Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(pepkė @ 2008 10 26, 23:32)
Esu kadaise bandzius sia kauke, tai manau jei veidas issausejes, tai ir nevalyk nieko, tegu geriasi, nebent su servetele, o jei misrus ar riebus, tada galima ir su slapiu vatos diskeliu pertekliu pervalyt 4u.gif

aisku, aciu 4u.gif smile.gif Mano oda tikrai issausejus, tai ta kauke visa susigere ir as vis tepdavau ir tepdavau, nes viska sugere unsure.gif isbuvau ta laika ir pasku isiek tiek pavaliau vatos diskeliu. Nors esu girdejus, kad kai kurios nakciai palieka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2008 10 26, 23:36)
aisku, aciu  4u.gif  smile.gif  Mano oda tikrai issausejus, tai ta kauke visa susigere ir as vis tepdavau ir tepdavau, nes viska sugere  unsure.gif  isbuvau ta laika ir pasku isiek tiek pavaliau vatos diskeliu. Nors esu girdejus, kad kai kurios nakciai palieka  smile.gif


tai aiku jeigu sausa odele, gali ir nakciai palikti, pas mane kadangi misri, tai truputi bijojau kad pariebins blush2.gif pabandyk abu variantus ir pamatysi kas labiau odai patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2008 10 26, 23:41)
tai aiku jeigu sausa odele, gali ir nakciai palikti, pas mane kadangi misri, tai truputi bijojau kad pariebins blush2.gif pabandyk abu variantus ir pamatysi kas labiau odai patinka mirksiukas.gif

na, mano oda irgi misri, bet siuo metu issausejusi, tai del to ji taip geria ta kauke biggrin.gif Man zinok neriebino schmoll.gif Bijau kad man trumpam labai jos bus, nes labai jau daug man jos prireikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2008 10 26, 23:44)
na, mano oda irgi misri, bet siuo metu issausejusi, tai del to ji taip geria ta kauke  biggrin.gif  Man zinok neriebino  schmoll.gif  Bijau kad man trumpam labai jos bus, nes labai jau daug man jos prireikia  biggrin.gif


nu jo gal taupumu nepasizymi sita kauke smile.gif bet manau ja ir reikia naudot va tokiem atvejam kai odai issauseja ar kai sudirgus, reikia nuraminimo ax.gif gal tas issausejimas praeis, uzteks ir paprastu kremu.
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2008 10 26, 23:53)
nu jo gal taupumu nepasizymi sita kauke smile.gif bet manau ja ir reikia naudot va tokiem atvejam kai odai issauseja ar kai sudirgus, reikia nuraminimo ax.gif gal tas issausejimas praeis, uzteks ir paprastu kremu.

as vis nenusiperku kremo, nes tai tas, tai anas netinka, tai siuo metu netepu niekuo blush2.gif tik va ta kauke karta per savaite uzsidedu, bet per ta savaite, nieko netepant speja vel veidas issauset rolleyes.gif Turiu ta Hydrance Optimale Light is avene, bet man kazko nelimpa tas kremas g.gif O dabar jau orai atsalo, tai reik kazkoki apsaugini, nuo salcio pradet naudot g.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2008 10 27, 00:01)
as vis nenusiperku kremo, nes tai tas, tai anas netinka, tai siuo metu netepu niekuo  blush2.gif  tik va ta kauke karta per savaite uzsidedu, bet per ta savaite, nieko netepant speja vel veidas issauset  rolleyes.gif  Turiu ta Hydrance Optimale Light is avene, bet man kazko nelimpa tas kremas  g.gif  O dabar jau orai atsalo, tai reik kazkoki apsaugini, nuo salcio pradet naudot  g.gif

dabar tai jau nenaudoju, bet siaip kiek esu bandziusi avene kremu, man asmeniskai labiausiai patiko Clean Ac, drekimo gerai, oda atrode gaiviai, bet cia aisku man tiko, tai kitom gali ir visai nepatikt, o siaip tai aisku tai kazka reikia rinktis, nes tokiu oru be kremo schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2008 10 27, 00:18)
dabar tai jau nenaudoju, bet siaip kiek esu bandziusi avene kremu, man asmeniskai labiausiai patiko Clean Ac, drekimo gerai, oda atrode gaiviai, bet cia aisku man tiko, tai kitom gali ir visai nepatikt, o siaip tai aisku tai kazka reikia rinktis, nes tokiu oru be kremo  schmoll.gif .

