Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(Meskute_as @ 2012 12 10, 21:39)
As jautraiai odai visa serija turiu ir jau daug metu ju vandenuka naudoju purskiama  wub.gif papildau krepseli ir bioderma zodz. kombinuotai sios dvi linijos

aš taip pat derinu avene ir bioderma drinks_cheers.gif

Gal kas išbandėt avene krempudrą? Ar tinka kažin sausai odai?
Atsakyti
neužilgo bus bent du nauji produktai mišriai odai bigsmile.gif
http://webzine.unite...illeur-du-soin/
prausimosi putos ir matizuojantis fluidas smile.gif

ypač laukiu tų putų, man labai patinka tokia tekstūra ir tokie buteliukai, kažko tokio Avene labai trūko thumbup.gif
o fluidas manau vistiek bus ne stebuklas.. o dar ir be spf, tai manau kad manęs nelabai domins.. g.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif
pamačiau žurnale reklamą Avene serijos raustančiai odai, gal kuri esate naudojusi,kokie atsiliepimai? jei jau kalbėjote, gal galėtumėte nurodyti kelią? blush2.gif ax.gif ar jis tiktų alergiškai, su kapiliarais odai? g.gif
Atsakyti
[quote=Neila+69,2010 12 05, 14:04]

user posted image

Kas toki naudoja, gal galit pasakyti - ar uztenka su juo drekinimo sausesnei odai?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Naudoju AVENE rankų kremą su Cold kremu pasaka rankoms wub.gif
Papildyta:
QUOTE(jjuurrggaa @ 2012 06 08, 13:59)
Mergaitės, gal kartais žinote, kur internetu galima įsigyti Avene kosmetikos (pigiau nei vaistinėje)  smile.gif ?

įdomu palyginti vaistinių kainas, aš perku sugiharoj g.gif
Atsakyti
Man draugė atsiunčia iš UK. Ten žymiai pigiau bigsmile.gif
Pvz. aš tiek žiemą, tiek vasarą naudoju Cold Cream ( drėkinamojo kremo neužtenka :-( ). Tai pas mus vaistinėje jis kainuoja apie 38 lt už 40 ml. O UK 100 ml kainuoja 8,5 svarus.....
Atsakyti
Naudoju veidui, kai sualergizuoja nuo ko nors, Kremas alergiškai odai /Tolerance Extreme Cream, jis man greitai pagydo veidelį, jų šaltinio vanduo man netiko, kremas paakiams nebuvo kartotas, kūnui naudodavau kremą iš Trixera serijos, bet pabertose vietose man grauždavo juo pasitepus, prausiklis iš Trixera serijos taip pat naudotas buvo, pirmąkart nusipirkus po mėnesio naudojimo man pakito jo kvapas (nors ir taip ne iš maloniųjų jis) ir prausiantis alergizavo, tai išmečiau, pagalvojusi, kad tiesiog sugedo.. Naudodavau anksčiau ir drėkinamąją kaukę jų. Taigi iš Avene man vienintelis gėris - Kremas alergiškai odai, tik su septyniais ingredientais savyje. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aggnesse: 22 kovo 2013 - 09:17
QUOTE(jjuurrggaa @ 2013 03 13, 09:46)
Man draugė atsiunčia iš UK. Ten žymiai pigiau  bigsmile.gif
Pvz. aš tiek žiemą, tiek vasarą naudoju Cold Cream ( drėkinamojo kremo neužtenka :-( ). Tai pas mus vaistinėje jis kainuoja apie 38 lt už 40 ml. O UK 100 ml kainuoja 8,5 svarus.....



gal tas 100 ml yra kūno ar rankų kremas?
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2013 03 22, 19:38)
gal tas 100 ml yra kūno ar rankų kremas?

Baikit lotuliukas.gif , dar žinau ką naudoju biggrin.gif biggrin.gif Tikrai yra Cold Cream ir tikrai ne tas rankų kremas ;-)
Juk pas mus daug kas brangiau nei už LT ribų smile.gif
Atsakyti
Pirkau krema nuo salcio ir likau labai patenkinta. Nusprendziau ir vasarai kazka isigyti. Nupirkau emulsija nuo raudonumo su apsauga nuo saules. Raudonumas nedingo, tik padidejo. Oda sausa ir sudirgusi. Gaila, kad negalima isigyti brangios kosmetikos meginuku, nes pameginciau ir suprasciau, kad man netinka:( Kokios imones dabar priemones pirkti neisivaizduoju.... g.gif Bijau, kad vel nemazai sumokesiu ir nieko negausiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Eluiza @ 2013 04 27, 21:11)
Pirkau krema nuo salcio ir likau labai patenkinta. Nusprendziau ir vasarai kazka isigyti. Nupirkau emulsija nuo raudonumo su apsauga nuo saules. Raudonumas nedingo, tik padidejo. Oda sausa ir sudirgusi. Gaila, kad negalima isigyti brangios kosmetikos meginuku, nes pameginciau ir suprasciau, kad man netinka:( Kokios imones dabar priemones pirkti neisivaizduoju....  g.gif Bijau, kad vel nemazai sumokesiu ir nieko negausiu verysad.gif


Jūs pabandykite nusipirkti Avene Tolerance Extreme kremą, jis kaip tik sudirgusiai odai skirtas, tik iš septynių ingredientų, tik neturi spf, bet nuramina labai odą, pati jį naudoju beveik nuolatos ir raudonumą tikrai labai apmalšina, sausumo taip pat nepalieka ax.gif esu bandžiusi ir Guinot, Bioderma, Annos Lotan, Matis, tačiau pinigai tik į balą išmesti dažniausiai būdavo, niekas nesuteikia tokios ramumos pojūčio, kaip minėtas kremukas blush2.gif
Atsakyti
Avene bemuilė prausimosi želė/Avene Cleanance soapless Gel cleanser.
Labai skalsi, puikiai nuplauna makiažą, mano oda mišri į sausumą, todėl naudojant kasdien oda išsausėja. Prausiklį naudoju tik tuomet, kai veidą tepu kokia priemone su bligučiu, to nebūna kasdien, todėl prausiklis odos nespėja išsausint.
Šitas buteliukas antras, kurį esu sunaudojus. Tik tarp pirmo ir antro buvo labai ilga pertrauka.

user posted image
foto šaltinis

Jau 5tą buteliuką naudoju Avene extremely gentle cleanser lotion/Avene ypatingai švelnus makiažo valiklis. Nenuplaunamas. Juo nusivalius man jau nebesinori jokio toniko ar terminio vandens nuvalyt likučiams, nes priemonė lengvos konsistencijos. Tikrai labai švelni, jokio dirginimo, puikiai nuvalo makiažą, nekemša porų.

user posted image
foto šaltinis
Atsakyti