Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

sveikos smile.gif
susidomejau sia kosmetika,nes drauge jos pagalba susitvarke oda (spuogeliu zymiai apmazejo). bet radau tinklapi tik anglu kalba, nuo produkcijos gausos, na ir dar anglu kalbos zinios nera pacios geriausios, apsisuko galva. nepasitikiu jokiom vaistiniu konsultantem, jos kad tik brangesni produkta ikisti ismokytos (bent mano atveju nera pasitaike isimciu).
todel ir klausiu jusu, jau naudojanciu sia produkcija:
koki veido krema (dienini, arba toki, kuris tiktu ir ryte, ir vakare) ir prausikli pasiulytumet sausai, jautrokai odai? ir, jei atsimenate, parasykit kainas ax.gif
Atsakyti
Pasisakysiu ir aš. Avene kosmetiką naudoju maždaug 10 metų.Tikrai yra gera ir net nesiruošiu keisti. O istorija buvo tokia, kad labai gundžiausi įv. platintojų produkcija tokia kaip Mary Kay, Amway ir be abejo, prisirinkadavau ne pagal savo odą kremus. Tai buvau gerokai sugadinusi, vaikščiojau kaip žemėlapis su išsausėjusiomis raudonomis dėmėmis ir niekas nepadėjo. Nuėjo į kosmetikos kabinetą ir mano veiduką sutvarkė, priskyrė Ana Lotan prausiklį ir Avene kremą. Iš prigimties turiu riebią ir jautrią odą, bet kosmetologės rekomendacija vistiek naudoju Avene Rich kremą (nes pagal amžių labiau reikia drėkinančio). Taigi aš už AVENE. Super kremukai ir prausikliai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2009 02 05, 10:56)
sveikos smile.gif
susidomejau sia kosmetika,nes drauge jos pagalba susitvarke oda (spuogeliu zymiai apmazejo). bet radau tinklapi tik anglu kalba, nuo produkcijos gausos, na ir dar anglu kalbos zinios nera pacios geriausios, apsisuko galva. nepasitikiu jokiom vaistiniu konsultantem, jos kad tik brangesni produkta ikisti ismokytos (bent mano atveju nera pasitaike isimciu).
todel ir klausiu jusu, jau naudojanciu sia produkcija:
koki veido krema (dienini, arba toki, kuris tiktu ir ryte, ir vakare) ir prausikli pasiulytumet sausai, jautrokai odai? ir, jei atsimenate, parasykit kainas ax.gif

sveika mirksiukas.gif
as pasiulyciau tau "extremely gentle cleanser". Tai nenuplaunamas valiklis, tinkantis net hiperjautriai odai mirksiukas.gif Bet as vistiek paskui vandeniu nuprausdavau. Nezinau, kokia konsistencija megsti, bet man sitas patiko del to kad labai svelnus.

Lietuviu kalba paskaityti siek tiek galima www.sugihara.lt unsure.gif tik ten dabar tvarkoma svetaine doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 02 04, 19:09)
nusipirkau Cleanence K nakčiai.

vakar vakare jau tepiau, ryte tikrai veidas riebaluotas rolleyes.gif bet tai yra gerai manau, nes reiškia riebalai išėjo, ir odoje jų tūrėtų būt mažiau, ar ne.

o vakar pasitepus tai toks malonus jausmas, netraukia, neriebus, labai lengvas toks, kvapas toks sterilus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 02 05, 16:18)
vakar vakare jau tepiau, ryte tikrai veidas riebaluotas  rolleyes.gif  bet tai yra gerai manau, nes reiškia riebalai išėjo, ir odoje jų tūrėtų būt mažiau, ar ne.

o vakar pasitepus tai toks malonus jausmas, netraukia, neriebus, labai lengvas toks, kvapas toks sterilus  biggrin.gif

ne, oda turi tureti pakankamai riebalo, nes kitaip taptu sausa, prarastu apsaugini sluoksni, butu lengvai pazeidziama mirksiukas.gif

As kazkada praeidinejau toki kursa sios kosmetikos (jei taip galima sakyt biggrin.gif ). Naudojau ta extremely gentle cleanser, kremus cleanence AC ir cleanence K, tai man aptvarke oda rolleyes.gif Ji nebuvo spuoguota, tiesiog sujautrejus, tai man apgyde, pagrazino, issprende problemas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 05, 15:53)
ne, oda turi tureti pakankamai riebalo, nes kitaip taptu sausa, prarastu apsaugini sluoksni, butu lengvai pazeidziama  mirksiukas.gif 

