Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 01 13, 12:47)
daugiau  tuos juodus taškiukus,bet aišku tikiuosi ,kad kovos rūgštys su visokio plauko spuogais  biggrin.gif

aisku biggrin.gif as uzsikimsusias poras vadinu inkstirais unsure.gif nu manyciau jie taip ir turetu vadintis unsure.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 01 13, 22:50)
aisku  biggrin.gif  as uzsikimsusias poras vadinu inkstirais  unsure.gif  nu manyciau jie taip ir turetu vadintis  unsure.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif

niu tai tos užsikimšusios poros ir būna su juodu taškeliu viršuj? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 01 14, 13:13)
niu tai tos užsikimšusios poros ir būna su juodu taškeliu viršuj? g.gif

nevisada
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 01 14, 13:13)
niu tai tos užsikimšusios poros ir būna su juodu taškeliu viršuj? g.gif

as tai taip galvoju rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos.gal galite parasyt savo nuomone apie sia AVENE CLEANANCE kauke???koks jos poveikis odai g.gif aciu
Atsakyti
labutis, visai neseniai pradejau naudoti avene veido prieziuros kosmetika. Mano oda labai jautri, sausa, raustanti. Rezultatas tikrai labai geras, oda gerai drekina, nejauciu tempimo kaip ankciau. Jau turiu isigijusi nemazai priemoniu, bet dar laukiu vieno siuntinio, kuriame bus ir Cleanance veido kauke. Butinai patasysiu kai isbandysiu... Jeigu turit klausimeliu apoie kitas priemones sausam jautriam odos tipui, klauskit, atsakysiu is praktikos smile.gif
Atsakyti
kažin ar Avene tik Eurovaistinėj prekiauja?
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2009 01 05, 11:24)
taip ryte reik nuplaut ax.gif  jis kaip sveitiklis veikia oda, pasalina negyvas lasteles- na nezinau kaip cia aiskiau issireiskus- atsibudus bent jau man veidas riebaluotas nesvarus atrodo, o kai nusiprausiu tai labai grazus ax.gif



ir man nuo sio kremo ryte oda baisiai blizga, bet tepu tik vakare, nes jeigu tepciau ryte, neitu uztepti kremines pudros, labai susivelia blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(begike @ 2009 01 04, 15:16)
prausikliai apie 70Lt  ax.gif

bent jau as uz tiek pirkau, gal kiti ir pigesni  g.gif



nu jau, kaina apie 40 lt, prausiklis kaip prausiklis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 02 04, 18:00)
kažin ar Avene tik Eurovaistinėj prekiauja?


dar prekiauja Sugiharos g. 3, Vilniuje mirksiukas.gif
QUOTE(ZBITKA @ 2009 02 04, 18:10)
nu jau, kaina apie 40 lt, prausiklis kaip prausiklis blush2.gif

as jau paistaisiau, jei nematet mirksiukas.gif su kaukes kaina supainiojau.
Atsakyti
nusipirkau Cleanence K nakčiai. dienai naudoju kitokį ne Avene.
planavau pirkt ir prausiklį ir toniką, bet jau abejoju g.gif jei ten riebiai odai, tai sausins man, ir be to ten be jokių AHA, BHA, tai turėtų būt įprasti prausiklis ir tonikas, o žiūrint į kainą... ar verta unsure.gif plius tonike atrodo yra ir alkoholio...
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 02 04, 20:09)
nusipirkau Cleanence K nakčiai. dienai naudoju kitokį ne Avene.
planavau pirkt ir prausiklį ir toniką, bet jau abejoju  g.gif  jei ten riebiai odai, tai sausins man, ir be to ten be jokių AHA, BHA, tai turėtų būt įprasti prausiklis ir tonikas, o žiūrint į kainą... ar verta  unsure.gif  plius tonike atrodo yra ir alkoholio...



kiek pamenu skirtingus atsiliepimus, tai tonikas tikrai nevertas demesio- labai sausina oda(nes su alkoholiu), o prausikli daug kas gyre, kad gerai prausia ir skalsus. bet as irgi paziurejau kad nieko ten jame ipatingo nepirkau rolleyes.gif sekmingai ir toliau naudoju anos lotan mineralini skysta muila, o dienai tepuos RASOS kuriuo nors kremuku is rausvos serijos. ir jokios ten chemines reakcijos nevyksta ax.gif as kazkaip manau kad tas mitas kad butinai reik naudot visas priemones is vienos serijos yra prekybininku paskleistas, kad skatintu daugybes priemoniu pirkima. bet as atsirenku kas man patinka is skirtingu gamintoju, ir kolkas visks gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 02 04, 20:27)
kiek pamenu skirtingus atsiliepimus, tai tonikas tikrai nevertas demesio- labai sausina oda(nes su alkoholiu), o prausikli daug kas gyre, kad gerai prausia ir skalsus. bet as irgi paziurejau kad nieko ten jame ipatingo nepirkau rolleyes.gif  sekmingai ir toliau naudoju anos lotan mineralini skysta muila, o dienai tepuos RASOS kuriuo nors kremuku is rausvos serijos. ir jokios ten chemines reakcijos nevyksta ax.gif  as kazkaip manau kad tas mitas kad butinai reik naudot visas priemones is vienos serijos yra prekybininku paskleistas, kad skatintu daugybes priemoniu pirkima. bet as atsirenku kas man patinka is skirtingu gamintoju, ir kolkas visks gerai biggrin.gif

na kadangi Anos Lotan Klp nežino niekas kur įsigyti, tai teks man toliau ieškot prausiklio ir toniko... doh.gif

o dėl to mito, tai nesamonė, ne kartą ir žurnaluose skaičiau, kad yra gerai išsirinkti sau tinkančias priemones kad ir iš skirtingų gamintojų, nes retai kada visa serija ir atitinka poreikių ax.gif
Atsakyti