Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(keturiese @ 2009 02 28, 17:35)
Todel kad man konsultante ikiso si prausikli, as skubedama ji pagriebiau. Mano oda issausejusi, tad man jis netinka  ax.gif

bet sitas prausiklis yra bemuilis, nesausina odos prausiklis (vanduo kuriuo nuplaunam tai gali sausint) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2009 02 28, 21:19)
bet sitas prausiklis yra bemuilis, nesausina odos prausiklis (vanduo kuriuo nuplaunam tai gali sausint)  smile.gif

taip, bet jis skirtas for blemish-prone skin smile.gif kadangi mano oda labai jautri, jai is viso labai sunku atrasti kas tinka doh.gif Nesvarbu, kad jis bemuilis, jis tiesiog neatitinka mano odos tipo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(keturiese @ 2009 02 28, 22:08)
taip, bet jis skirtas for blemish-prone skin  smile.gif  kadangi mano oda labai jautri, jai is viso labai sunku atrasti kas tinka  doh.gif  Nesvarbu, kad jis bemuilis, jis tiesiog neatitinka mano odos tipo  smile.gif

tai kas per konsultantė įkišo visiškai netinkantį schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 03 01, 12:19)
tai kas per konsultantė įkišo visiškai netinkantį  schmoll.gif

tai kad va doh.gif svarbiausia sakau, tikrai tiks issausejusiai odai? "taip taip, aisku" doh.gif As ne vien prausikli, daug priemoniu pirkau, tai jau ant galo pasiule isigyti butent si prausikli. Nieko pries ji neturiu. Nes kai tepdavau iskart krema ar kauke, net mano odai jis tiko, bet visgi kasdienai jis man nelabai. ax.gif Turintiems misria-riebia odyte jis turetu buti pats tas, gerai prausia ir nesausintu. mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal galite patarti kuris kremukas geresnis?

user posted image

user posted image


Bandžiau tą pirmąjį (tik skirtą normaliai mišriai odai) labai patiko. Bet galvoju gal pavasariui reiktų jau su SPF?

Iš anksto dėkoju už komentarus 4u.gif
Atsakyti
Labas. Ieškau Avene Lip Balm with Cold Cream. Gal kas užsakinėja, pardavinėja? 4u.gif Į až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keturiese @ 2009 02 28, 22:08)
taip, bet jis skirtas for blemish-prone skin  smile.gif  kadangi mano oda labai jautri, jai is viso labai sunku atrasti kas tinka  doh.gif  Nesvarbu, kad jis bemuilis, jis tiesiog neatitinka mano odos tipo  smile.gif


Pagal aprašymus atrodė, kad ir man tinka, bet pabandžius paaiškėjo, kad netinka mano odai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vike @ 2009 03 18, 12:24)
Pagal aprašymus atrodė, kad ir man tinka, bet pabandžius paaiškėjo, kad netinka mano odai sad.gif

taip, tai labai induvidualus dalykas smile.gif
Atsakyti
kaži kokį kremuką pirkt is Avene dienai, dabar maždaug pavasariui-vasarai, be rugščių, mišriai probleminei odai g.gif
Atsakyti
Kuris kremukas is avene tiktu normaliai raustanciai odai?
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2009 03 02, 20:54)
O gal galite patarti kuris kremukas geresnis?

Bandžiau tą pirmąjį (tik skirtą normaliai mišriai odai) labai patiko. Bet galvoju gal pavasariui reiktų jau su SPF?

Iš anksto dėkoju už komentarus  4u.gif

Kiek domėjausi tai jie visiškai skirtingi. Pirmasis drėkinantis sausai odai, o antrasis, nors ir su SPF, tačiau skirtas odai, linkusiai rausti, kai kapiliarai arti odos. Jei su SPF ko gero ieškočiau kitokio g.gif .Aš dabar naudoju nemažai Avene kramukų, daugiausia skirtų probleminei spuoguotai odai. Na dar turiu akių makiažo valiklį, labai patenkinta, nes mano akys gana jautrios. O jis be to dar ir skalsus thumbup.gif . Visai neseniai dar įsigijau kremą su atspalviu Cleanance tinted anti-shine regulating lotion, bet tik šiandien pirmąkart panaudojau, tai dar negaliu nieko pasakyti. Pirmas įspūdis - labai natūralios spalvos, prisitaikantis prie odos spalvos, nedirginantis cool.gif
Atsakyti
Is avenes naudojau prausikli,labai patiko,oda buvo minksta,svelni. Tikrai kartosiu.
Cold cream man buvo per daug riebus,nepatiko.
Termini vandeni. Labai patinka naudoju vietoj toniko ar kai noriu oda atgaivinti.
Cleanance K kremukas,jauciu kad valo poras,i pavirsiu kyla visas brudas. Tikiu kad oda valosi.
Clean-ac kremas patinka. Oda minksta,svelni.
Pastebejau kad naudojant avenes priemones neberausta kelios vietos kur oda visad budavo paraudus,o gal tai tik sutapimas,bet kol kas avene esu laaabai patenkinta.
Atsakyti