Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

[quote=kristinalm,2009 04 22, 14:07]
Taip išeina g.gif , nors po to konsultantė sakė kad taip turi ir būti, nes oda per daug išdžiūvusi, už tai ir tie dilgčiojimai ir tokia reakcija. verysad.gif

siaip tai paprasti drekinamieji kremai tikrai neturi sukelti dilgciojimu, manau tikrai tau netiko, nes mane nuo Avene drekinamosios kaukes irgi buvo ismete tokiomis raudonomis dememis. nusipirkau kitos firmos berods Lierac (zinau kad buvo prancuziska)veliurine kauke ir tokiu nesamoniu nebuvo. 4u.gif
Atsakyti
gal kuri esat bandžiusi emulsiją Diacneal ?
gal kas kokių atsiliepimų gali pasakyt
Atsakyti
Mergaites,gal kuri zinote,kur KAUNE butu galima pigiau nei vaistinese,isigyti AVENE kosmetikos,nes zinau,kad buna pigiau.Labai reikia,aciu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykliuke @ 2009 05 07, 17:00)
Mergaites,gal kuri zinote,kur KAUNE butu galima pigiau nei vaistinese,isigyti AVENE  kosmetikos,nes zinau,kad buna pigiau.Labai reikia,aciu  aciuks.gif

ir as noreciau bigsmile.gif i az lauksiu kontaktu bigsmile.gif
Atsakyti
O kaip vadinasi ta drekinanti kauke avene? Ji viena tik yra? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 09 gegužės 2009 - 20:38
Labukas visoms smile.gif ,
ir as esu avene naudotoja. Nežinau ar čia mano oda tokia trenkta bash.gif, ar avene netinka, ar velniai žino kas.. gal pudra clarins netinka, bet pas mane nuolat ant kaktos susidaro gan dideli miliumai, o ant nosies pūlinukai cray.gif ... mano oda mišri, bet kartais labiau riebaluojasi, kartais sausėja (priklauso nuo metų laikų ir priemonių)... teko išbandyt Rebalancing kremuką, o dabar prie skin Recovery preėjau....
nežinau nė ka daryt, bet kas keisčiausia, tie pūlinukai ant nosytės atsiranda jei net namie sėdi ir jokios pudros netepi...
baisu prieš einant į lovą makiažą nusivalyt - nes dar mylimąjį išgasinsiu blink.gif blush2.gif , žodžiu.... norisi cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Citrinka @ 2009 05 19, 11:17)
Labukas visoms smile.gif ,
ir as esu avene naudotoja. Nežinau ar čia mano oda tokia trenkta  bash.gif, ar avene netinka, ar velniai žino kas.. gal pudra clarins netinka, bet pas mane nuolat ant kaktos susidaro gan dideli miliumai, o ant nosies pūlinukai cray.gif ... mano oda mišri, bet kartais labiau riebaluojasi, kartais sausėja (priklauso nuo metų laikų ir priemonių)... teko išbandyt Rebalancing  kremuką, o dabar prie skin Recovery preėjau....
nežinau nė ka daryt, bet kas keisčiausia, tie pūlinukai ant nosytės atsiranda jei net namie sėdi ir jokios pudros netepi...
baisu prieš einant į lovą makiažą nusivalyt - nes dar mylimąjį išgasinsiu blink.gif  blush2.gif , žodžiu.... norisi cray.gif

gal kas nors su sveikata? gal mityba? Jei kyla pulinukai, recovery kremo tikrai nesiulyciau, nes kiek pamenu jis riebus ir tinkamas sausai odai.
Gal netinka pudra, gal blogai ja nusivalote. Siulyciau rinktis priemones Clean-AC, Cleanance K mirksiukas.gif
Atsakyti
kazkas pasidare mano avenes cleanance K kremui,viena diena pasidare toks skystaliukas,turbut sugedo ar ne?
Atsakyti
QUOTE(materiallove @ 2009 07 29, 15:31)
kazkas pasidare mano avenes cleanance K kremui,viena diena pasidare toks skystaliukas,turbut sugedo ar ne?

greičiausia smile.gif
Atsakyti
O kur sios firmos kosmetikos galima Lietuvoje isigyti? Kazkaip niekur neuzmaciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(justicija @ 2009 08 18, 15:09)
O kur sios firmos kosmetikos galima Lietuvoje isigyti? Kazkaip niekur neuzmaciau unsure.gif

Tada matyt labai blogai žiūrėjot cool.gif gal kas antroj vaistinėje po kokį kremą galima pamatyt, tik pakuotė be ryškių spalvų, turbūt praslydo pro akis smile.gif
Atsakyti
Tai gerai smile.gif Stengsiuos ziureti idemiau 4u.gif o gal kam netiko koks kremas problematiskai odai, tai galeciau nupirkt pabandymui ax.gif
Atsakyti