Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(Bastet @ 2008 01 22, 09:23)
Palomina, tai kaip ten su mano kremuko sudėtim?  blush2.gif  4u.gif atrodo, poras kimšt pradėjo, ypač ant nosies  unsure.gif

pagal tavo parasyta sudeti (jei is eiles surasei), tai pirmoj vietoj matau Parafinum Liquidum, paziurejau Cosmeticscop puslapy, tai dar kitaip jis vadinamas Mineral Oil.. sitas tai nera geras ingridientas, kazkur skaiciau, kad gali kimsti poras.. antras - silikonas - tam paciam Cosmeticscop psl. raso kad padeda gyti zaizdoms ir t.t. (dabar nelabai turiu laiko isversti ir cia parasyti), apie neigiama zala neuztikau, bet vistiek nemanau, kad labai jau geras ingridientas.. pvz galvos odai nera gerai tas silikona, o veidui irgi nemanau kad labai jau teigiamai veikia..
as nesu profe sutetyse blush2.gif nors noreciau geriau nusimanyti.. kazkur turejau sarasiuka kuriu vengti ingridientu, be dabar nerandu blush2.gif
Atsakyti
Šiandien nusipirkau cleanance kremuka, turejau prieš tai clean ac, na žiūrėsiu , kuris labiau patinka smile.gif šiandien vakare išbandysiu smile.gif
Beje, turėjau mėginėli avene prausiklio, tai labai labai patiko, planuoju pirkti, bet pirma noriu pabaigti savo Bioderma.
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 01 22, 08:50)
vakar nusipirkau vandenuko flakona, labai mielas ant veido ir vakar pirma karta galejau nusipraususi netepti kremo, pakako tik vandenuku apsipurksti ir po kiek laiko nusausinti


cia tas "....spring..."? kokia kaina? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Opusas @ 2008 01 24, 12:05)
cia tas "....spring..."? kokia kaina?  blush2.gif

150 ml kainuoja 27 lt, o 300 ml - 36 lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 01 24, 11:14)
150 ml kainuoja 27 lt, o 300 ml - 36 lt  smile.gif


aciu, galvojau bus brangesnis smile.gif pirksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Opusas @ 2008 01 24, 12:23)
aciu, galvojau bus brangesnis   smile.gif  pirksiu  smile.gif

as turejau, man labai patiko, bet negaliu lygint su kitu firmu vandenukais, nes kitu nesu bandzius.. o Avene vandenuka vel palnuoju kazkada isigyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 24 sausio 2008 - 11:47
QUOTE(Palomina @ 2008 01 24, 12:46)
as turejau, man labai patiko, bet negaliu lygint su kitu firmu vandenukais, nes kitu nesu bandzius.. o Avene vandenuka vel palnuoju kazkada isigyt  smile.gif


labai geras dalykelis tas vandenukas bigsmile.gif
Atsakyti
Cleanance anti-shine regulating lotion ax.gif cia riebalus reguliuojanti emulsija mano veidas pakankamai daznai ir greitai susiriebaluoja siaip si kosmetika man patiko turejau prausikli krema AC dabar noreciau pabandyti riebalus mazinancia emulsija gal kas nors bandet kokie atsiliepimai ???? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(winnerss @ 2008 01 26, 11:21)
Cleanance anti-shine regulating lotion ax.gif  cia riebalus reguliuojanti emulsija mano veidas pakankamai daznai ir greitai susiriebaluoja siaip si kosmetika man patiko turejau prausikli krema AC dabar noreciau pabandyti riebalus mazinancia emulsija gal kas nors bandet kokie atsiliepimai ????  biggrin.gif  4u.gif

aha bandem biggrin.gif as bandziau, ir man tai pats geriausias kada nors turetas kremukas kuris mazina blizgesi thumbup.gif ir pudra po to gerai ant jo tepasi ir laikosi.. tikrai pabandyk, nes jei tau patiko Clean AC kremas, tai sitas Clenance turetu labiau patikti jei veidas riebaluojasi labai..
Atsakyti
praėjo truputuką daugiau nei mėnuo, o vandenukas (150 ml) jau baigiasi unsure.gif kažkaip galvojau, kad jo ilgiau užteks... kremukas taip pat jau įpusėtas. na ką galiu pasakyti, veidas kiek apgijo, bet poras kemša tas kremas, taigi nežinau kokį kremą dabar reikės pirkti, nes tokio pat gal jau ir nebenoriu. g.gif vanduo patiko, pirksiu dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bastet @ 2008 02 08, 12:43)
praėjo truputuką daugiau nei mėnuo, o vandenukas (150 ml) jau baigiasi  unsure.gif  kažkaip galvojau, kad jo ilgiau užteks... kremukas taip pat jau įpusėtas. na ką galiu pasakyti, veidas kiek apgijo, bet poras kemša tas kremas, taigi nežinau kokį kremą dabar reikės pirkti, nes tokio pat gal jau ir nebenoriu.  g.gif vanduo patiko, pirksiu dar smile.gif

as tai kai pirkau vandeni tai iskart emiau dideli buteliuka (300 ml), kaina nelabai daug skyresi, gal 8 lt.. naudojau as ji netaupydama, tai lygtai kazkur 3 menesiams uzeko..
Atsakyti
na va,po savaites naudojimo nusprendziau parasyt apie avene priemones.

veido valiklis micellar linkusiai parausti odai-vertinciau 8 balais is 10.oda vistiek kai kur kai kada parausta,bet pasitepus kremu viskas buna gerai.antra karta nepirksiu,bandysiu matyt uriage.

kremas raustanciai misriai/norm. odai-man tinka ir patinka thumbup.gif

purskiamas vanduo-neblogai bet ir ne stebuklas,kelias dienas buvau isvaziavus ir ji naudojau vietoj miccelar veidui valyti ir man net labiau patiko smile.gif

Atsakyti