Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

user posted image
isigijau si krema, ziuresim ka oda "pasakys" smile.gif
Avene tolerance extreme
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutelle_nixie: 11 vasario 2012 - 18:16
nusipirkau Avene Cleanance bemuilį veido prausiklį. Rašo, kad jaunai probleminei odai. Na mano oda nebėra jauna, problema, kad jautri, iškyla spuogeliai.
Naudoju apie savaitę su Skinsonic'u.
Mano oda mišri į sausumą + jautri. Prausiklis labai gerai prausia, yra skalsus, švelnus, mano jautrios odos nedirgina, sausinimo taip pat nepastebėjau, nors sausėja ji migom, jei kas nors nepatinka, po prausiklio odos netempia. Bent jau kol kas jokių minusų smile.gif

user posted image
Atsakyti
Vitulka, as jau antra perku. Ir niekad nesusigundau pabandyti kazko kito. 4u.gif
Nezinau tik, ar gerai darau, bet ,kai labai neturiu jegu vakare terliotis su makiazo valikliai ir kt. priemonem, kurios nuvalo makiaza...tai einu i dusa ir visa makiaza nuplaunu su siuo prausikliu.. paskui, aisku, dar nuvalau likucius losjonais ir kt.
Pasakykit, jei darau blogai..nebedarysiu:) Taip darau labai retai, bet kartais tiesiog ner jegu niekam, tik dusui ir i lova unsure.gif
Dabar tik laukiu, kada pasibaigs mano tonikas, tai i pora prausikliui paimsiu toki
user posted image

reikes tik daugiau atsiliepimu paskaityti
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2012 02 24, 11:07)
Vitulka, as jau antra perku. Ir niekad nesusigundau pabandyti kazko kito. 4u.gif
Nezinau tik, ar gerai darau, bet ,kai labai neturiu jegu vakare terliotis su makiazo valikliai ir kt. priemonem, kurios nuvalo makiaza...tai einu i dusa ir visa makiaza nuplaunu su siuo prausikliu.. paskui, aisku, dar nuvalau likucius losjonais ir kt.
Pasakykit, jei darau blogai..nebedarysiu:) Taip darau labai retai, bet kartais tiesiog ner jegu niekam, tik dusui ir i lova  unsure.gif
Dabar tik laukiu, kada pasibaigs mano tonikas, tai i pora prausikliui paimsiu toki
http://www.harpersba...on-1209-de7.jpg

reikes tik daugiau atsiliepimu paskaityti

o kodėl manot, kad blogai darot? aš tik jį naudoju, akių makiažą valau tik atskiru valikliu, o veidui tik šitą prausiklį naudoju. Paskui nusausinu veidą servetėle ir tepu kremą, jei patingiu prieš tai terminiu vandeniu išsipuršt ax.gif blush2.gif
juk čia prausiklis, viską turi nuplaut, jei noris odą atgaivint, tai po prausiklio galima naudot toniką, bet aš neturiu ir nereik schmoll.gif
nepirkit to toniko, trečioj vietoj denatūruotas alkoholis, peilis odai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 02 24, 11:32)
nusipirkau Avene  Cleanance bemuilį veido prausiklį. Rašo, kad jaunai probleminei odai. Na mano oda nebėra jauna, problema, kad jautri, iškyla spuogeliai.
Naudoju apie savaitę su Skinsonic'u.
Mano oda mišri į sausumą + jautri. Prausiklis labai gerai prausia, yra skalsus, švelnus,  mano jautrios odos nedirgina, sausinimo taip pat nepastebėjau, nors sausėja ji migom, jei kas nors nepatinka, po prausiklio odos netempia. Bent jau kol kas jokių minusų  smile.gif

As turejau si prausikli, is pradziu labai patiko, bet ipusejus pradejo sausinti ir dirginti oda smile.gif
Atsakyti
Vitulka, aciu! net neziuresiu i jo puse 4u.gif
Siaip, man Avene kosmetika labai isgyre kazkada viena nuostabi vaistininke 4u.gif Tada turejau mazyciu problemu su veidu, pastoviai kazka reikejo maskuoti. Tai vienur spuogas, tai kitur... Atejau pas ja su problema, kuria man pavyko pagaliau issprest.
Tik vat man Diacneal paliko dvejopus ispudzius..

user posted image

Jo veikimas yra pakankamai efektingas, spuogeliai greiciau isnyksta.. bet paskui, toj vietoj, kur tepiau, lieka ,tarsi, isdeginta oda. Oda nusiema (tikraja ta zodzio prasme) sluoksniais, ir, aisku, blogiau uzsideda kosmetika toj vietoj - matosi paserpetojimas sausas. Reikia dar kelias dienas islaukt, kol tas praeis, ir atsinaujins oda.
Pirkau toki pries metus..nei puses neisnaudojau, nes gana taupiai naudojamas. Dabar turbut galiojimo laikas nuo atidarymo pasibaiges - tai nezinau , ka daryt.
Bet, greiciausiai i jo vieta bus nupirktas Avene Triacneal pabandymui. Nors kaip ir nelabai reikia man jo.. bet buna EXTRA atveju, kai prireikia 4u.gif
Atsakyti
Jau gal kokį ketvirtą kartą perku tą Avene Cleanance bemuilį veido prausiklį. Man jis nesausina ir nedirgina odos, kol kas vienas iš mėgstamiausių prausiklių. O tas tonikas (nežinau ar tas pats, kurį miyako nurodė, pas mane dvifazis kažkoks) tai išties nieko gero - nenaudojamas dulka lentynoj, o ir sudėtis prastoka smile.gif
Atsakyti
je t'aime, aciu Jums 4u.gif kad isgelbejote mane nuo dar vieno nereikalingo pirkinio!
Atsakyti
Dabar naudoju "AVENE Hydrance Optimale Rich" drėkinantį veido kremą su SPF 20. Dailina odą, drėkina ir yra šiek tiek riebesnis (pasirinkau tokiam orui).

user posted image

Bandžiau ir "Optimal Hydrance Light"(Legere) - irgi neprastai drėkina, bet yra lengvesnės tekstūros.

user posted image

Abiejų rūšių yra tiek su saulės filtrais (cheminiais), tiek be jų.

Dar bandžiau specialų dehidratuotai odai skirtą "Rich Compensating Creme", bet tokio įspūdžio nepaliko g.gif. Na, gal dar pakeisiu nuomonę, nes turiu likutį.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 26 vasario 2012 - 13:35
user posted image

"Optimal Hydrance Light"(Legere) - laaabai patiko. gerai drekino, matizavo.


gal kuri bandete paakiu Ystheal+ ar Eluage? kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi-Vian: 26 vasario 2012 - 19:22
QUOTE(je t'aime @ 2012 02 24, 16:51)
O tas tonikas (nežinau ar tas pats, kurį miyako nurodė, pas mane dvifazis kažkoks) tai išties nieko gero - nenaudojamas dulka lentynoj, o ir sudėtis prastoka smile.gif

As irgi turejau si dvifazi, tai vos puse sugebejau isnaudot, labai nepatiko, veidas toks lipnus po jo budavo, norejosi nusiplaut ir turiu itarima, kad kimso poras.
Atsakyti
Gal kas naudojate arba žinote ar yra drėkinantis kremas su vitaminu C? Arba išvis kremas su vitaminu C?
Atsakyti