Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

As irgi nesudraugavau su Avene schmoll.gif . Kimso ir palikdavo toki nemalonu pleveles jausma ant veido verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cariel17 @ 2010 03 09, 19:08)
pabandyk Lierac mat chrono linija - man gerai, ne turejau visus avene cleanance, vichy normaderm ir nieko, po kol kas patenkinta ir nekimsa poru, nors oda ziauriai riebi.


mano oda neriebi, tad riebios odos priemones jai netinka
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 03 09, 19:27)
Nebegrauzia, matyt priprato  4u.gif  O vasarai ji naudoto vakare galima? As iki vasaros pabaigsiu jau ji (pirma pabandymui nepilna kieki). kiek zinau su rugstim negalima vasara  blush2.gif  Ir ar oda nepripras prie jo, nes prie kitu priemoniu pripranta ir nebera jokio efekto  doh.gif

Vakare manau galima naudoti, ryte nuplauni ir uzsitepi krema su spf. Nemanau, kad pripras rolleyes.gif O isvale inkstirus?
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2010 03 09, 21:26)
mano oda neriebi, tad riebios odos priemones jai netinka

Vakare manau galima naudoti, ryte nuplauni ir uzsitepi krema su spf. Nemanau, kad pripras  rolleyes.gif O isvale inkstirus?

Negaliu dar sakyt kad isvale, naudoju apie savaite tik. Oda bent kolkas grazesne nors su spuogais neturejau dideliu problemu, tiesiog tokiu pavieniu, tarsi gumbuliuku ant kaktos, tai sie dingo mirksiukas.gif Ziuresiu gal ir inkstirus nuo nosies isvalys unsure.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Labai reikia atsiliepimu apie Avene Hydrance Optimale SPF20 Light krema help.gif
Ar nekemsa poru kaip kiti Avene kremai? Verkiant reik apsaugos nuo saules, niekur nerandu doh.gif

Ir bukit geros, kas pamatysit kokias nuolaidas vaistinese, mestelkit cia zinia 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2010 03 15, 13:18)
Labai reikia atsiliepimu apie Avene Hydrance Optimale SPF20 Light krema  help.gif 
Ar nekemsa poru kaip kiti Avene kremai? Verkiant reik apsaugos nuo saules, niekur nerandu  doh.gif 

Ir bukit geros, kas pamatysit kokias nuolaidas vaistinese, mestelkit cia zinia  4u.gif  smile.gif



man visai netiko, panaudojau nepilna savaite, atsirado baltu tokiu kaip spuogiuku- supratau kad turbut uzkimso poras- ir ko gero bus kaltas butent tas apsaugos faktorius- nes kremas toks baltas- net kai issitepi, reik gerai issimasazuot, kad susigertu.

 i 
Komercija forume draudžiama. Skelbimam yra Skelbimų lenta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 01 balandžio 2010 - 17:37
Sveikos merginos, gal kuri nors žinot, kas prekiauja Avene kosmetika? Ieškau Diroseal kremuko, niekur nerandu:(
Atsakyti
Skelbimų lentoj pabandykit skelbimą patalpint, jei kalbat ne apie parduotuves, o platinančias
Atsakyti
Labas,

Prekiauja Grožio terapijos ir chirurgijos klinika, http://www.sugihara....smetique/avene/ jie yra importuotojai Lietuvoje wink.gif Parduotuvė yra Sugiharos g.3 ir Vokiečių g. (Grožio institutas), Akropolyje (Vilniuje) jų yra SPA centras. Naudoju Avene, esu patenkinta smile.gif
Avene kosmetikos galima įsigyti ir vaistinėse.
Tiesa atsispausdinus kuponą http://www.akropolis...niaus-akropolio Akropolyje, esančiame klinikos SPA centre kosmetikos gali įsigyti su 30 % nuolaida smile.gif Kuponai lyg galioja iki rugpjūčio 8 dienos wink.gif




QUOTE(cami @ 2010 06 10, 11:35)
Sveikos merginos, gal kuri nors žinot, kas prekiauja Avene kosmetika? Ieškau Diroseal kremuko, niekur nerandu:(

Atsakyti
Jau kaip pora dienu naudoju sias priemones:
Avene Diacneal
user posted image
Tai nzn visai gal ir nieko, patinka kad neissausina pacio spuogelio, uztepus labai grauzia, bet po to praeina, pats spuogelis sumazeja, bet lieka raudonos demeles, matysim reikia panaudoti ilgiau, raso kad po poros men efektas matosi smile.gif
Avene exfoliating and absorbing cleansing mask
user posted image
Stai sis daikciukas patiko is pirmo karto tai kauke/sveitiklis viename thumbup.gif Uztepus ir palaikius kauke 5 min gerai sutraukia poras, o paskui nusveitus visa veida, o da pasidaro svari ir minsta, svarbiausia neissausina thumbup.gif
Avene skin recovery cream
user posted image
Na nzn mano riebiai misriai odai nelabai patinka, nes jis nesusigeria visiskai, o palieka tokia ant veido plevele, todel ji naudoju tik nakciai, kadangi paskutiniu metu buvo pradejus sauseti oda doh.gif tikiuosi ilgiau panaudojus eis atstatyti dregmes balansa smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *moon*: 14 rugsėjo 2010 - 13:52
Nusipirkau prausikli Avene normaliai/misriai odai, tai nelabai likau patenkinta pirkiniu..Beveik neputoja, naudojasi labai netaupiai, veida reikia intensyviau patrinti, kad nusiplautu makiazas. Tik vienas pliusas netempia odos po plovimo.
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2010 09 15, 20:36)
Nusipirkau prausikli Avene normaliai/misriai odai, tai nelabai likau patenkinta pirkiniu..Beveik neputoja, naudojasi labai netaupiai, veida reikia intensyviau patrinti, kad nusiplautu makiazas. Tik vienas pliusas netempia odos po plovimo.

Apie kuri eina kalba?
As si naudoju, tai tinka kuo puikiausiai, puikiai makiaza nuvalo (aisku apie akiu makiaza nekalbu biggrin.gif ), putuoja, bet ziuriu, kad dabar pradejo oda sausinti (mano oda rudeni savaime sausesne pasidaro), tai reikes kito ieskoti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 09 16, 09:07)
Apie kuri eina kalba?
As si naudoju, tai tinka kuo puikiausiai, puikiai makiaza nuvalo (aisku apie akiu makiaza nekalbu  biggrin.gif ), putuoja, bet ziuriu, kad dabar pradejo oda sausinti (mano oda rudeni savaime sausesne pasidaro), tai reikes kito ieskoti

Ne mano kitoks Avene Gentle Gel Cleanser , svelniai rozines spalvos, tokio nemaciau kaip jusu vaistineje.
http://www.pharmacya...l-Cleanser.html
Butent ieskojau prausiklio, kad odos nesausintu tai tikrai tinka odai linkusiai sauseti labai lengvas ir svelnus odai, nesijaucia nemalonaus pojucio nusiplovus veida.
Atsakyti