Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(pepkė @ 2008 10 27, 22:44)
gal tavo oda labai plona ir jautri g.gif , ar  kremas neatliko savo funkcijos,  per lengvai drekinantis  arba buvo skirtas poras sutraukti ar panasiai, kalbu apie lengvus kremukus, skirtus misriai, riebiai veido odai, tokie tai saltesniu oru man  schmoll.gif

ne,normali odele ax.gif
tas pats kas nusiprasus iskart iseit i lauka ax.gif is tikruju is karto negalima ziema pasitepus drekinanciu eit laukan, nebent prie kokia valanda pasitepus. smile.gif
Atsakyti
Turiu Avene firmos makiazo valikli, kauke,kremuka, losjona. esu labai sias produktais patenkinta , nes labai atsigavo mano problematiska odele. ypac patinka vandenukas avene kuris atgaivina thumbup.gif
Atsakyti
As irgi isbandziau kauke, Protective hydrating kremuka ir prausikli Cleanence AC. rolleyes.gif Prausiklis paliko gera ispudi. Kauke suteikia komforto jausma, kol yra ant veido. Bet kita diena vel tas pats unsure.gif Paraudimo nenuima, kaip buvo oda sausoka aplink nosi, taip ir liko blink.gif Sakau, patinka tik su ja pabuti, o rezultato nematau, tiesa pasakius ax.gif Kremas irgi suteikia per mazai dregmes, nepatinka kaip tepasi unsure.gif
Buvau sios kosmetikos megeja, bet kremo tinkamo niekaip sau nerandu verysad.gif O valikliai ir prausikliai man patinka rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 06 lapkričio 2008 - 19:59
koks kremukas tiktu misriai odai (T zona riebesne, o siaip skruostai sausi)?
Atsakyti
Neseniai apsilankiau pas naują kosmetologę, tai labai pagyrė mano odos būklę thumbup.gif manau nemažai prie to prisidėjo ir Avene kosmetika 4u.gif
Visų labiausiai man patinka purškiklis-vandenukas, net neįsivaizduoju dienos be jo, naudoju nuo ryto iki vakaro, šiaip odai drėkinti, ryte juo nusivalau, vakare po pienelio irgi nuvalau ir po to pakartotinai užpurškiu ir palieku susigerti. Paakių kremas neblogas - Ysteal serijos, prieš tai naudojau gelį, tai tas šiaip sau buvo. Ir drėkinanti kaukė super - čia forume pasiskaičiau, kad veiksmingiausia ją naudoti kaip naktinį kremą, tai tikrai super veikia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rkatyte: 20 lapkričio 2008 - 22:22
Klausykit, kaip jus ta prausikli naudojat? Man jis is vis nieko neputoja. As anksciau Vishy ar TBS putas naudojau, tai man taip putodavo...
Atsakyti
QUOTE(Maus @ 2008 11 20, 23:24)
Klausykit, kaip jus ta prausikli naudojat? Man jis is vis nieko neputoja. As anksciau Vishy ar TBS putas naudojau, tai man taip putodavo...

tai jis ir neturi putoti mirksiukas.gif jis jautriai odytei, o tas elementas, kuris yra piutojanciuose prausikliuose, dirgina odyte mirksiukas.gif
Atsakyti
turiu klausimux- o tą drėkinančią kaukę reikia naudoti kasdien (kaip pvz. naktinį kremą) ar tik porą kartų per savaitę (pvz.kaip plaukų kaukes)? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Indraja @ 2008 11 27, 15:21)
turiu klausimux- o tą drėkinančią kaukę reikia naudoti kasdien (kaip pvz. naktinį kremą) ar tik porą kartų per savaitę (pvz.kaip plaukų kaukes)?  rolleyes.gif

ne, tikrai ne kasdien unsure.gif 1-2 kartus per savaite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2008 11 20, 22:33)
tai jis ir neturi putoti  mirksiukas.gif  jis jautriai odytei, o tas elementas, kuris yra piutojanciuose prausikliuose, dirgina odyte  mirksiukas.gif

Supratau, dekui blush2.gif Bet labai jau man greit tas prausiklis naudojasi ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kadangi tingiu skaityt visa temuke blush2.gif , tai noriu tiesiai sviesiai paklausti:
noriu kremuko ziemai, tokio kad ir gerai drekintu, bet kad ir riebalo ant veido nebutu.... gal kuri esat turejus toki butent Avene firmos ? Siaip tai mano oda misri- normali, o kai i soliariuma pavaikstau tai ir sausa pasidaro ...
Atsakyti
QUOTE(ievalas @ 2008 11 28, 10:52)
Sveikos  4u.gif

Kadangi tingiu skaityt visa temuke  blush2.gif , tai noriu tiesiai sviesiai paklausti:
noriu kremuko ziemai, tokio kad ir gerai drekintu, bet kad ir riebalo ant veido nebutu.... gal kuri esat turejus toki butent Avene firmos ? Siaip tai mano oda misri- normali, o kai i soliariuma pavaikstau tai ir sausa pasidaro ...

ir man tas pats aktualu blush2.gif nerandu kremo ziemai, misriai odai doh.gif
Atsakyti