Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(lisik @ 2009 10 21, 21:19)

Paakiams ir skruostams dar naudoju Serum apaisant hydratant drekinanti seruma, bet jau praktiskai subaigiau buteliuka....


Turejau ir as ta seruma, bet jokios naudos is jo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2009 11 24, 14:07)
http://www.aveneusa....ystheal-lotion/

mergytes nuo keliu metu galima sita vartoti? Labai jo noriu, man beveik 28, bet pardaveja sako, kad tik nuo 35 metuku. Nu cia juk parasyta, kad nuo pirmuju rauksleliu  blush2.gif



mergytes, nu tai kaip tas kremukas? kokiam amziuj?
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2009 11 24, 14:34)
mergytes, nu tai kaip tas kremukas? kokiam amziuj?



apie poveiki nieko negaliu pasakyt, o del to ar per anksti ar ne, tai manau pagal oda sprest reikia. man paciai 28, ir jau naudoju priemones nuo pirmuju rauksliu, nes kai rauksles atsiras tai ju kremais tikrai nepanaikinsi ax.gif o beto matau kad oda jau ne kaip 18-iolikos ax.gif beto manau kad tokiam amziui pradejus rupintis raukslelemis nebutina gi pastoviai naudot priesraukslinius kremus- sunaudosit pakuote, tuomet naudokit paprasta kremuka ax.gif arba nakciai priesraukslini, ryte paprasta- bent jau as taip darau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ne mama: 25 lapkričio 2009 - 21:18
sveikos, as pas jus su klausimu. gavau is tetos dovanu avene priemone... o beda tame, kad nezinau nuo ko ji ir kaip naudojama blush2.gif tetos vis nepaklausiu smile.gif tai gal kuri nors pades neismanelei doh.gif ant pakuotes raso: Thermal spring water soothing serum for sensitive skin
Atsakyti
QUOTE(raimonda333 @ 2009 11 30, 03:54)
sveikos, as pas jus su klausimu. gavau is tetos dovanu avene priemone... o beda tame, kad nezinau nuo ko ji ir kaip naudojama blush2.gif tetos vis nepaklausiu smile.gif tai gal kuri nors pades neismanelei doh.gif ant pakuotes raso: Thermal spring water soothing serum for sensitive skin

Tai serumas veidui smile.gif
Atsakyti
is avene galeciau pagirti cold serija. naudoju ranku krema ir kuno pieneli.
Atsakyti
Na noriu ir as pasidalinti savo ispudziais (gal daugiau nusivilimu) verysad.gif apie sia kosmetika, na bendrai blogo nieko nesakysiu, tik manau gal paprasciausiai man netiko verysad.gif Nusipirkau Clean-Ac prausikli, Micellar Lation ir Cleanance K kremuka. Is pradziu atrode kad viskas gerai, tiko ir patenkimo mano lukescius, bet panaudojus savaitele man pradejo sausinti labai odyte. Kadangi vaistineje meginuku neturejo (sake jau senai nebegauna) tai rizikavau pirkti didelias pakuotes, o dabar net nezinau kur deti nes visai nedaug sunaudojau, o naudoti toliau kaip ir nebesinori, nes veiduka traukia, nemalonu. Tai tokie mano ispudziai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinamonas* @ 2009 12 26, 13:23)
Na noriu ir as pasidalinti savo ispudziais (gal daugiau nusivilimu)  verysad.gif  apie sia kosmetika, na bendrai blogo nieko nesakysiu, tik manau gal paprasciausiai man netiko verysad.gif  Nusipirkau Clean-Ac prausikli, Micellar Lation ir Cleanance K kremuka. Is pradziu atrode kad viskas gerai, tiko ir patenkimo mano lukescius, bet panaudojus savaitele man pradejo sausinti labai odyte. Kadangi vaistineje meginuku neturejo (sake jau senai nebegauna) tai rizikavau pirkti didelias pakuotes, o dabar net nezinau kur deti nes visai nedaug sunaudojau, o naudoti toliau kaip ir nebesinori, nes veiduka traukia, nemalonu. Tai tokie mano ispudziai  unsure.gif

gal ne tas priemones atsirinkot? Esu isbandzius daug avene produktu, je iaprasytumet oda, gal galeciau ka nors patarti smile.gif
Clean-Ac prausikli ir as turejau, nors mane tikino, kad misriai odai jis tinkamas, man irgi netiko, buvo per agresyvus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 12 26, 16:32)
gal ne tas priemones atsirinkot? Esu isbandzius daug avene produktu, je iaprasytumet oda, gal galeciau ka nors patarti  smile.gif 
Clean-Ac prausikli ir as turejau, nors mane tikino, kad misriai odai jis tinkamas, man irgi netiko, buvo per agresyvus  ax.gif

mano oda misri, rieboka, linkusi i spuogotuma. As ir nustebau kad prausiklis netiko, nes rase kad svelnus ir tinka po ivairiu proceduru, valymu. Rinkausi tarp sio ir zalio prausiklio riebiai odytei, bet jei sitas dziovina tai isivaizduoju kad riebiai skirtas dar labiau dziovintu
Atsakyti
QUOTE(Cinamonas* @ 2009 12 26, 16:55)
mano oda misri, rieboka, linkusi i spuogotuma. As ir nustebau kad prausiklis netiko, nes rase kad svelnus ir tinka po ivairiu proceduru, valymu. Rinkausi tarp sio ir zalio prausiklio riebiai odytei, bet jei sitas dziovina tai isivaizduoju kad riebiai skirtas dar labiau dziovintu

mano drauge naudojo zaliaji prausikli, tai sake, jei visai netrauke odos, nesausino. Bet ji nebandzius clean-ac prausiklio, tai negali palyginti.
Cleanance- K vakare geriau naudot, o ryte drekinanti naudot, nes K kremukas isvalo oda, istraukia nesvarumus i pavirsiu ax.gif Kaip jus si krema naudojat? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 12 26, 18:47)
mano drauge naudojo zaliaji prausikli, tai sake, jei visai netrauke odos, nesausino. Bet ji nebandzius clean-ac prausiklio, tai negali palyginti. 
Cleanance- K vakare geriau naudot, o ryte drekinanti naudot, nes K kremukas isvalo oda, istraukia nesvarumus i pavirsiu  ax.gif Kaip jus si krema naudojat?  ax.gif

as kremuka naudojau ryte, va vakar kalbejau su drauge tai isejo alba apie avene tai sake ir jai netiko clean-ac prausiklis, taip pat sausino
Atsakyti
QUOTE(Cinamonas* @ 2009 12 27, 10:48)
as kremuka naudojau ryte, va vakar kalbejau su drauge tai isejo alba apie avene tai sake ir jai netiko clean-ac prausiklis, taip pat sausino

nu va, kazkoks tikrai labai stiprus sis prausiklis. Pabandykit svelnu prausikli ir K krema tepti vakare, o is ryto drekinanti mirksiukas.gif Nes po K berods reikia drekinancio kremo ax.gif
Atsakyti