As kazkada praeidinejau toki kursa sios kosmetikos (jei taip  galima sakyt biggrin.gif ). Naudojau ta extremely gentle cleanser, kremus cleanence AC ir cleanence K, tai man aptvarke oda  rolleyes.gif  Ji nebuvo spuoguota, tiesiog sujautrejus, tai man apgyde, pagrazino, issprende problemas  rolleyes.gif

na bet kai to riebalo per daug, ir oda kemšasi, o riebalai viduj kaupias, ir susidaro spuogai
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 02 04, 20:27)
kiek pamenu skirtingus atsiliepimus, tai tonikas tikrai nevertas demesio- labai sausina oda(nes su alkoholiu), o prausikli daug kas gyre, kad gerai prausia ir skalsus. bet as irgi paziurejau kad nieko ten jame ipatingo nepirkau rolleyes.gif  sekmingai ir toliau naudoju anos lotan mineralini skysta muila, o dienai tepuos RASOS kuriuo nors kremuku is rausvos serijos. ir jokios ten chemines reakcijos nevyksta ax.gif  as kazkaip manau kad tas mitas kad butinai reik naudot visas priemones is vienos serijos yra prekybininku paskleistas, kad skatintu daugybes priemoniu pirkima. bet as atsirenku kas man patinka is skirtingu gamintoju, ir kolkas visks gerai biggrin.gif



as esu sunaudojus ne viena tonika, tikrai neblogas. to alkoholio beveik nesijaucia, o kas turi riebia oda tikrai nekenkia. jeigu oda sausa, tai aisku, netinka ax.gif turejau ir prausikli. prausiklis kaip prausiklis, as labiau pasitikiu kremo galia. uztenka labai ilgam blush2.gif
Atsakyti
Jeigu oda tokia jautri ir sausa kaip mano, ryte patariu naudoti kremuka raustanciai veido odai (Avene), o vakare ir jeigu reikia dienos metu pasitepti Avene Emollient cream. Jis labai labai gerai drekina oda thumbup.gif , be to sudaro plevele odos pavirsiuje, kuri islaiko dregme ir neleidzia odai daugaiu issauseti. Sita krema galima naudoti ir suaugusiems ir vaikuciams, as ji tepu nes savo mazajai 6 menesiuku. Jis skirtas labai sausai , jautriai ir net atopinei odai rolleyes.gif
Papildyta:
bigsmile.gif dar zinot mergaites kas veido odelei atgaivinti labai gerai - alijosiaus zele (galima isigyti pas kosmetologe, vaistinese arba kosmetikos parduotuvese). Labai gerai drekina sauso, gydo spuogus riebiai odai, atgaivina, lygina rauksleles. Nuo Kleopatros laiku - patikrintas produktas smile.gif Netgi pries veido valyma gerai atmirko poras...pabandykit, tik pries tai isitikinkit ar nesat nealergiskos alijosiui, nes labai nedaugelis, bet pasitaiko ir jam alergisku zmoniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 02 05, 17:19)
na bet kai to riebalo per daug, ir oda kemšasi, o riebalai viduj kaupias, ir susidaro spuogai

kalba ejo apie tai, kad kuo maziau riebalo, tuo geriau. Paaiskinau kodel nesutinku su tuo. Kai kemsasi cia kitas reikalas, puikiai zinau kaip susidaro spuogai
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 02 05, 14:12)
sveika  mirksiukas.gif 
as pasiulyciau tau "extremely gentle cleanser". Tai nenuplaunamas valiklis, tinkantis net hiperjautriai odai  mirksiukas.gif  Bet as vistiek paskui vandeniu nuprausdavau. Nezinau, kokia konsistencija megsti, bet man sitas patiko del to kad labai svelnus.

Lietuviu kalba paskaityti siek tiek galima www.sugihara.lt  unsure.gif  tik ten dabar tvarkoma svetaine  doh.gif

o prausiklio, kuris putoja ir reikia vandeniu nuplauti, nera? man patogiau prausikliai, nors, aisku, peneliai ne taip sausina oda. bandau kaitalioti, ziema pieneliai, vasara prausikliai.
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2009 02 11, 14:33)
o prausiklio, kuris putoja ir reikia vandeniu nuplauti, nera? man patogiau prausikliai, nors, aisku, peneliai ne taip sausina oda. bandau kaitalioti, ziema pieneliai, vasara prausikliai.

Kiek zinau, sausai odai retai kada putojantys pasitaiko unsure.gif daugiau visokie geliai ir pieneliai ax.gif
Atsakyti
man Avene irgi labai patinka thumbup.gif esu isbandziusi kruva sio gamintojo kremu thumbup.gif mano ora riebi su issipletusiomis poromis, polinkis i spuogus. Si kosmetika (na kai ka ir is Vichy naudoju) oda sutvarke taip, kad niekas is aplinkiniu netiki kad turiu problemiska oda bigsmile.gif
is Avene linijos neradau geresnio naktinio kremo uz Vichy Normaderm problemiskai odai 4u.gif
Atsakyti