Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika



Papildyta:
na pirmoj vietoj vanduo avene, o toliau pavadinimai kurie man visai nepatinka sad.gif
PARAFFINUM LIQUIDUM
CYCLOMETHICONE
BUTYLENE GLYCOL
GLYCERIN
SQUALANE
BENZOIC ACID
CARBOMER
CHLORPHENESIN
PHENOXYETHANOL
TETRASODIUM EDTA
TRIETHANOLAMINE
kažkaip išpradžių efektas stulbinantis buvo, o dabar vėl pabėrė verysad.gif nenori mno veidukas gyti cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bastet: 17 sausio 2008 - 20:32
Paneles,o kur galima isigyti avene ? 4u.gif
Man reiketu veido kremo riebiai odai,skaiciau kad nuo jo veidas neblizga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alionchik @ 2008 01 19, 13:46)
Paneles,o kur galima isigyti avene ? 4u.gif
Man reiketu veido kremo riebiai odai,skaiciau kad nuo jo veidas neblizga ax.gif

Avene galima isigyti Eurovaistineje. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gatinha2 @ 2008 01 19, 13:50)
Avene galima isigyti Eurovaistineje.  4u.gif

aciukas 4u.gif
Atsakyti
aš šiandien nutariau išbandyt ir nusipirkau rebalancing soothing emulsion g.gif regis, kažkas rašė, kad bandė- ir kaip? g.gif nes aš naudojau skin recovery cream, tai patiko, bet va šitas ir pigesnis ir didesnė talpa...nes visgi man to kremo už 60 litų užtenka 2 mėn...tai brangu doh.gif

ir susinervinau, kai šiandien pasakė, kad Eurovaistinėse nebeduoda niekam nuolaidos doh.gif o dar skelbiasi- mažiausių kainų lyderė gun_bandana.gif bet kaip suprantu Avene produkcija yra tik Eurovaistinėj.... o sakau gal Grožio ir chirurgijos tame centre yra pigiau Vliniuj g.gif nes jie importuoja, ar kas pirkot tiesiogiai iš jų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankstikėlė @ 2008 01 20, 17:09)
aš šiandien nutariau išbandyt ir nusipirkau rebalancing soothing emulsion g.gif regis, kažkas rašė, kad bandė- ir kaip? g.gif nes aš naudojau skin recovery cream, tai patiko, bet va šitas ir pigesnis ir didesnė talpa...nes visgi man to kremo už 60 litų užtenka 2 mėn...tai brangu doh.gif

ir susinervinau, kai šiandien pasakė, kad Eurovaistinėse nebeduoda niekam nuolaidos doh.gif o dar skelbiasi- mažiausių kainų lyderė gun_bandana.gif bet kaip suprantu Avene produkcija yra tik Eurovaistinėj.... o sakau gal Grožio ir chirurgijos tame centre yra pigiau Vliniuj g.gif  nes jie importuoja, ar kas pirkot tiesiogiai iš jų? g.gif

kiek prisimenu kainos buvo vienodos (cia pries metus kazkur), o dabar nezinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bastet @ 2008 01 12, 20:52)
buvau labai nemaloniai nustebinta  blink.gif aptikau savo kremo sudėtyje, sudėties viršuje, iškarto po terminio vandens mineral oil sad.gif kaip jie galėjo tokio dalyko prikišti į gydomąją priemone  protest.gif

labai klysti jei manai, kad gydomuosiuose kremuose nėra tokių žmogaus akiai pavojingų medžiagų blush2.gif aš turiu sergančią odą, esu bandžiusi n per savo gyvenimą- ir gydomųjų gaminamų, ir tiūbelėse ir hormoninių rolleyes.gif kas kad dauguma vadinama gydomieji, va visokie tokie komponentai ir gydo mirksiukas.gif ir šiaip pastebėjau- jeigu susergama, kažkaip į sudėtį nesigilinama, tepame ir tikimės išgyti, o va visokių tokių sudėtį nagrinėjame ir paskui baidomės rolleyes.gif bet faktiškai niekur nerasime kosmetikos be tų baubų unsure.gif nebent dėsime agurkus ir pomidorus iš bobutės daržo, ir tai dar tą daržą reikia apsaugoti, kad šuo neapšiktų, višta neapkapotų, sūrūs lietūs nenulytų unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ankstikėlė: 20 sausio 2008 - 16:20
Ankstikėlė, ar pagydė tave tas recovery kremas?
Atsakyti
QUOTE(Bastet @ 2008 01 20, 17:59)
Ankstikėlė, ar pagydė tave tas recovery kremas?

aš nelabai tikiu, kad tokie kremai gydo, gydo gaminami, gydytojų receptais išrašomi smile.gif aš 26 metus kovoju su alergija ir galiu pasakyti, kad tokie kosmetinių fitmų gaminami kremai nemanau, kad gydo....jie tiesiog padeda gyventi tiems, kurių oda itin itin...jautri, serganti ir pan. recovery cream manęs nepagydė, bet suteikė man tam tikrą komfortą- nebėrė, o tai didžiausias pliusa,s nes nuo daugelio mane beria, tepdavau ryte ir vakare, tarnavo man kaip makijažo pagrindas thumbup.gif džiaugiuosi po n metų atradusi normalų kremą...tik kaina kandžiojasi unsure.gif

labiau už visokius parabenus, acidus ir pan aš bijau hormonų verysad.gif nes jie labai žalingi, jų gavau net 26 metus ir bijau, kad nebūtų padaryta didelė žala, bet juk sergantis nesvarstož tepti, ar ne...reikia- reiškia reikia verysad.gif

dabar nevartoju tų kremų, vartoju avene, nivea ir kartai gydomąjį gaminamą, kai jau būna bėda unsure.gif
Atsakyti
man po pirmo panaudojimo labai gražu buvo, rauduonį nuėmė...dabar gal jau nebepastebiu, bet atrodo nebeveikia unsure.gif naujas spuogas skaudus iškilo, o tie maišomi labai stiprūs, turiu dabar bet nėr naudos tik dvokia ir kandžiojasi unsure.gif
Sugiharoj prangiau - kaikurių gaminių kaina tik lituku skiriasi, kai kuriu cielus 10 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bastet: 20 sausio 2008 - 20:28
Palomina, tai kaip ten su mano kremuko sudėtim? blush2.gif 4u.gif atrodo, poras kimšt pradėjo, ypač ant nosies unsure.gif
Atsakyti
vakar nusipirkau vandenuko flakona, labai mielas ant veido ir vakar pirma karta galejau nusipraususi netepti kremo, pakako tik vandenuku apsipurksti ir po kiek laiko nusausinti
Atsakyti