Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

Turiu nusipirkusi pylinga ax.gif , visai neblogas ax.gif .
O gal kuri bandet user posted image?
Atsakyti
cia lietuvoj galima rasti?
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2008 02 17, 10:59)
cia lietuvoj galima rasti?

O nera ?
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2008 02 17, 12:24)

as tai nesu macius LT g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 02 17, 11:28)
as tai nesu macius LT  g.gif

tai reikes man isbandyti ,o tada pasidalinsiu patirtim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2008 02 17, 12:39)
tai reikes man isbandyti ,o tada pasidalinsiu patirtim  biggrin.gif

tai lauksim 4u.gif
o gal kaina sios pudros zinai?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 02 17, 11:42)
tai lauksim  4u.gif
o gal kaina sios pudros zinai?

Apie 12 eu ax.gif
Atsakyti
Net nezinojau kad Avene ir dekoratyvine kosmetika gamina? Idomu kaip ji tinka jautriai odai, turetu gydyti ir nealergizuoti turbut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 02 17, 13:13)
Net nezinojau kad Avene ir dekoratyvine kosmetika gamina? Idomu kaip ji tinka jautriai odai, turetu gydyti ir nealergizuoti turbut ax.gif


tikekimes ne kaip acnecolor blink.gif
Atsakyti
Mano megstamiausias produkta is Avene - ta drekinamoji kauke (Instant soothing moisture mask). Ji padeda tokiem atvejam kaip odos nudegimui sauleje, siaip kaip kauke ir ziema man patinka ja pasitepti pries einant miegoti ar kai daugiau nei -10 einant i lauka...zodziu drekina, neriebalina ir apsaugo smile.gif o dar kiek funkciju atlieka! Zodziu thumbup.gif

Naudojau ir Avene drekinamaji krema ( Hydrance optimale light), tai patiko, bet nieko ypatingo, o kaina tai nemaza. Man zymiai geriau tinka TBS kremukas su aloe, ir pigesnis ir ta pati atlieka.

Siaip tai esu patenkinta sia kosmetika, tikrai visai gera
Atsakyti
neseniai rasiau kad po savaites naudojimo miccelar veido ir makiazo valikli rausti linkusiai odai vertinciau 8balais is 10.tai situacija dar pablogejo doh.gif
dabar isvis matyt 4duociau... doh.gif
Atsakyti
nebepirksiu recovery kremo, pabaigsiu ir bandysiu kažką naujo. apgijo aišku veidukas, bet labai jau jis man kemša poras ant nosies blink.gif gal žinot kuris iš avene nekemša? pasidomėjus sudėtim tai irgi nuotaika subjuro unsure.gif
Atsakyti