ten vystosi.. g.gif
Visa nestuma jauciau, kad bus berniukas, apie mergaite net negalvojau...Zinoma, svarbu, kad vaikelis sveikas butu! Myletume ir mergaite! Bet ir as ir vyras norejome berniuko! Be to visi pozymiai rode, kad berniukas...
O paskutini kart buvau 35 savaite, tai gydytoja pasake, kad BERNIUKAS thumbup.gif !!! Net kiausiukus parode lotuliukas.gif (nebeslepe jau, besarmacius mano)!!! Buvau su mama, tai busimoji senele net apsiverke...Taip pat anuko laukia...
Dabar man 37 savaite... Laukiam, kol mano STIPRUOLIS islis i pasauli... wub.gif
Atsakyti
mums 16 sav. pasake, kad laukiames berniuko. 36 sav. darys dar viena echo tai su vyru juokiames ar nebus is musu berniuko mergyte pasidarius wub.gif
Juk kartais ir apsirinka. Gydytoja sako kad 100 proc. del vaiko lyties tik po gimimo duoda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitaR.7 @ 2008 02 13, 13:19)
mums 16 sav. pasake, kad laukiames berniuko. 36 sav. darys dar viena echo tai su vyru juokiames ar nebus is musu berniuko mergyte pasidarius wub.gif
Juk kartais ir apsirinka. Gydytoja sako kad 100 proc. del vaiko lyties tik po gimimo duoda lotuliukas.gif

as irgi vis galvoju,jei mano panelei kas nors tarp koju uzaugs iki kito echo... biggrin.gif neskubu labai raudonu ar ruzavu rubeliu pirkti... g.gif
Atsakyti
eho darem kai buvom 17sav,bet tarp kojyciu virkstele buvo bet gine pasake daugiau kaip ir nieko nematau wub.gif dabar darys 25sav tikiuosi pamatys 4u.gif
Atsakyti
Kad turėsime berniuką sužinojome 18 sav.
Atsakyti
Mes jau sesioliktoj savaitej zinojom kad mergyte bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Estrella @ 2008 02 13, 14:15)
As buvau echo 2 kartus (daugiau ir nesiunte!). PIrma karta su vyru buvau 20 savaite, tai tuo metu gydytoja nepasake, kas bus. Vyras pajuokavo:"prisidenge kojyte". Bet labai smalsu buvo suzinoti kas gi ten vystosi.. g.gif
Visa nestuma jauciau, kad bus berniukas, apie mergaite net negalvojau...Zinoma, svarbu, kad vaikelis sveikas butu! Myletume ir mergaite! Bet ir as ir vyras norejome berniuko! Be to visi pozymiai rode, kad berniukas...
O paskutini kart buvau 35 savaite, tai gydytoja pasake, kad BERNIUKAS  thumbup.gif !!! Net kiausiukus parode  lotuliukas.gif (nebeslepe jau, besarmacius mano)!!! Buvau su mama, tai busimoji senele net apsiverke...Taip pat anuko laukia...
Dabar man 37 savaite... Laukiam, kol mano STIPRUOLIS islis i pasauli...  wub.gif


Kaip jautei, kad bus berniukas, ir kokie požymiai tau tai rodė ? 4u.gif Nes aš jau tai vieną naktį sapnuoju berniuką, tai kitą - mergaitę doh.gif Baigiu visai susipainioti lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergaitės,
jūs rašot, kad genetikai tiksliai pasakė apie lytį. Ar tai reiškia, kad specialiai tokiam tyrimui (lyčiai nustatyti) mėginį darėt, ar kartu su kitais tyrimais tą gali pasakyti? Na, pvz., kai tiria dėl apsigimimų rizikos? 4u.gif
Man irgi labai jau rūpi, tik ginė nė žodeliu apie tai nekalba... unsure.gif
Atsakyti
kad turesime sunu wub.gif suzinojome 25 sav, daktaras parode kur ziureti o as pasakiau ka matau... ogogo koks vaizdalis ten tarp koju lotuliukas.gif
Atsakyti
man 16.5sav pasake,kad bus berniukas,o jau 20 sav pasake,kad tai mergyte,bo nieko tarp kojyciu nemato doh.gif doh.gif Tai dabar ir nezinau ka ten pilvuke nesioju wub.gif Bandysiu uzsirasyti kaitai savaitei 3D echo,tai gal tada pasakys or ir 23 savaiteles jau bus.Nuojauta kuzda,kad turetu buti dukryte wub.gif Kai laukiaus pirmojo sunelio irgi galvojau,kad bus mergyte,tiksliau buvau 100% isitikinus (nors mergaitisku rubeliu nepirkau),kai padare 4D 26 sav ir parode visas vyriskas mano sunelio grozybes mirksiukas.gif tada supratau,kad mergytes nebus ... lotuliukas.gif Sikart as pripirkus kruva mergaitisku graziausiu rubeliu ir visai nekyla ranka pirkt zydru (nei man, nei MB) blush2.gif Tikekimes,kad 3-ia karta musu 2.gif pasirodys tikraja lyti wub.gif Parasysiu po 3 echo ka sake mirksiukas.gif
Atsakyti
pirmu nestumu labai laukem dukrytes, gale nestumo dare echo ir pasake, kad mato bernuka blink.gif na galvoju bajeris.. visa laika tikejomies dukrytes, o cia sunus.. Susitaikem su mintim, kad sunus, o gime dukte.. lotuliukas.gif su antruoju ejau echo 18sav., vyras uzklause gydytojo ar matosi lytis, tai gavo atsakyma "darei ir nezinai ka padarei?" lotuliukas.gif na, MB sako sunu dariau "Tai kam dar klausi jeigu zinai?.." lotuliukas.gif
Atsakyti
Mums beveik 22 savaitės. Šiandien ultragarse buvau, ir sako, kad mato berniuko organus. Jie dar nenusileidę, bet jau anot gydytojo matosi. O aš kažkodėl jaučiau kad mergaitė turėtų būti. Tai nežinau dabar, ar čia jau persiorientuoti ir galutinai patikėt, kad berniukėlis bus, ar visgi pirkt neutralius rūbelius....
Atsakyti