Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus lytis

O mes tik vakar pagaliau suzinojom vaikucio lyti!!! biggrin.gif
Kai ketvirta karta dare echo... Iki tol nesimate, per antra echo sake, kad neaisku, kas, bet gali buti lupytes, tai gal mergaite, per trecia pasake (22sav.), kad gal ir berniukas, bet kad tarp koju makaluojasi virkstele, tai gali buti klaidinga, todel nepatvirtino. O vakar aiskiai parode visus organus ir net atminciai foto padare! thumbup.gif Nors mes jau buvom nusprende, kad ir nenorime zinoti, bet kadangi taip uztikrintai parode, tai ir klausimu jokiu nekilo! thumbup.gif
Taip kad visoms kantrybes! Ir nesitikekit, kad butinai turit pamatyti! Tuo ir zavu, kad tai taip netiketa... smile.gif
Atsakyti
o man siandien pasake smile.gif turesiu antra berniuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2008 01 23, 22:58)
Na jei matosi tai tikrai pasako prieš tai atsiklausdama sakiniu ar norit sužinoti lytį   biggrin.gif  bent jau man tai taip sakė  ax.gif  bet 100-o procentu niekur neduoda yra atvejų kai genetikai mato vieną o gimsta kitos lyties vaikelis  smile.gif  o vandenukų tyrimas jau tiksliai pasako kokios lyties vaikelis pilvuke gyvena  mirksiukas.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
Mums pirmus itarimus del lyties pasake 16sav. tada 21sav. kai dare screeninga gine net neatsiklausius ar noriu zinoti isreze "sveikinu su berniuku!" ir nesenai trecia karta dar kitas gydytojas patvirtino ta pati wub.gif tai laukiam vaikinuko wub.gif
Atsakyti
Ir kas cia darosi - aplink vien berniukai gimsta biggrin.gif as ir pati laukiuosi berniuko - genetike ir mano ginekologe taip pamate lotuliukas.gif
O dar kai forume pasiskaiciau netiketai uzklydus, tai net juokas sueme lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Sekmes nesiojancioms berniukus nestuke.gif ... ir mergytes nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Rooti @ 2008 02 05, 12:21)
Ir kas cia darosi - aplink vien berniukai gimsta biggrin.gif  as ir pati laukiuosi berniuko - genetike ir mano ginekologe taip pamate lotuliukas.gif
O dar kai forume pasiskaiciau netiketai uzklydus, tai net juokas sueme  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Sekmes nesiojancioms berniukus nestuke.gif  ... ir mergytes nestuke.gif

ne visos ne visos... nono.gif va man siandien mergyte atrado... blush2.gif
Atsakyti
Na va kaip gerai mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Tures musu berniukai ir mergyciu sau i poras thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O mes sužinojom tik kai gimė smile.gif Akušerė iškėlė leliuką ir parodė raudonus kiaušukus tarp kojų blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2008 02 05, 14:26)
ne visos ne visos... nono.gif va man siandien mergyte atrado... blush2.gif

oi kaip aš tau pavydžiu wub.gif tikiuosi ir mums pavyks greitu laiku mergytę sulibdyt smile.gif

o,kad sūnelį turėsim sužinojau 17sav. 4u.gif
Atsakyti
man ultragarsa dare paskutini kart 18 savaiciu....tai leliukas nerode ka tarp koju turi,kojytes buvo prispaustos prie pilvuko...
dabar laukiu paskutiniojo ultragarso,po 30 savaites...tikiuosi si kart nepasisleps lotuliukas.gif
Atsakyti
o as kai laukiasi tai net neklausiau,o ir gydytoja net nebuvo taip kad noretu pasakyti.laikiau ,malone paslapty iki gimdymo.tik diena pries gimdyma jau suzinojau,kad gims mergaite,tai net apsiverkiau is dziaugsmo...kai suzinojau,tai buvau laiminga kad net neklausiau,buvo super malonu... wub.gif clap.gif
Atsakyti
Mes jau lyti zinojom 12 sav. pas genetikus. BERNIUKAS. Tetis labiausiai apsidziauge biggrin.gif kaip ir vyrai lotuliukas.gif
Atsakyti