Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

Vakar eurovaistineje man istyre oda ir mano odos tipui siule naudoti
Losjonas odai valyti(man idomu ar jis tirstas kaip pienelis ar skystas kaip tonikas)
Raminamoji-drekinamoji kauke kas vakara
Krema nuo paraudimo sausai ir labai sausai odai
Gal kas naudojote sias priemones, noreciau atsiliepimu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dezdemona*: 03 gruodžio 2008 - 13:09
QUOTE(Dezdemona* @ 2008 12 03, 13:47)
Vakar eurovaistineje man istyre oda ir mano odos tipui siule naudoti
Losjonas odai valyti(man idomu ar jis tirstas kaip pienelis ar skystas kaip tonikas)
Raminamoji-drekinamoji kauke kas vakara
Krema nuo paraudimo sausai ir labai sausai odai
Gal kas naudojote sias priemones, noreciau atsiliepimu?

jei parasysi koks tiksliau losjonas, pasakysiu ar galiu parasyt atsiliepimus biggrin.gif
Kauke turiu. Tai man patinka, kol bunu su ja, o paskui nezinau... kazko stebuklingo nedaro, bet svarbu nekenkia. Nu neutralu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 03 gruodžio 2008 - 23:17
QUOTE(begike @ 2008 12 04, 00:16)
jei parasysi koks tiksliau losjonas, pasakysiu ar galiu parasyt atsiliepimus  biggrin.gif 
Kauke turiu. Tai man patinka, kol bunu su ja, o paskui nezinau... kazko stebuklingo nedaro, bet svarbu nekenkia. Nu neutralu.

Jau nusipirkau, tai valomasis losjonas odos ir makiazo valimui, spec. raustanciai odai smile.gif
Atsakyti
sveikos, naudoju sios produkcijos krema, tonika ir prausikli cool.gif esu be galo patenkinta, tai tikrai atradimas biggrin.gif
Atsakyti
Šiuo metu turiu AVENE purškiamą vandenį, Ystheal+lotion ir gentle gel cleanser. Losjoną naudoju nakčiai - per pirmą mėnesį matėsi akivaizdus poveikis - oda atgavo elastingumą, prausiklis lb švelnus, tik tiek kad akių tušą sunkiai plauna smile.gif Dar esu turėjus Hydrance Optimale Light hydrating kremą - geras tik lb greitai susinaudoja...
Atsakyti
Ar veiksmingas avene kremas antiredness ir paraudima mazinantis dinoseal kremas?
Atsakyti
labutis visiems.mane irgi domina sitas kremas.pas mane ant barzdos oda paraudus nuo spuogu tokie kaip randeliai ir nosis paraudus, kazin ar padetu tas kremas sumazint ta raudonuma?
Atsakyti
man labai labai patiko CLEANANCE K kremas - tikrai first.gif

user posted image

nuo jo oda labai lygi pasidaro - dideliu problemu neturejau, bet poros truputi kimshdavosi, o sio kremo deka ishsivalo ! thumbup.gif

be to, patiko, kad visiskai nelipnus - jokios pleveles nepalieka ir reguliuoja blizgejima

kiek bandziau visokiu kremu ir serumu - jie suteikdavo matiskuma tik kuriam laikui - o po to, kita diena, oda lar labiau pradedavo blizget g.gif o po Avene ryte oda pakankamai matine - bent jau tikrai neblizga labiau



dar labai geras Soothing Hydrating Serum good.gif

va toks:

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 15 gruodžio 2008 - 17:35
As siandiena nusipirkau avene krema paakiams.Susigundziau paskaicius kremo poveiki lyg man turetu tikti,nes labai tempia paakiu oda po makiazo valymo tai pasitepus kazkiek geriau,bet ryte vel sausa oda ir tempianti.Tai bandysiu tikuosi nenusivilsiu..
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2008 12 03, 13:47)
Vakar eurovaistineje man istyre oda ir mano odos tipui siule naudoti
Losjonas odai valyti(man idomu ar jis tirstas kaip pienelis ar skystas kaip tonikas)
Raminamoji-drekinamoji kauke kas vakara
Krema nuo paraudimo sausai ir labai sausai odai
Gal kas naudojote sias priemones, noreciau atsiliepimu?



Raminamoji- drėkinamoji kaukė man labai patinka, tik aš ją naudoju kažkur 2 kartus per sav nakčiai, kremas nuo paraudimo - jei antiredness, tai man geras, aš abu naudoju: light ir rich, pradėjau nudoti nuo kapiliarų pašalinimo lazeriu, tiko ir patiko
Atsakyti
QUOTE(lisik @ 2008 12 15, 18:31)
man labai labai patiko CLEANANCE K kremas - tikrai  first.gif

user posted image

nuo jo oda labai lygi pasidaro - dideliu problemu neturejau, bet poros truputi kimshdavosi, o sio kremo deka ishsivalo !  thumbup.gif

be to, patiko, kad visiskai nelipnus - jokios pleveles nepalieka ir reguliuoja blizgejima

kiek bandziau visokiu kremu ir serumu - jie suteikdavo matiskuma tik kuriam laikui - o po to, kita diena, oda lar labiau pradedavo blizget  g.gif o po Avene ryte oda pakankamai matine - bent jau tikrai neblizga labiau



man si priemone irgi first.gif
kaip tik baiginejas, ryt reiks vaziuot i vaistine, tik idomu ar eurovaistinese liko ta akcija savaitgaline kosmetikai, nes rase kad tik iki 12.31 g.gif
sis kremukas man labai palygino oda, spuogu beveik nebeisdygsta bigsmile.gif bet su tuo kad suteikia matini efekta ir nepalieka pleveles tai nesutikciau- man kaip tik sis kremukas palieka plevele ir siaip veidas lipnus ilgokai buna, ryte atsikelus pirmiausia norisi nusiplaut visa ta daikta nuo veido- bet kartu nuplauni ir negyvas lasteles kurios butent del sio kremuko ir atsiskiria. labai patinka kad nesausina odos, ir siaip nakciai superinis kremukas, kas turi problemine oda, bet dienai tai jo niekaip negaleciau naudot ax.gif diena tepuos rasos drekinamuoju kremuku ax.gif
Atsakyti
Sveikos, ir aš jau apsisprendžiau bandyti Avene savo problemiškai odai 4u.gif doh.gif
bet manau mėginukų negausiu, tai tenka pačiai kruopščiai išsirinkti ką pirkti, jūsų pasisakymai aišku labai padeda.

nuo ko galėčiau pradėt? ką galėtumėt pasakyti apie prasusiklį, nesausina?

user posted image


ar tonikas yra koks?


Atsakyti