Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus lytis

nepamenu kiek pirmajam buvo laiko, bet kai matavo sirdeles tonus, tai sena tokia daktarele pasake:"taip plaka tik vyro sirdis, taip kad apie mergyte net nemastyk" mirksiukas.gif
Atsakyti
o man apie 20sav.pasake,kad 85 %mergaite,nors tai buvo spejimas,kaip pati gydytoja sake,bet jis pasitvirtino thumbup.gif
Atsakyti
O man labai rupi suzinoti lialiaus lyti. Tik mums jau nestumas i pabaiga eina po truputi, o maziukas vis neparodo, kas jis... 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif mume pasakė 19 sav., pasitvirtino, turim sūneli thumbup.gif
Atsakyti
24 savaite suzinojome, kad turesime sunu wub.gif abejoniu nera, nes patys pamateme ekrane - "bonus eventus" labai gera aparatura turi, dziaugiuosi kad nuejome.
Atsakyti
Mano sesute pagimde vasario 12... Per kiekviena echoskopa jos vyras ejo kartu, kad suzinotu ka tures, bet ... kaip dabar jau aisku, grazioji dukterecia kukli smile.gif kiekviena karta apsisukdavo taip, kad nebuvo galima iziuret. Tai visa gimine ir draugai speliojo.. Sesuo net sarasus uzsivede kas prognozavo berniuka, o kas mergaite...
Atsakyti
Man taip pat kiek ziurejo, tiek nerode kojas suspaudes lelius. Mes su vyru vis tikejomes, kad bus dukryte, nes jau pirmaji sunu turim. Taciau praeita savaite vel dare echoskopa (dabar jau 34 sav.) ir pasake, kad bus dar vienas sunelis. Taciau kazkoks neaiskus man tas sunelis, nes pirmojo echoskopas kitokius kiausiukus rode lotuliukas.gif Taigi dar neprarandu vilties - gal nepasiteisins doh.gif gal dar visdelto turesim dukryte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(azk @ 2008 03 07, 20:59)
Man taip pat kiek ziurejo, tiek nerode kojas suspaudes lelius. Mes su vyru vis tikejomes, kad bus dukryte, nes jau pirmaji sunu turim. Taciau praeita savaite vel dare echoskopa (dabar jau 34 sav.) ir pasake, kad bus dar vienas sunelis. Taciau kazkoks neaiskus man tas sunelis, nes pirmojo echoskopas kitokius kiausiukus rode lotuliukas.gif Taigi dar neprarandu vilties - gal nepasiteisins doh.gif gal dar visdelto turesim dukryte  thumbup.gif

as irgi su viltim gyvenu kad gal flirt.gif o pas mane bus jau ketvirtas bernuzelis doh.gif noreciau kad butu apsirike juk buna visko blush2.gif bet jei ne tai vistiek jau labai laukiam savo ketvirtos atzaleles wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina444: 07 kovo 2008 - 20:12
Mes sužinojome 31 sav. kad laukiames sūnelio, labai tikiuosi, kad gydytoja neapsiriko doh.gif
Atsakyti
Trisdesimta savaite, anksciau nenorejom, o dabar neatlaike smalsumas mano. Taigi, daktaras sake, kad vaikas aiskiai parode, ka turi, tai berniuko laukiam, na, pasitvirtino mano nuojautos ir sapnai, labai smagu...
Atsakyti
QUOTE(Sokoladine_mama @ 2008 01 27, 01:04)
O aš žiūriu atvirkščiai nei dauguma, nenoriu žinoti, ką turėsiu blush2.gif Kažkaip iš tiesų, norėčiau dukrytės, bet tikrai nenoriu žinoti, kas manyje neseniai atsirado, pati nesuvokiu kodėl smile.gif


Man irgi zymiai smagiau palaukti, kol vaikelis ateis, o ne spelioti, kokios lyties bus. Per pirma nestuma islaikiau iki gimdymo. Per antra vyras buvo kokiu 28 sav. ultragarse, tai pats pas gine pasiklause, nespejau net perspeti, kad nesakytu doh.gif . Dabar mums dar tik 12 sav., o vyras jau pradejo savo dainele "Tik paklausk, gal ja mato, kas bus blush2.gif ". Na jau ne !!!! O tai ka, gal pakeist ruosiasi lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lina444 @ 2008 03 07, 22:09)
as irgi su viltim gyvenu kad gal  flirt.gif  o pas mane bus jau ketvirtas bernuzelis  doh.gif noreciau kad butu apsirike juk buna visko  blush2.gif  bet jei ne tai vistiek jau labai laukiam savo ketvirtos atzaleles  wub.gif


Gal patartumet, kaip berniuka pasidaryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaG @ 2008 03 12, 13:38)
Papildyta:
Gal patartumet, kaip berniuka pasidaryti blush2.gif

cia jau turbut kas skirta ta ir dievulis mums atsiuncia doh.gif kas is to kad mes plnavom ant mergytes uzkibti ir dvi dienos iki O pastojau ir berniukas doh.gif cia jau manau yra loterija wink.gif
Atsakyti