Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 09 16, 09:07)
Apie kuri eina kalba?
As si naudoju, tai tinka kuo puikiausiai, puikiai makiaza nuvalo (aisku apie akiu makiaza nekalbu  biggrin.gif ), putuoja, bet ziuriu, kad dabar pradejo oda sausinti (mano oda rudeni savaime sausesne pasidaro), tai reikes kito ieskoti


As irgi sita turiu pabandymui isigijusi,tai patinka, gerai nuprausia oda.
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2010 09 16, 17:10)
Ne mano kitoks Avene Gentle Gel Cleanser , svelniai rozines spalvos, tokio nemaciau kaip jusu vaistineje.
http://www.pharmacya...l-Cleanser.html
Butent ieskojau prausiklio, kad odos nesausintu tai tikrai tinka odai linkusiai sauseti labai lengvas ir svelnus odai, nesijaucia nemalonaus pojucio nusiplovus veida.

Ash irgi toki naudoju thumbup.gif jau 3-ia buteliuka isigijau rolleyes.gif tikrai labai geras, veido odos nesutraukia po prausymosi, nesausina odos ....buvo truputeli sunkiai priprasti prie to, kad jis nesiputuoja, bet dabar man net tai patinka bigsmile.gif .... kvapas malonus smile.gif tikrai rekomenduociau naudoti toms, kurios turi jautria oda, bei visom kitom, nes musu vanduo ish krano tikrai nera sveikas veido odai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreda @ 2010 09 17, 12:38)
Ash irgi toki naudoju thumbup.gif  jau 3-ia buteliuka isigijau  rolleyes.gif  tikrai labai geras, veido odos nesutraukia po prausymosi, nesausina odos ....buvo truputeli sunkiai priprasti prie to, kad jis nesiputuoja, bet dabar man net tai patinka  bigsmile.gif  .... kvapas malonus smile.gif  tikrai rekomenduociau naudoti toms, kurios turi jautria oda, bei visom kitom, nes musu vanduo ish krano tikrai nera sveikas veido odai  schmoll.gif

As irgi bandau susigyventi su juo smile.gif Bet turbut veidui nenaudojat pudros?
Atsakyti
sveikos, noriu paklausti gal kas bandete Avene Cleanance K krema
user posted image

mano oda misri, zandai linke sauseti, smakras pastoviai uzaugina spuogu,kemsasi smakro srityje poros, atrodo kiekviena vakara su prausikliu sveitikliu nuplaunu,bet vis kazko netinka dar kazko reikia. gal kas bandet ar buvo kokiu rezultatu?
raso apie ji tai graziai.bet... ar bent kiek jis atlieka tai ka apie ji raso?
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2010 12 05, 15:34)
sveikos, noriu paklausti gal kas bandete Avene Cleanance K krema
user posted image

mano oda misri, zandai linke sauseti, smakras pastoviai uzaugina spuogu,kemsasi smakro srityje poros, atrodo kiekviena vakara su prausikliu sveitikliu nuplaunu,bet vis kazko netinka dar kazko reikia. gal kas bandet ar buvo kokiu rezultatu?
raso apie ji tai graziai.bet... ar bent kiek jis atlieka tai ka apie ji raso?


isigijau si krema, naudoju tik antra diena, bet matau pirmus rezultatus,oda pasidare tokia rami, net randeliai pasviesejo, nebeiskyla ne vienas spuogas,o taip is po nakties ziurek tai vienas tau du nauji isdyge doh.gif o db po kol kas ramu.. . istiesu pirmas jausmas labai geras,patenkinta,nors kai pasitepi lyg tai grauzia bet tuoj praeina,matysim kaip tolimesnis naudojimas seksis, kiek veliau parasysiu savo galutine nuomone, bet tikiuosi ji nepasikeis. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2010 12 16, 16:09)
isigijau si krema, naudoju tik antra diena, bet matau pirmus rezultatus,oda pasidare tokia rami, net randeliai pasviesejo, nebeiskyla ne vienas spuogas,o taip is po nakties ziurek tai vienas tau du nauji isdyge  doh.gif  o db po kol kas ramu.. . istiesu pirmas jausmas labai geras,patenkinta,nors kai pasitepi lyg tai grauzia bet tuoj praeina,matysim kaip tolimesnis naudojimas seksis, kiek veliau parasysiu savo galutine nuomone, bet tikiuosi ji nepasikeis. drinks_cheers.gif


Patinka šis kremas, spuogelių mažiau kyla ir matiškumą išlaiko. Nors mano oda jautri, visiškai negraužia.

