Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(Mazoji_s @ 2009 05 04, 19:24)
gal kuri esat bandžiusi emulsiją Diacneal ?
gal kas kokių atsiliepimų gali pasakyt

Sveikutes, ir as prisijungiu prie Avene gerbeju wub.gif naudoju pora savaiciu Diacneal emulsija man patiko thumbup.gif tepu tik ant tu vietu kur poros dideles (o kartais ir visa veiduka 4u.gif jai pasispaudau inkstirukus ar koki spuogiuka, rolleyes.gif nes ji gerai ramina veiduka thumbup.gif )ir tik vakare, tai kaip ir pagrazejo veidukas, ir poros liktais mazesnes pasidare, liktais ne taip kemsasi wub.gif Dar turiu Cicalfate tai geras, tikrai padeda gydyti spuogucius, pora kart i diena uztepu kelioms minutems ir nuvalau su Avene terminiu vandeniu, tada jie greiciau man pagyja va mirksiukas.gif neseniai isigijau Cleanance kaukyte, tai tik karta pabandziau, bet ir patiko mano veidukui, ir pilingo atskirai nereikia, nes plaikius 5 min paslapinau su terminiu vandeneliu ir pamasazavau tai liuks pavale veiduka thumbup.gif Jau apie termini vandenuka nerasysiu, nes jis tai nepakeiciamas daikciukas ir apie ji daug prirasyta rolleyes.gif dabar zadu isigyti drekinancia kaukyte ir Cleanance kremuka rytui. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš naudoju Diacnel Treatment for Acne prone-skin ir Cicalfate Antibacterial Repair Cream.
Tai Diacnel nuo spuogelių labai gerai.. Kai tik koks iškyla, arba išspaudžiu, tuomet užtepu, pagraužia ir tada sudžiovina spuogiuką, iškart sumažėja, netinsta ir kitą dieną lygi ta vietelė būna, tik kad paraudimas matosi.
Cicalfate tai smagus toks, pasitepu visą veiduką, tai oda nurimsta, nekyla spuogučiai kiti.. thumbup.gif Esu patenkinta tomis priemonėmis, norėčiau dar ką nors išbandyti..
Atsakyti
Kazkaip tylu sioje temoje 4u.gif as isigyjau drekinancia kaukyte nu thumbup.gif labai dziaugiuosi Avene kuriniais mano odyte pagrazejo, pasidare svaresne good.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gudre755: 07 spalio 2009 - 22:37
QUOTE(gudre755 @ 2009 10 07, 23:36)
Kazkaip tylu sioje temoje 4u.gif as isigyjau drekinancia kaukyte nu thumbup.gif labai dziaugiuosi Avene kuriniais mano odyte pagrazejo, pasidare svaresne good.gif

aš tai šiais sunkiais laikais bandau atrast sau kažką pigesnio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 10 08, 11:14)
aš tai šiais sunkiais laikais bandau atrast sau kažką pigesnio  blush2.gif

as tai manau rasti kokia panasia gera priemone, gal Rasos stangrinancia kauke... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2009 10 08, 13:22)
as tai manau rasti kokia panasia gera priemone, gal Rasos stangrinancia kauke... ax.gif

as bandziau rasos kremuka, berods buvo maitinantis, tepiau ji nakciai, tai kosmaras, kaip kiso poras, doh.gif tai atidaviau ji mama, jai visai patiko 4u.gif
Atsakyti
gal kuri naudojate purskala veidui gaivinti Avene, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2009 10 07, 23:36)
Kazkaip tylu sioje temoje 4u.gif as isigyjau drekinancia kaukyte nu thumbup.gif labai dziaugiuosi Avene kuriniais mano odyte pagrazejo, pasidare svaresne good.gif


Gal galite įdėti nuotrauką ar aprašymą kokį? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2009 10 08, 15:24)
Gal galite įdėti nuotrauką ar aprašymą kokį?  4u.gif

http://www.aveneusa....-moisture-mask/
na va sita labai faina.
Aprasymas:
Tai intensyvaus poveikio drekinamoji kauke jautriai odai. Puikiai atstato odos drekmes pusiausvyra. Nepakeiciama priemone paraudusiai, pavargusiai, linkusiai serpetotis odai. Tinka po ivairiu veido proceduru odai gaivinti. Kauke gali buti naudojama kaip priemone po saules nudegusiam veideliui.
NAUDOJIMAS:lygiai ir gausiai uztepus kaukes ant odos, palikti 10-15min, ir likusi ant odos kaukes kieki nuvalyti servetele pries tai papurksti avene siltojo saltinio vandeniu. Nuplauti nereikia. Jai kauke susigere labai greitai, dar syki uztepkite ir palaukite. Po sios proceduros kremo naudoti nereikia. Oda tampa spindinti ir svelni lyg aksomas good.gif
Atsakyti
tai va nusipirkau kaukyte drekinancia nebloga tokia mikstas veidas pasidaro biggrin.gif o gal zinot koki kremuka reiketu naudot ziema misriai normaliai odai?
Atsakyti
QUOTE(leliuses @ 2009 10 15, 18:54)
tai va nusipirkau  kaukyte drekinancia nebloga  tokia mikstas veidas pasidaro biggrin.gif o gal zinot koki kremuka reiketu naudot ziema  misriai normaliai odai?

Na as turiu Cleanance K tai jis man toks riebokas, tai manau ziamai bus pats tas
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2009 10 15, 19:19)
Na as turiu Cleanance K tai jis man toks riebokas, tai manau ziamai bus pats tas

čia tas su AHA ?
turėjau man jis visai ne riebus schmoll.gif mano oda mišri, man labai gerai drėkindavo, tokia kaip želė, visai neriebindavo
Atsakyti