Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

Gal kas naudojat Cleaneance AC prausikli? As kai iskart po jo kauke tepdavau, tai man atrode geras, bet padariau eksperimenta bigsmile.gif nusiprausiau ir kiek tai minuciu palaukiau, nieko netepdama. Sakes! blink.gif oda taip tempe, nieztejo, pleiskanot pradejo doh.gif o atrode toks svelnutelis doh.gif mano oda dabar isvis neaiski, net nezinau kokiu priemoniu jai reikia doh.gif niekas neitinka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 01 04, 14:51)
Sveikos, ir aš jau apsisprendžiau bandyti Avene savo problemiškai odai  4u.gif  doh.gif
bet manau mėginukų negausiu, tai tenka pačiai kruopščiai išsirinkti ką pirkti, jūsų pasisakymai aišku labai padeda.




su tais meginukais tai tikrai baisu doh.gif vakar eurovaistinej pasiemus pirkimui cleanance K paprasiau konsultantes kokio nors drekinamojo avene kremuko meginuko- parodziau kad nakciai naudoju ta su K, tai sako, ne neturim nieko tokiai odai. turiu tik sausai odai meginuka, bet jums tikrai netiks, o vat tas garantuoju kad tiks(clean AC), bet as prisiskaicius forume kad jis pakankamai sunkiai gerias ir riebokas tikrai nenorejau pirkt nepabandzius doh.gif zodziu... pirkit ir neprasinekit meginuku unsure.gif dar kad pigiai kainuotu... kazkaip manau kad uzsieni rimtos vaistines ar kosmetikos parduotuves tikrai taip nespaudzia, ir jei paprasai kazko tai ir duoda pabandyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 01 04, 15:25)
su tais meginukais tai tikrai baisu doh.gif  vakar eurovaistinej pasiemus pirkimui cleanance K paprasiau konsultantes kokio nors drekinamojo avene kremuko meginuko- parodziau kad nakciai naudoju ta su K, tai sako, ne neturim nieko tokiai odai. turiu tik sausai odai meginuka, bet jums tikrai netiks, o vat tas garantuoju kad tiks(clean AC), bet as prisiskaicius forume kad jis pakankamai sunkiai gerias ir riebokas tikrai nenorejau pirkt nepabandzius doh.gif  zodziu... pirkit ir neprasinekit meginuku unsure.gif  dar kad pigiai kainuotu... kazkaip manau kad uzsieni rimtos vaistines ar kosmetikos parduotuves tikrai taip nespaudzia, ir jei paprasai kazko tai ir duoda pabandyt unsure.gif

as tai manau kad vaistininkes tarpusavy issidalina meginukus g.gif nes Lyg ir prideretu Avene meginukai, bet ju NIEKADA nera blink.gif
Atsakyti
gal pasakysit kokios maždaug kainos avene?
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 01 04, 16:14)
gal pasakysit kokios maždaug kainos avene?

prausikliai apie 70Lt ax.gif

bent jau as uz tiek pirkau, gal kiti ir pigesni g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 04 sausio 2009 - 15:17
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 01 04, 16:14)
gal pasakysit kokios maždaug kainos avene?


cleanance K tai 45lt eurovaistinej, sitos serijos kremukai ir kiti panasia kaina. Purskiamas vandenukas 15-40lt nuo dydzio bonkutes priklauso. idomu gal kokioj kitoj vaistinej pigiau unsure.gif dabar kai nebeliko savaitgaliniu nuolaidu galvoju gal tikrai kokioj Camelijoj pigiau gautusi g.gif o prausimuisi tai naudoju Ana Lotan skysta mineralini muila thumbup.gif kazkaip avene prausikliais man atrodo akiu makijazo plaut negalima, o man taip netinka, tai net ir bandyt nenoriu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ne mama: 04 sausio 2009 - 15:41
QUOTE(begike @ 2009 01 04, 16:16)
prausikliai apie 70Lt  ax.gif

bent jau as uz tiek pirkau, gal kiti ir pigesni  g.gif

atsiprasau, cia as uz kauke tiek mokejau doh.gif teisingai, apie 45 lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 01 04, 15:38)
cleanance K tai 45lt eurovaistinej, sitos serijos kremukai ir kiti panasia kaina. Purskiamas vandenukas 15-40lt nuo dydzio bonkutes priklauso. idomu gal kokioj kitoj vaistinej pigiau unsure.gif  dabar kai nebeliko savaitgaliniu nuolaidu galvoju gal tikrai kokioj Camelijoj pigiau gautusi g.gif o prausimuisi tai naudoju Ana Lotan skysta mineralini muila thumbup.gif  kazkaip avene prausikliais man atrodo akiu makijazo plaut negalima, o man taip netinka, tai net ir bandyt nenoriu ax.gif

na kremukai atrodo įperkami, bet abejoju ar tas prausiklis vertas tiek mokėt doh.gif
jei rasit kaip kur pigiau, praneškit rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 01 04, 15:45)
atsiprasau, cia as uz kauke tiek mokejau  doh.gif  teisingai, apie 45 lt  mirksiukas.gif

na jei tiek tai gerai, o kaukė tai brangi g.gif
o dienai koks kremas geriausias kaži?
Atsakyti
gal kas gali patart koks geriausias kremukas tiktu misriai odytei truputi spuogeliu isdygsta ir turiu randeliu nuo spuogu 4u.gif
kuris, kad maziau riebus butu
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 01 04, 17:36)
na jei tiek tai gerai, o kaukė tai brangi  g.gif
o dienai koks kremas geriausias kaži?


as turejau hydrance optimale mirksiukas.gif visai nieko, bet man per mazai dregmes, nors oda misri smile.gif
QUOTE(dzoniene @ 2009 01 05, 11:23)
gal kas gali patart koks geriausias kremukas tiktu misriai odytei truputi spuogeliu isdygsta ir turiu randeliu nuo spuogu  4u.gif
kuris, kad maziau riebus butu

hydrance optimale light gali pasiziuret mirksiukas.gif o jei problemine odyte, tai yra tie cleanence AC ir cleanence K. As labai seniai juos bandziau, reiktu klausti merginu, kurios bande neseniai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzoniene @ 2009 01 05, 12:23)
gal kas gali patart koks geriausias kremukas tiktu misriai odytei truputi spuogeliu isdygsta ir turiu randeliu nuo spuogu  4u.gif
kuris, kad maziau riebus butu



dienai manau cleananace(bet gali but per liesas ziemai), o nakciai tai as pati naudoju cleanance K thumbup.gif bet jis toks nesusigeriantis, su makijazu tikrai nedraugautu unsure.gif nors pastebejau kad jei tepu ant avene vandeniu apipurskto dar dregno veido, tai graziau susigeria g.gif cia jau ne i tema, bet as pati dienai naudoju RASOS rausvos linijos drekinamaji arba kremuka odai su issipletusiais kapiliarais, man labai gerai nuima sausuma, bet ir nesuriebina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo illiusion81: 05 sausio 2009 - 11:11