Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(illiusion81 @ 2009 01 05, 12:09)
dienai manau cleananace(bet gali but per liesas ziemai), o nakciai tai as pati naudoju cleanance K thumbup.gif  bet jis toks nesusigeriantis, su makijazu tikrai nedraugautu unsure.gif  nors pastebejau kad jei tepu ant avene vandeniu apipurskto dar dregno veido, tai graziau susigeria g.gif

o sita cleanance K reikia ryta nuplaut?nes skaiciau kad kaikurios nuplauna ryte, jis ce tipo kaip kremas ar kaip kokia kauke?nes ten kaip ir sveitiklis vienam jei neklystu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dzoniene @ 2009 01 05, 13:13)
o sita cleanance K reikia ryta nuplaut?nes skaiciau kad kaikurios nuplauna ryte, jis ce tipo kaip kremas ar kaip kokia kauke?nes ten kaip ir sveitiklis vienam jei neklystu? blush2.gif



taip ryte reik nuplaut ax.gif jis kaip sveitiklis veikia oda, pasalina negyvas lasteles- na nezinau kaip cia aiskiau issireiskus- atsibudus bent jau man veidas riebaluotas nesvarus atrodo, o kai nusiprausiu tai labai grazus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2009 01 05, 12:24)
taip ryte reik nuplaut ax.gif  jis kaip sveitiklis veikia oda, pasalina negyvas lasteles- na nezinau kaip cia aiskiau issireiskus- atsibudus bent jau man veidas riebaluotas nesvarus atrodo, o kai nusiprausiu tai labai grazus ax.gif

aciu 4u.gif
tai ji vakare uztepi o ryte nuplauni? blush2.gif
nu sita tikrai pirksiu, jis ce taip isgirtas visu tai tikrai sita bandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzoniene @ 2009 01 05, 13:27)
aciu 4u.gif
tai ji vakare uztepi o ryte nuplauni? blush2.gif
nu sita tikrai pirksiu, jis ce taip isgirtas visu tai tikrai sita bandysiu smile.gif



taip mirksiukas.gif as vietoj naktinio kremo naudoju kiekviena vakara smile.gif uztenka kazkur 2 menesiams ax.gif bet pavasariop reiks kazko ieskot be rugsciu ax.gif
Atsakyti
o kaip su saule, soliariumais naudojant avene? ka iš patirties pastebėjot?
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 01 06, 18:01)
o kaip su saule, soliariumais naudojant avene? ka iš patirties pastebėjot?



naudojant bet ka su rugstimis negalima nei saules nei soliariumu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 01 06, 18:14)
naudojant bet ka su rugstimis negalima nei saules nei soliariumu ax.gif

tai aš žinau, norėjau tik kad iš patirties pasakytumėt kokie pojučiai, ar oda pasidaro labai jautri dienos šviesai, ar konkrečiai saulei, ar jaučiasi tiesiog išėjus į lauką ir pan. nelabai įsivaizduoju kaip saugtis tos saulės, nes naudoti kremo su spf nelabai noriu, jie kiek žinau kemša poras
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 01 06, 19:49)
tai aš žinau, norėjau tik kad iš patirties pasakytumėt kokie pojučiai, ar oda pasidaro labai jautri dienos šviesai, ar konkrečiai saulei, ar jaučiasi tiesiog išėjus į lauką ir pan. nelabai įsivaizduoju kaip saugtis tos saulės, nes naudoti kremo su spf nelabai noriu, jie kiek žinau kemša poras



kiek cia tos saules ziema lotuliukas.gif as bent jau nejauciu jokio jautrumo... o pavasari reiks ieskot kazko be rugsciu, arba su spf naudot dienini krema g.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 01 06, 19:13)
kiek cia tos saules ziema lotuliukas.gif  as bent jau nejauciu jokio jautrumo... o pavasari reiks ieskot kazko be rugsciu, arba su spf naudot dienini krema g.gif

na kiek žinau tai reikia ne tik saulės saugoti, bet tų visų uva uvb, nuo kurių ir yra tie kremai su spf , ir ne prie ko kad db nėra saulės...

na gal kas pasakys, kas naudoja, kaip ten su tuo jautrumu
Atsakyti
cleanance K kremu pasitepus toks grauzimas truputi jauces, norejau paklaust ce taip turi but, nes jis kaip ir su rugstim?
Atsakyti
QUOTE(dzoniene @ 2009 01 07, 00:33)
cleanance K kremu pasitepus toks grauzimas truputi jauces, norejau paklaust ce taip turi but, nes jis kaip ir su rugstim?



normalu, taip ir turi but. man bent jau greit tas dilgciojimas praeina, o dabar jau dazniausiai net ne dilgcioja nieks smile.gif
Atsakyti
cleanance K kremukas tai man thumbup.gif dar tik viena kart tepiau, bet ryte tokia lygi odyte buvo
ir kaukyte thumbup.gif po jos tokia faina odyte
Atsakyti