Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(Mazoji_s @ 2009 10 15, 21:54)
čia tas su AHA ?
turėjau man jis visai ne riebus  schmoll.gif  mano oda mišri, man labai gerai drėkindavo, tokia kaip želė, visai neriebindavo

na gal cia nuo odos priklauso tada unsure.gif nes man Cleanance tai neriebina, o Cleanance K tai ryte netepciau schmoll.gif mano oda misri tad net nezinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2009 10 15, 23:28)
na gal cia nuo odos priklauso tada  unsure.gif nes man Cleanance tai neriebina, o Cleanance K tai ryte netepciau schmoll.gif mano oda misri tad net nezinau 4u.gif



pernai ziema naudojau cleanance K, bet taip pat sutinku kad dienai jis nelabai- ypac jei kokia pudra nori ant virsaus uzdet tai nusirutulioja visas- siaip tas budinga daugeliui kremu su rugstimis. bet nakciai visai neblogas buvo- lyg ir svaresnis veidas nuo jo pasidare. dabar turiu deacneal- siaip labiau pirkau kaip priemone kovai su pirmosiomis raukslemis- nes ten ir raso kad ir tam skirtas- kolkas neapsisprendziu ar man patinka- tepu tik kakta ir aplink lupas kur nuo nosies eina(na ten anksciausiai pasimato senejimo pozymiai), tai kaktai kaip ir nieko, o vat aplink nosi kazkaip nusausejo oda- jauciu ji reik naudot ne kasnakt unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ne mama: 15 spalio 2009 - 22:34
na va siandien nusipirkau toki dalykeli spuogeliams gydyt
http://www.vadedermo...r...&pident=246
nes manasis clinique jau baiginejasi ir noris isbandyt koki nauja , nors anas superinis , bet siais sunkiais gerais laikais atsizvelgiu i kaina tai kaip ir pigesnis avene tikiuos rezultatas nenuvils . dar vaistininke parekomendavo tos pacios linijos krema
http://www.vadedermo...r...&pident=245
gal kas turite abudu ir naudojate? kaip rezultatas?
Atsakyti
as turiu Cicalfate kremuka tik ji tepu ant spuoguciu palaikau koki 5- 10 min. ir nuvalau tai man patinka nuramina odyte ir spuoguciai greiciau uzgyna, o apie ta kita nieko nezinau, bet idomu kaip ji reik naudoti gal ir as susigundysiu isigyti rolleyes.gif
Atsakyti
Naudoju Avene Ceanance K kremuką su aha ir bha (nakčiai), tai ryte kaip nepasižiūriu, vis kokie baltagalviai spuogiukai iškilę, jau nusibodo. Čia taip ir turi būti? O aš dar nerimstu, pasispaudau, tai visas veidas dabar raudonom dėmelėm pamargintas, kaip kokia paauglė... pudra maskuoti tenka....

O kaukė iš tos pačios serijos su rūgtimis ir kaolinu, tai visai nieko, bet gal čia mano įsitikinimas, kad riebiai, spuoguotai odai labiausiai tinka žalio molio kaukės? Po pastarosios (darausi visada vakare, prieš miegą), tai ryte toks jausmas, kad ir uždegiminiai spuogiukai aprimę, neblizga oda.
Atsakyti
QUOTE(Uzusienos @ 2009 10 17, 00:59)
Naudoju Avene Ceanance K kremuką su aha ir bha (nakčiai), tai ryte kaip nepasižiūriu, vis kokie baltagalviai spuogiukai iškilę, jau nusibodo. Čia taip ir turi būti? O aš dar nerimstu, pasispaudau, tai visas veidas dabar raudonom dėmelėm pamargintas, kaip kokia paauglė... pudra maskuoti tenka....

