Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus lytis

Mums pasakė 15 savaičių ax.gif Vos atsigulusi, prieš echoskopiją, perspėjau genetikę, kad norim nežinoti, o ji pasakė, kad dar anksti ir tikriausiai nesimatys tongue.gif Bet... bežiūrinėdama kiek nustebo ir pasakė, kad visgi matosi lotuliukas.gif Kadangi tuo pat metu ir vyras, stovintis kiek toliau ir viską filmuojantis, matė ko laukiam, beliko ir man pažiūrėti wub.gif
Atsakyti
O mes vis dar nežinom ir jau susitaikėm su tuom, kad nesidemonstruoja klveckas 4u.gif Pamatysim kas tarp kojų jau gyvai wub.gif
Atsakyti
Eisiu antradieni echoskopuotis, bet i poliklinika - tai itariu, kad niekas nesigilins g.gif Bet veliau darys mano gydytoja, tikiuosi kazka pamatys smile.gif Labai noretusi berniuko, nes pirma mergyte tongue.gif

user posted image

url=http://www.supermama.lt/liniuote/vaikas/]user posted image[/url]
Atsakyti
As suzinojau 30 savaite ir tai nenorejo gine sakyt, sako bus nebeidomu... Bet man buvo taip smalsu...
Atsakyti
man tik pamate kai buvo 34 sav, dabar lieka palaukt ir suzinosiu ar nemelavo man rolleyes.gif beje vyras nezino ko laukiam, jam neidomu svarbu kad bus lialiukas wub.gif
Atsakyti
Aš sužinojau 40-tą nėštumo savaitę, nors visą nėštumą gydytojai visaip vartė mažių, norėdami pamatyti ax.gif Taip vėlai jau galėjo ir nesakyti, bet nespėjau perspėti gydytojos lotuliukas.gif
Atsakyti
o mums gydytoja nesako kas bus, sako kai gims tada ir suzinosite verysad.gif man atrodo kad ji pati nesupranta, nesugeba nustatyt biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien sužinojau, kad laukiamės dukrytės smile.gif
Atsakyti
man su pirmuoju pasake kai buvau 15 savaiciu o su antruoju kai buvau 17 savaiciu abu syk pasake teisingai mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
O man pasakė, kad bus vaikinukas lotuliukas.gif
Mums 15 savaiciu, bet leliukas siek tiek didesnis...
Tai genetike padare nuotraukytes ir parode visus vyriskumo irodymus. As ir tikiu, kad ten berniukas biggrin.gif Nors jei nepaaiskintu, kur ir kas ten yra vyrisko, tai pati ir nesuprasciau ax.gif
Tikiuosi bus berniukas, nes musu giminej vien merginos ax.gif Tai norisi ir vyriskos kompanijos daugiau smile.gif
Atsakyti
Suzinojom, kad bus mergyte 16ta savaite. wub.gif thumbup.gif
O 18ta savaite lankemes pas doc.Krumini ir jis idemiai pazvelges lens.gif photo.gif tare: "Turesite mergyte! Jau dabar sedi ir pudruojasi nosyte." clap.gif angel.gif
Atsakyti
14 savaitę Genetikos centre clap_1.gif
Atsakyti