Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(Female @ 2009 02 13, 12:31)
man Avene irgi labai patinka  thumbup.gif  esu isbandziusi kruva sio gamintojo kremu  thumbup.gif  mano ora riebi su issipletusiomis poromis, polinkis i spuogus. Si kosmetika (na kai ka ir is Vichy naudoju) oda sutvarke taip, kad niekas is aplinkiniu netiki kad turiu problemiska oda  bigsmile.gif
is Avene linijos neradau geresnio naktinio kremo uz Vichy Normaderm problemiskai odai   4u.gif

gal gali papasakot kokias priemones naudoji is avene ir vichy 4u.gif ?
ir gal galit parekomenduot kokias priemones is avene tiktu labai jautriai misriai odai? T zona i spuogus linkus o skruostai sausoki tokie truputi paberti.koki tonika, prausikli, krema?
aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzoniene: 15 vasario 2009 - 01:23
QUOTE(dzoniene @ 2009 02 15, 03:22)
gal gali papasakot kokias priemones naudoji is avene ir vichy  4u.gif ?
ir gal galit parekomenduot kokias priemones is avene tiktu labai jautriai misriai odai? T zona i spuogus linkus o skruostai sausoki tokie truputi paberti.koki tonika, prausikli, krema?
aciu  4u.gif

Na tavo odos tipas tipas yra misri/riebi, o jos bukle - dehidratavus turbut, sprendziant is sausu skruostu.
Veida prausiu Avene bemuiliu prausikliu problematiskai odai Cleanance, paskui tepu losjona Cleanance. nakciai tepu krema arba Vichy normaderm naktini arba Vichy Aqualia Thermal rich(nes dabar ziemos metu irgi linke skruostai sauseti). Jei tavo oda labai jautri, geriau rinktis tik Avene linijos produktus, nes ji tokia svelnesne nei vichy, bekvape. Yra Avene drekinamasis kremas sausai/l.sausai odai, berods Hydrating Rich vadinas, taip pat fainas Skin Recovery Cream (ypac tinka kai oda sudirginta + lb gerai drekina). Dienai renkuosi lengvesnius, yra Hydrating Light kremas, taip pat balansuojantis Cleanance ir dar daug visokiu kitu smile.gif
siulau nueiti i didesne vaistine, prekiaujancia Avene kosmetika, ir paprasyti meginiu, bei priemoniu aprasymo.
visi Avene kremai yra nekemsantys poru (non comedonic).
man dar labai nelogi BIODERMOS Sebium linijos kremai ax.gif drasiai prasyk meginiu, ir bandyk ir ieskok kas tau tinka ir patinka, nes as irgi taip dariau ir tik taip atradau kas man patinka 4u.gif
Atsakyti
Sveikos ,sorry ,bet parašysiu čia ,gal kam reikia Avene Hydrance optimale Legere kremo ,ir Avene Cleanance K kremukų ? šiek tiek naudoti ,skirti daugiau mišriai odelei.
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 02 21, 10:18)
Sveikos ,sorry ,bet parašysiu čia ,gal kam reikia Avene Hydrance optimale Legere  kremo ,ir Avene Cleanance K kremukų ? šiek tiek naudoti ,skirti daugiau  mišriai odelei.

koks miestas?
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 02 22, 14:30)
koks miestas?

Tauragė ,bet galiu siųsti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 02 22, 19:44)
Tauragė ,bet galiu siųsti 4u.gif

o kada pirkai? ir kodėl nepatiko?

kad dabar kiek žinau Lt paštas nebesiunčia smulkių siuntų pigiai, skaičiuoja kaip už 10 kg visas..
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 02 23, 11:47)
o kada pirkai? ir kodėl nepatiko?

kad dabar kiek žinau Lt paštas nebesiunčia smulkių siuntų pigiai, skaičiuoja kaip už 10 kg visas..

pirkau gal prieš pora savaičių ,man per mažai drėkinimo ax.gif
siunčia ,siunčia thumbup.gif
Atsakyti
Parduočiau Avene Clean-AC prausiklį (talpa 200ml). Tinka misriai- riebiai odai. Bandytas vos kelis kartus. smile.gif
Rašau šioj temoj, nes didesnė tikimybė, kad kam nors prireiks smile.gif
Atsakyti
Female, o tas losjonas is Avene su baltuoju moliu, tai toks zaliame apvaliame buteliuke su tokiom kaip nuosedom ant dugno? varciau varciau ta buteliuka, ieskojau kur butu parasyta su baltuoju moliu, bet neradau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2009 02 27, 19:15)
Female, o tas losjonas is Avene su baltuoju moliu, tai toks zaliame apvaliame buteliuke su tokiom kaip nuosedom ant dugno? varciau varciau ta buteliuka, ieskojau kur butu parasyta su baltuoju moliu, bet neradau smile.gif

taip, tas pats smile.gif man konsultante sake kad jis su baltuoju moliu ir pries vartojima reikia suplakti smile.gif
ar kas nors daresi odos tipo ir bukles nustatyma su kazkokiu Avene analizatoriumi per vaistinese organizuojamas akcijas pas sugiharos konsultante?
Atsakyti
QUOTE(keturiese @ 2009 02 27, 17:01)
Parduočiau Avene Clean-AC prausiklį (talpa 200ml). Tinka misriai- riebiai odai. Bandytas vos kelis kartus.  smile.gif 
Rašau šioj temoj, nes didesnė tikimybė, kad kam nors prireiks  smile.gif


kodel parduodi?
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2009 02 28, 14:39)
kodel parduodi?

Todel kad man konsultante ikiso si prausikli, as skubedama ji pagriebiau. Mano oda issausejusi, tad man jis netinka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keturiese: 28 vasario 2009 - 15:36