Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(Agile @ 2011 06 20, 22:07)
Hmmm... Aš jį visą žiemą naudojau kaip dieninį kremą. Mano oda taip pat mišri. Veidas būdavo lipnus tik porą minučių, po to puikiai susigerdavo (tepant plonai) ir išlaikydavo matiškumą visą dieną. Tai net nežinau, kodėl Jums jausmas riebaluojasi labiau...  g.gif Gal netinka? Ar per daug tepate?

man irgi po jo veidas labai riebus budavo smile.gif
Atsakyti
Koka yra kremukas odai su besiplečiančiais kapiliarais ir linkusiai raudonuoti odai? Būsiu dėkinga, jei kas atsilieps. 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kuri bandete krema paakiams ir galite papasakoti atsiliepimus? 4u.gif
Atsakyti
Naudoju sveitikli veido odai, man jis thumbup.gif kai baigsis kremas ir prausiklis veidui, zadu pirkti butent is sios firmos krema ir prausikli. Buvau gavusi vaistineje meginuka prausiklio ir kremuka, tai pasaka, nieko geriau nebuvau naudojusi, nors gal ir mazam laikui jo uzteko, bet labai noriu pameginti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vestuke @ 2011 07 29, 17:05)
Koka yra kremukas odai su besiplečiančiais kapiliarais ir linkusiai raudonuoti odai? Būsiu dėkinga, jei kas atsilieps. 4u.gif

Aš irgi turiu tokią bėda. Skaičiau internete, kad yra kremas Anti-redness Light Moisturizing Cream, tada dar Diroseal Treatment Cream for locolised redness. Mane labiau domina pastarasis.
Daugiau info čia.
Atsakyti
Vel sugriztu su klausimu apie krema paakiams. Mergaites, patarkit, papasakokit apie juos 4u.gif
Atsakyti
Turiu is avene atkuriamaji krema veidui ir raminamaji krema aplink akis. Man taip pat sis kremas lipnus ir blizga pasitepus, tikrai negaleciau niekur eiti vien kremu pasitepus, butina krempudra. O kremas paakiams nepatiko tuom, kad subega seseliai. Antra karta tikrai nebepirksiu.
Atsakyti
QUOTE(braskella @ 2011 11 22, 09:33)
Turiu is avene atkuriamaji krema veidui ir raminamaji krema aplink akis. Man taip pat sis kremas lipnus ir blizga pasitepus, tikrai negaleciau niekur eiti vien kremu pasitepus, butina krempudra. O kremas paakiams nepatiko tuom, kad subega seseliai. Antra karta tikrai nebepirksiu.

Reiskia kremukas paakiams jums per riebus, reikia naudoti tik nakciai, arba "sugerti" likucius servetele smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eljerny: 22 lapkričio 2011 - 10:42
avene kosmetikai duociau 10 balu man ji net geresne uz vichy , tai del to, kad mano oda yra misri , bet tuo paciu ir jautri . Kiek esu isbandzius ju produktu visi tiko!
Atsakyti
gal kas bandėt?
http://www.aveneusa....compact-spf-50/
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2010 12 05, 14:04)
sveikos, noriu paklausti gal kas bandete Avene Cleanance K krema
user posted image

mano oda misri, zandai linke sauseti, smakras pastoviai uzaugina spuogu,kemsasi smakro srityje poros, atrodo kiekviena vakara su prausikliu sveitikliu nuplaunu,bet vis kazko netinka dar kazko reikia. gal kas bandet ar buvo kokiu rezultatu?
raso apie ji tai graziai.bet... ar bent kiek jis atlieka tai ka apie ji raso?


man vienintelis kremas nuo spuogu kuris padeda tai duac. nuo avene K labai riebindavo oda, nors tepdavau nakciai
siandien nusipirkau
user posted image
Couvrance kompaktine pudra riebiai odai oil free blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 02 05, 02:12)
man vienintelis kremas nuo spuogu kuris padeda tai duac. nuo avene K labai riebindavo oda, nors tepdavau nakciai
siandien nusipirkau
user posted image
Couvrance kompaktine pudra riebiai odai oil free blush2.gif


Labai lauksiu atsiliepimų, nebežinau ką savo mišriai/jautriai odai naudoti doh.gif Naudojau L'oreal Mat Morphose pudrą - nebetinka, gavau mėgnėlį seniau naudotos Borjois 10 Hour Sleep Effect - nebetinka doh.gif Reikia kažko kas neriebintų, nealergizuotų, šiek tiek pamaskuotų smile.gif (tiktų ir komapktinė tepama ant probleminių vietų)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kamarele: 05 vasario 2012 - 00:26