Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

Sveikos,
As irgi turejau daug problemu su veido oda.Mano oda misri,o vienu metu labai stipriai spuogai dygo,vietomis sausejo veidas ir skaudejo,jau nebezinojau,ka daryti.Tai ir as isbandziau Avene.
Mano patyrimas-LABAI patiko zalias prausiklis misriai odai ir Cleanance kremukas (lengvai isigeria ir oda nebe taip blizga).Nusipirkau ir Clean-Ac krema,bet kazkaip jis visiskai nesusigeria man ir oda lieka po nakties ryte kaip riebalais istepta,nelabai malonus jausmas,lyg ir kemsa poras,todel kuri laika jau jo nenaudoju.Norejau toniko dar,bet niekaip nebudavo,tai pirkau kitos firmos (dr.Sheller greipfurktu tonika).Dar noreciau isbandyti drekinamaja kauke ir drekinamaji kremuka koki is Avene.
O siaip tai oda apsitvarke,vaidas tapo skaistesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(stacy @ 2008 01 15, 21:55)
ne man cia adresuota, bet as irgi norejau pasikonsultuoti del sudeties unsure.gif
ziuriu i Avene Clean AC sudeti, atseit raso, kad "non-comedogenic". bet antroj vietoj eina "caprylic/capric trygliceride", o cia raso, kad sitas ingredientas labai kemsantis poras.. tai kur gi ta tiesa? g.gif

"Avene aqua, caprylic/capric trygliceride, carthamus tinctorius, butylene glycol, sucrose stearate, butyrosperm parkil, glycerin, simmondsia chinesis, sucrose distearate, stearyl alcohol, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, bht, bisabolol, butylparaben, cyclomethicone, dimethicone crosspolymer, disodium edta, parfum, isobutylparaben, isopropylparaben, phenoxyethanol, triethanolamine, xanthan gum, zinc gluconate. "


tai man jis ir kimso poras, bet tai pasijuto po kokiu 2 savaiciu naudojimo unsure.gif

siandien isbandziau sveitikli- va cia tai daiktas - butinai isigysiu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(sweety123 @ 2007 12 25, 15:40)
Su sventem! 4u.gif
O man AVENE netiko bigsmile.gif 3 menesius kankinausi su tais spuogais, isbandziau kokiu 10 iv. kremuku - ir Clinique ir AVENE ir Logona, TBS ir t.t. - nebuvo jokio tolko. Nuejau pas kosmetologe, ji dave kazkoki kremuka uz 15 lt, pasitepiau pora dienu ir - oda kaip seniais gerais laikais - lygi, nespuoguota..
pakalbejom dar apie brangesnius kremus (dior, chanel etc.) tai pasirodo nieko ten ypatingai gero.. g.gif


cia tik kosmetines priemones - jos problemu nesprendzia, visai kitas reikalas dermatologine kosmetika (avene, uriage, bioderma, a-derma ir tt)
Atsakyti
QUOTE(stacy @ 2008 01 15, 21:55)
ne man cia adresuota, bet as irgi norejau pasikonsultuoti del sudeties unsure.gif
ziuriu i Avene Clean AC sudeti, atseit raso, kad "non-comedogenic". bet antroj vietoj eina "caprylic/capric trygliceride", o cia raso, kad sitas ingredientas labai kemsantis poras.. tai kur gi ta tiesa? g.gif

"Avene aqua, caprylic/capric trygliceride, carthamus tinctorius, butylene glycol, sucrose stearate, butyrosperm parkil, glycerin, simmondsia chinesis, sucrose distearate, stearyl alcohol, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, bht, bisabolol, butylparaben, cyclomethicone, dimethicone crosspolymer, disodium edta, parfum, isobutylparaben, isopropylparaben, phenoxyethanol, triethanolamine, xanthan gum, zinc gluconate. "

na sudetis tai gal ir ne is paciu geriausiu g.gif cia ziuriu ir silikono yra.. unsure.gif
cosmeticscop zodinelis
sitam zodinely radau, kad caprylic/capric trygliceride gaunamas is kokosu, geras minkstintojas ir tirstintojas kosmetikoje.. apie poru kimsima nieko neraso g.gif
reiks rytoj placiau panagrinet kiekviena sudedamaja dali g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 15 sausio 2008 - 22:03
QUOTE(skera @ 2008 01 15, 22:07)
Dar noreciau isbandyti drekinamaja kauke ir drekinamaji kremuka koki is Avene.



