Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

As naudoju ta zalia prausikli veidui, man jis tinka ir nesausina odos, na nebent labai retais atvejais, tada pasitepu kremuku, o siaip ir be kremo oda gerai jauciasi.
Atsakyti
user posted image


mergaites, kaip sis kremas? gal kuri bandete?
idomus tiek paakiu, tiek veido

buciau dekinga:)
Atsakyti
As naudoju sios firmos paakiu krema, veido krema,kauke ir tikrai visais produktais esu labai patenkinta. Pas mane buvo labai issausejusi oda, ypac kakta bei zona prie akiu kampuciu. Jau po keletos savaiciu viskas susitvarke smile.gif thumbup.gif
idomu gal galima butu kazkur pigiau isigyti siu priemoniu, gal kuri zinote? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Ar kas lanketes Sugiharos g. ju kosmetikos parduotuvej? Nevirskinu tos pardavejos doh.gif Isivaizduoja zinanti viska geriau uz kitus ir tokia pikta, ne vienos sypsenos neisspaudzia..Siulo produktus, kurie man netinka, sakau, kad traukia oda, o jinai sako, nu ir kas, sutraukia ta oda, vis tiek krema tepsi..
nematau prasmes kankinti taip odos, tokiu prausikliu prausti, kad oda paraustu, sutrauktu, o paskui kremais problemas sprest... nu negaliu kaip sunervino doh.gif As atsiprasau, bet norejosi labai issiliet biggrin.gif
Atsakyti
Ieskau kremo su spf is Avene, bet jie turi tik viena toki, kuris skirtas normaliai-sausai odai, bijau, kad bus riebus mano misriai odai, tinka tik labai lengvuciai kremai. Gal ka patartumet? 4u.gif
Atsakyti
Ieškau nuolaidų šiems dviems Avene produktams -
user posted image CLEAN-AC
Cleansing Cream


ir user posted image CLEAN-AC
Hydrating Cream
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2010 02 11, 18:12)
Ar kas lanketes Sugiharos g. ju kosmetikos parduotuvej? Nevirskinu tos pardavejos  doh.gif  Isivaizduoja zinanti viska geriau uz kitus ir tokia pikta, ne vienos sypsenos neisspaudzia..Siulo produktus, kurie man netinka, sakau, kad traukia oda, o jinai sako, nu ir kas, sutraukia ta oda, vis tiek krema tepsi..
nematau prasmes kankinti taip odos, tokiu prausikliu prausti, kad oda paraustu, sutrauktu, o paskui kremais problemas sprest... nu negaliu kaip sunervino  doh.gif  As atsiprasau, bet norejosi labai issiliet  biggrin.gif

Buvo ir mane viena karta Sugiharoj nekaip aptarnave, uztat daugiau ten nesilankau, o Avene perku Eurovaistinese, kur pigiau ir pasikonsultuot normaliau galima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2010 02 19, 14:22)
Buvo ir mane viena karta Sugiharoj nekaip aptarnave, uztat daugiau ten nesilankau, o Avene perku Eurovaistinese, kur pigiau ir pasikonsultuot normaliau galima doh.gif

as irgi vaistinese perku, bet ta karta norejau meginuku paprasyt, eurovaistinej uztikrino, kad sugihara tures, nuejau ten ir pasigailejau doh.gif Kodel sako sugiharoj pigiau turetu buti? unsure.gif Pigiausia, sakot, Avene eurovaistinej?
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2010 02 19, 15:49)
as irgi vaistinese perku, bet ta karta norejau meginuku paprasyt, eurovaistinej uztikrino, kad sugihara tures, nuejau ten ir pasigailejau  doh.gif  Kodel sako sugiharoj pigiau turetu buti?  unsure.gif  Pigiausia, sakot, Avene eurovaistinej?

As ir megineliu esu ne karta gavusi Eurovaistineje, o priemones, kurias as perku tikrai pigesnes visada budavo Eurovaistinej nei Sugiharoj (po nemalonaus incidento i Sugihara daugiau neinu, gal ten atpigo, nors kazkaip netikiu g.gif )
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2010 02 19, 16:01)
As ir megineliu esu ne karta gavusi Eurovaistineje, o priemones, kurias as perku tikrai pigesnes visada budavo Eurovaistinej nei Sugiharoj (po nemalonaus incidento i Sugihara daugiau neinu, gal ten atpigo, nors kazkaip netikiu g.gif )

o kas nutiko? unsure.gif blush2.gif

kurioj eurovaistinej gaunat? as kur benueiciau, arba neturi tu, kuriu man reikia, arba is viso jokiu neturi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2010 02 19, 17:01)
As ir megineliu esu ne karta gavusi Eurovaistineje, o priemones, kurias as perku tikrai pigesnes visada budavo Eurovaistinej nei Sugiharoj (po nemalonaus incidento i Sugihara daugiau neinu, gal ten atpigo, nors kazkaip netikiu g.gif )



Sveiki, jei ne paslaptis kokias prekes perkate is Avene, ir kokia kaina mokate? blush2.gif
Atsakyti
As pastebejau, kad man avene kremai kemsa poras doh.gif Mano oda neriebi, misri, T zonoj tik siek tiek riebaluojasi... Bandziau Clean-ac (kimsti neturetu, bet kemsa), Hydrance optimale light irgi kemsa doh.gif Gal ka patarsit? smile.gif
Atsakyti