Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(begike @ 2010 03 02, 23:34)
As pastebejau, kad man avene kremai kemsa poras  doh.gif  Mano oda neriebi, misri, T zonoj tik siek tiek riebaluojasi... Bandziau Clean-ac (kimsti neturetu, bet kemsa), Hydrance optimale light irgi kemsa  doh.gif  Gal ka patarsit? smile.gif



Va del sios priezasties ir pradejau ieskoti iseities, kitos firmos, tai pasirinkau vichy, si produkcija irgi turi terminio vandens, pabandziau, patiko smile.gif bet kiekvienai odai, vis kitaip smile.gif reikia atrasti savo, bet bijau kad po poros metu vel reikes keisti, nes ir kosmetologe sake, kad oda po keliu metu tos pacios firmos kremu naudojimo, jau neduoda tokiu rezultatu
Atsakyti
QUOTE(Defliune @ 2010 03 03, 09:57)
Va del sios priezasties ir pradejau ieskoti iseities, kitos firmos, tai pasirinkau vichy, si produkcija irgi turi terminio vandens, pabandziau, patiko smile.gif bet kiekvienai odai, vis kitaip smile.gif reikia atrasti savo, bet bijau kad po poros metu vel reikes keisti, nes ir kosmetologe sake, kad oda po keliu metu tos pacios firmos kremu naudojimo, jau neduoda tokiu rezultatu

Na matyt ir man reikes ieskoti kitos firmos kremu g.gif Kai kurie produktai tai man labai tiko ir patiko, o va su drekinanciais kremais kazko nesiseka unsure.gif
Atsakyti
koki veido prausikli,rekomenduotumet jautriai,raustanciai,su issipletusiais kapiliarais odai.Laukiu jusu pasiulymu,siuo metu kaiptik planuoju pirkt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2010 03 03, 16:46)
koki veido prausikli,rekomenduotumet jautriai,raustanciai,su issipletusiais kapiliarais odai.Laukiu jusu pasiulymu,siuo metu kaiptik planuoju pirkt 4u.gif

Extremaly gentle cleanser mirksiukas.gif
Atsakyti
dar norejau paklaust:pries pora menesiu vaistinej tikrinau su aparatu veido oda,tai kosmetologe,kuri tikrino,patare nusipirktis Avene:Cold prausiklis veidui.Ir Avene Anti redness rich spf10 veidui krema.Gal kas bandet siuos produktus,kokie butu atsiliepimai.
Atsakyti
Reikia greito tasakymo blink.gif
Pirma karta panaudojau Cleanace K kremuka. Veida eme grazuti, paraudonavo verysad.gif Kaip manot ar man jis netinka ar tiesiog reikia priprasti veiduo prie tos rugsties? unsure.gif unsure.gif Labai prasau atsakymo

Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 03 04, 19:00)
Reikia greito tasakymo  blink.gif
Pirma karta panaudojau Cleanace K kremuka. Veida eme grazuti, paraudonavo  verysad.gif  Kaip manot ar man jis netinka ar tiesiog reikia priprasti veiduo prie tos rugsties?  unsure.gif  unsure.gif  Labai prasau atsakymo

man po rugsties visad pirmus kart paraudonuoja veidas, po to pripranta.
Atsakyti
QUOTE(pop_mama @ 2010 03 04, 21:34)
man po rugsties visad pirmus kart paraudonuoja veidas, po to pripranta.

Aciu 4u.gif Truputi praejo laiko tai normaliai viskas biggrin.gif As cia tik pajutau grauzima iskart ejau i foruma pasitart biggrin.gif bet dabar viskas kolkas ok mirksiukas.gif
Atsakyti
Man taip pat Avene kremai kemša poras, uždeda plėvelę ant veido...
Net kai buvo labai išsausėjusi oda-su kremais buvo nesmagu...
Kaip riebalais išsitepus...
Perėjau prie Vishy
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 03 04, 18:00)
Reikia greito tasakymo  blink.gif
Pirma karta panaudojau Cleanace K kremuka. Veida eme grazuti, paraudonavo  verysad.gif  Kaip manot ar man jis netinka ar tiesiog reikia priprasti veiduo prie tos rugsties?  unsure.gif  unsure.gif  Labai prasau atsakymo

jei labai grauzia, nereikia naudoti. O jei naudojat, nepamirskit vakare ji naudot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2010 03 02, 23:34)
As pastebejau, kad man avene kremai kemsa poras  doh.gif  Mano oda neriebi, misri, T zonoj tik siek tiek riebaluojasi... Bandziau Clean-ac (kimsti neturetu, bet kemsa), Hydrance optimale light irgi kemsa  doh.gif  Gal ka patarsit? smile.gif



pabandyk Lierac mat chrono linija - man gerai, ne turejau visus avene cleanance, vichy normaderm ir nieko, po kol kas patenkinta ir nekimsa poru, nors oda ziauriai riebi.
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2010 03 04, 22:25)
jei labai grauzia, nereikia naudoti. O jei naudojat, nepamirskit vakare ji naudot  mirksiukas.gif

Nebegrauzia, matyt priprato 4u.gif O vasarai ji naudoto vakare galima? As iki vasaros pabaigsiu jau ji (pirma pabandymui nepilna kieki). kiek zinau su rugstim negalima vasara blush2.gif Ir ar oda nepripras prie jo, nes prie kitu priemoniu pripranta ir nebera jokio efekto doh.gif
Atsakyti