Drekinamoji kauke superine thumbup.gif jeigu odyte pasausejus, pavargus ir siaip nemiela pasidaro, uzsidedi kaukyte ir is kart reikalai pagereja, oda skaisti, svytinti, sveika atrodo
Atsakyti
QUOTE(qqska @ 2008 01 15, 22:47)
Drekinamoji kauke superine  thumbup.gif jeigu odyte pasausejus, pavargus ir siaip nemiela pasidaro, uzsidedi kaukyte ir is kart reikalai pagereja, oda skaisti, svytinti, sveika atrodo


Tai va,mano dabartine drekinamoji kauke jau baigiasi,reiks kita pirkti.Tada ir bandysiu Avene.Nes karta per savaite nakciai palieku ta kauke ir is ryto tikrai svelnesne oda tampa.
Tiesa,man tik kremas Cleanance matau greitai baigsis irgi.Jo ir taip yra maziau nei paprastai kituose kremuose (40ml),o dar tepu ji ir ryte,ir vakare tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(skera @ 2008 01 16, 15:06)
Tai va,mano dabartine drekinamoji kauke jau baigiasi,reiks kita pirkti.Tada ir bandysiu Avene.Nes karta per savaite nakciai palieku ta kauke ir is ryto tikrai svelnesne oda tampa.
Tiesa,man tik kremas Cleanance matau greitai baigsis irgi.Jo ir taip yra maziau nei paprastai kituose kremuose (40ml),o dar tepu ji ir ryte,ir vakare tongue.gif

aha man irgi labai greit baigdavosi sis kremas kai naudodavau 2 kartus per diena
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 01 16, 14:17)
aha man irgi labai greit baigdavosi sis kremas kai naudodavau 2 kartus per diena


O dabar ji naudoji tik karta per diena-ryte ar vakare? O koki krema naudoji antram kartui?
Atsakyti
QUOTE(skera @ 2008 01 16, 20:54)
O dabar ji naudoji tik karta per diena-ryte ar vakare? O koki krema naudoji antram kartui?

dabar buvau atidejus i sali as ji siek tiek, nes salti orai buvo, tai oda visai beveik nesiriebalavo, bet dabar ziuriu reiks vel traukt ir naudot nes pradejo stipriau riebaluotis veidas.. seip sis kremas man pats geriausias kada tik esu turejus is tos serijos kur mazina blizgesi.. kai as ji naudodavau tai naudodavau is ryto, nes labai gerai ir pudra po to tepasi, veidas neblizga ilgai. o vakarais tai tepdavau drekinanti krema (naudojau Decleor bet nelabai patiko, nes norejosi daugiau drekinimo)..
kai orai atveso, veidas beveik nesiriebalavo, tai nusipirkau as Avene Anti-Redness kremuka mazinanti raudoni (patinka sis kremas), ji naudojau rytais (taip ir parasyta kad naudoti rytais), o vakarais nusipirkau Avene Clean AC krema, bes sis ne itin man patinka..
Atsakyti
QUOTE(qqska @ 2008 01 15, 22:47)
Drekinamoji kauke superine  thumbup.gif jeigu odyte pasausejus, pavargus ir siaip nemiela pasidaro, uzsidedi kaukyte ir is kart reikalai pagereja, oda skaisti, svytinti, sveika atrodo

Gal galit pasakyti kiek apytiksliai ta kauke kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 01 16, 23:59)
Gal galit pasakyti kiek apytiksliai ta kauke kainuoja? 4u.gif

Apie 56 Lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 01 17, 00:47)
Apie 56 Lt  g.gif


Aha panašiai.. mano kaukytė jau irgi į pabaigą, tai vėl tokios pačios norėsiu.. smile.gif Žiauriai gaila tik, kad Eurovaistinėj nebeliko tų savaitgalinių nuolaidų.. sad.gif Daugiau perkant nuolaida gerooookai pasijusdavo.. dry.gif
Atsakyti
Dekui, reiks ir man isigyti 4u.gif
Atsakyti