Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

Patarkit kokį kremą dienai pasirinkt iš Avene 4u.gif ar bent jau kokių mėginukų prašyt? probleminė mišri oda... jau kaip reik kremo, o aš dar net neišsirinkau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazoji_s: 30 kovo 2009 - 10:37
klausimas gerb. PALOMINAI 4u.gif :
kiek pastebiu (iš anksčiau), Jūs esate naturalios kosmetikos šalininkė. O avene argi natūrali? Aš suprantu, kad jie deklaruoja, esą produkcija iš šaltinių, aukštos kokybės, neužkemša porų, ypač priemonės nuo saulės. Bet vistiek, ten įeina ir propylen glucol ir kt paraben. Tai kaip Jūs žiūrite į tą sudėtį?
Klausiu Jūsų kaip autoritetingo žmogaus 4u.gif
Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kliūdžiau @ 2009 04 02, 20:42)
klausimas gerb. PALOMINAI 4u.gif :
kiek pastebiu (iš anksčiau), Jūs esate naturalios kosmetikos šalininkė. O avene argi natūrali? Aš suprantu, kad jie deklaruoja, esą  produkcija iš šaltinių, aukštos kokybės, neužkemša porų, ypač priemonės nuo saulės. Bet vistiek, ten įeina ir propylen glucol ir kt paraben. Tai kaip Jūs žiūrite į tą sudėtį?
Klausiu Jūsų kaip autoritetingo žmogaus 4u.gif
Ačiū mirksiukas.gif

nenaturali Avene.. bet kai naudojau as tada apie Natur. kosmetika nieko neismaniau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kliūdžiau @ 2009 04 02, 19:42)
klausimas gerb. PALOMINAI 4u.gif :
kiek pastebiu (iš anksčiau), Jūs esate naturalios kosmetikos šalininkė.


jei palomina neatsakytų, tai aš įsiterpsiu, irgi kaip nat. kosm. naudotoja smile.gif . NE, avene nėra natūrali schmoll.gif .Yra ten terminio vandens ir pan., bet yra būtent ir jūsų paminėti blogi ingredientai, kenksmingi odai...Dabar Lt yra tikrai didelis natūr. kosmetikos be kenksmingų priedų pasirinkimas.taip kad, jei domitės sudėtimi , ateikit į mūsų temą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 04 02, 21:09)
jei palomina neatsakytų, tai  aš įsiterpsiu, irgi kaip nat. kosm. naudotoja smile.gif . NE, avene nėra natūrali schmoll.gif .Yra ten terminio vandens ir pan., bet yra būtent ir jūsų paminėti blogi ingredientai, kenksmingi odai...Dabar Lt yra tikrai didelis natūr. kosmetikos be kenksmingų priedų pasirinkimas.taip kad, jei domitės sudėtimi , ateikit į mūsų temą mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ačiū Palomina, Monika, gavau is kosmetologes riebiai odai meginukų iš avene, nors ir nenatūralūs, vistiek suvartosiu, nes labai nedaug:)
Ačiū už atsakymą drinks_cheers.gif
Atsakyti
Turiu pabandymui Hydrance opltimale rich mėginuką, ir man kažko nelabai drėkina g.gif, gal tada bandyti Hydrance opltimale legere g.gif , kaip manot?
Atsakyti
naudoju avene terminio šaltinio vandenuką ir kremą nuo saulės, tik jis su mineralais, tai gal šiek tiek per daug spalva matosi..
Atsakyti
Vis dėl to mano veidas visas raudonas nuo Hydrance opltimale rich, tokiom dėdėm nusėtas, gerai kad tik mėginėlį turiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2009 04 19, 21:02)
Vis dėl to mano veidas visas raudonas nuo Hydrance opltimale rich, tokiom dėdėm nusėtas, gerai kad tik mėginėlį turiu g.gif

Tai cia nuo Avene kremuko kokia g.gif alergija tau gavosi?
Atsakyti
QUOTE(geia @ 2009 04 22, 11:54)
Tai cia nuo Avene kremuko kokia  g.gif alergija tau gavosi?

Taip išeina g.gif , nors po to konsultantė sakė kad taip turi ir būti, nes oda per daug išdžiūvusi, už tai ir tie dilgčiojimai ir tokia reakcija. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2009 04 22, 13:07)
Taip išeina g.gif , nors po to konsultantė sakė kad taip turi ir būti, nes oda per daug išdžiūvusi, už tai ir tie dilgčiojimai ir tokia reakcija. verysad.gif

Siaip zinojoau kai demem ismeto,tai reiskias ,kad netinka tas kremas. g.gif Tai tik vienos rusies megineli dave?Pabandytum kita schmoll.gif
Atsakyti