O kaukė iš tos pačios serijos su rūgtimis ir kaolinu, tai visai nieko, bet gal čia mano įsitikinimas, kad riebiai, spuoguotai odai labiausiai tinka žalio molio kaukės? Po pastarosios (darausi visada vakare, prieš miegą), tai ryte toks jausmas, kad ir uždegiminiai spuogiukai aprimę, neblizga oda.

ar ilgai ji naudoji? gal oda valosi g.gif
Atsakyti
o man sios firmos veido priemones netiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Uzusienos @ 2009 10 17, 00:59)
Naudoju Avene Ceanance K kremuką su aha ir bha (nakčiai), tai ryte kaip nepasižiūriu, vis kokie baltagalviai spuogiukai iškilę, jau nusibodo. Čia taip ir turi būti? O aš dar nerimstu, pasispaudau, tai visas veidas dabar raudonom dėmelėm pamargintas, kaip kokia paauglė... pudra maskuoti tenka....

O kaukė iš tos pačios serijos su rūgtimis ir kaolinu, tai visai nieko, bet gal čia mano įsitikinimas, kad riebiai, spuoguotai odai labiausiai tinka žalio molio kaukės? Po pastarosios (darausi visada vakare, prieš miegą), tai ryte toks jausmas, kad ir uždegiminiai spuogiukai aprimę, neblizga oda.

ar žalio molio ne maitinančios kartais?
gal per dažnai kaukes dedi?
Atsakyti
QUOTE(leliuses @ 2009 10 15, 23:40)
na va siandien nusipirkau  toki  dalykeli spuogeliams gydyt
http://www.vadedermo...r...&pident=246
  nes manasis clinique  jau baiginejasi ir noris isbandyt koki nauja , nors anas superinis , bet siais sunkiais gerais laikais    atsizvelgiu i kaina tai kaip ir pigesnis avene  tikiuos rezultatas nenuvils .  dar vaistininke parekomendavo tos pacios linijos krema
http://www.vadedermo...r...&pident=245
  gal kas turite abudu ir naudojate?  kaip rezultatas?

tai dabar jau galiu parasyt atsiliepima .zodziu tas losijonas tikrai geras dalykelis per nakti uzdziovina spuogeli. bet kaip raso naudojimo instrukcijoj ,reikia tept vakare ir ryte , tai minusas toks kad ryte negali tept ,nes jis baltas ir jo po pudra nepaslepsi . na isvada tokia jei per nakti uzdziuna ner ko is ryto tept biggrin.gif dabar galvoju gal dar ir ta kremuka nusipirkt g.gif as jau tampu ligone sergu avene ir vichy ligomis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(leliuses @ 2009 10 21, 19:49)
g.gif  as jau tampu ligone  sergu avene ir vichy ligomis biggrin.gif

oi, vichy gali nurasyt, man jau ne viena vaistininke sake, ju kosmetika zymiai "agresyvesne" nei avene ar la roche posay...
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2009 10 15, 23:28)
na gal cia nuo odos priklauso tada  unsure.gif nes man Cleanance tai neriebina, o Cleanance K tai ryte netepciau


QUOTE(ne mama @ 2009 10 15, 23:31)
pernai ziema naudojau cleanance K, bet taip pat sutinku kad dienai jis nelabai- ypac jei kokia pudra nori ant virsaus uzdet tai nusirutulioja visas- siaip tas budinga daugeliui kremu su rugstimis. bet nakciai visai neblogas buvo



pritariu drinks_cheers.gif Dabar naudoju ir Cleanance ir Cleanance K, tai Cleanance emulsija tinka tepti ryte ar priesh dazantis, o Cleanance K - tik vakare.

Be to, Cleanance K tepu tik T zona. Visam veidui jos nereik, nes oda misri ir riebaluojas tik T smile.gif
Papildyta:
Paakiams ir skruostams dar naudoju Serum apaisant hydratant drekinanti seruma, bet jau praktiskai subaigiau buteliuka....
Atsakyti
http://www.aveneusa....ystheal-lotion/

mergytes nuo keliu metu galima sita vartoti? Labai jo noriu, man beveik 28, bet pardaveja sako, kad tik nuo 35 metuku. Nu cia juk parasyta, kad nuo pirmuju rauksleliu blush2.gif
Atsakyti