Dabar norėčiau pabandyti šį Cleanance Anti-Shine Regulating Lotion
http://www.avene.co....gulating-Lotion

Būčiau dėkinga už atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
Nesulaukiau atsiliepimų, tai pati išbandžiau odos blizgėjimą mažinančią emulsiją ir likau patenkinta rolleyes.gif . Puikiai tepasi, lengvutis ir oda išliko matinė bene visą dieną. Tik link vakaro po truputuką blizgesys ėmė lysti.
Atsakyti
Sveikos.

Gal kuri nors platinate arba žinote kas platina AVENE produkciją? Reikėtų Cicalfate kremuko ir kuo skubiau.

Ačiū.smile.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif nusipirkau vakar Cleanance K krema, vaistinej man sake kad jis tinkamas tik nakciai naudoti, tad vakar vakare pasitepiau, mano oda misri T zona labai riebi, o zandai nesiriebaluoja bet ir nesausi.. Taigi uztepus to kremo man toks nemalinus jausmas buvo, lyg dar labiau susiriebalave butu ir veidas labai lipnus paliko, ar taip turi but? Sake man tik kad pirmad pora savaiciu gali griauzti ir patempti oda, bet nieko panasaus man nebuvo. Gal kam panasiai buvo?
Atsakyti
QUOTE(Puksht @ 2011 06 04, 12:46)
Labas  4u.gif nusipirkau vakar Cleanance K krema, vaistinej man sake kad jis tinkamas tik nakciai naudoti, tad vakar vakare pasitepiau, mano oda misri T zona labai riebi, o zandai nesiriebaluoja bet ir nesausi.. Taigi uztepus to kremo man toks nemalinus jausmas buvo, lyg dar labiau susiriebalave butu ir veidas labai lipnus paliko, ar taip turi but? Sake man tik kad pirmad pora savaiciu gali griauzti ir patempti oda, bet nieko panasaus man nebuvo. Gal kam panasiai buvo?


Siaip jis tinkamas tiek dienai tiek nakciai, bet jo konsistencija tokia nemaloni, labai prastai susigeria, todel neisivaizduoju kaip ji tepti dienai.
Diena butinai naudokite krema su SPF, nes sis kremas su rugstim wink.gif
Atsakyti
Naudoju krema nuo saules HIGH PROTECTION MINERAL CREAM SPF50
100% mineral, broad-spectrum sun protection cream for even the most sensitive and intolerant skin. vaikui tai super jis mums smile.gif gerai apsaugo, malonaus kvapo, gerai isigeria...
Atsakyti
QUOTE(Puksht @ 2011 06 04, 12:46)
Labas  4u.gif nusipirkau vakar Cleanance K krema, vaistinej man sake kad jis tinkamas tik nakciai naudoti, tad vakar vakare pasitepiau, mano oda misri T zona labai riebi, o zandai nesiriebaluoja bet ir nesausi.. Taigi uztepus to kremo man toks nemalinus jausmas buvo, lyg dar labiau susiriebalave butu ir veidas labai lipnus paliko, ar taip turi but? Sake man tik kad pirmad pora savaiciu gali griauzti ir patempti oda, bet nieko panasaus man nebuvo. Gal kam panasiai buvo?


Hmmm... Aš jį visą žiemą naudojau kaip dieninį kremą. Mano oda taip pat mišri. Veidas būdavo lipnus tik porą minučių, po to puikiai susigerdavo (tepant plonai) ir išlaikydavo matiškumą visą dieną. Tai net nežinau, kodėl Jums jausmas riebaluojasi labiau... g.gif Gal netinka? Ar per daug tepate?
Atsakyti