Supranti, bijau kad tie ziemai skirti kremai bus per daug riebus mano misriai odai, nes jie labiau orentuoti sausai odai g.gif Maitinamieji irgi tinka saltu oru, jie berods yra skirtingiems odos tipams g.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2008 10 27, 00:22)
Supranti, bijau kad tie ziemai skirti kremai bus per daug riebus mano misriai odai, nes jie labiau orentuoti sausai odai  g.gif Maitinamieji irgi tinka saltu oru, jie berods yra skirtingiems odos tipams  g.gif

tai taip jie daugiau yra maitinamieji, o tau manyciau reiktu gerai drekinancio, tai tas Clean Ac man ziemai visai nieko buvo, pasiziurek ir kitu firmu, geriausiai aisku meginuku is pradziu paprasyt jei imanoma, as tai naudoju dabar dr. hauschka krema.
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2008 10 27, 00:27)
tai taip jie daugiau yra maitinamieji, o tau manyciau reiktu gerai drekinancio, tai tas Clean Ac man ziemai visai nieko buvo, pasiziurek ir kitu firmu, geriausiai aisku meginuku is pradziu paprasyt jei imanoma, as tai naudoju dabar dr. hauschka krema.

Na kai niekur neini, tai drekinantis thumbup.gif , bet dabar i lauka negerai eit drekinanciu pasitepus unsure.gif
Kaip tau Haushka naudojasi? bigsmile.gif Buvau pasinesus ant naturalios kosmetikos blush2.gif biggrin.gif Bet kazkaip man nelabai tiko tie zoleliu, vaisiu kremai, tai teko rinktis mazesne blogybe is didziuju biggrin.gif Avene nenaturali, bet is visu kitu kolkas man ji imponuoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2008 10 27, 00:35)
Na kai niekur neini, tai drekinantis  thumbup.gif , bet dabar i lauka negerai eit drekinanciu pasitepus  unsure.gif 
Kaip tau Haushka naudojasi?  bigsmile.gif  Buvau pasinesus ant naturalios kosmetikos  blush2.gif  biggrin.gif  Bet kazkaip man nelabai tiko tie zoleliu, vaisiu kremai, tai teko rinktis mazesne blogybe is didziuju  biggrin.gif  Avene nenaturali, bet is visu kitu kolkas man ji imponuoja  ax.gif

nu zinok manau kad misriai odai maitinantis netiktu, jeigu gerai drekina, tai ir uztenka ax.gif , nu bent man, specialiai ziemai neperku maitinanciu kremu. Pas mane skirtumas tarp sezonu yra toks, vasara- lengvas drekinimas, ziema- intensyvus. Del Avene sutinku kad nebloga kosmetika, tik tai as toki pastebejima turejau kai naudojau, as ja pradejau naudot kai oda buvo sujautrejusi, tai pati kosmetika neerzino, lyg ir tiko, bet bendrai odos bukles nlb gerino verysad.gif , ta prasme kad jautrumo nesumazino unsure.gif ir truputi gilesnio drekinimo pritrukau g.gif na cia aisku mano individuali nuomone, gal kam visai kitaip yra.
o del haushkos, tai as patenkinta, o kokia tu is naturaliu bandei?zinai, cia kaip ir visur, labai individualu, reikia atsirinkti kas tinka labiausiai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2008 10 27, 12:44)
nu zinok manau kad misriai odai maitinantis netiktu, jeigu gerai drekina, tai ir uztenka ax.gif , nu bent man, specialiai ziemai neperku maitinanciu kremu. Pas mane skirtumas tarp sezonu yra toks, vasara- lengvas drekinimas, ziema- intensyvus. Del Avene sutinku kad nebloga kosmetika, tik tai as toki pastebejima turejau kai naudojau, as ja pradejau naudot kai oda buvo sujautrejusi, tai pati kosmetika neerzino, lyg ir tiko, bet bendrai odos bukles nlb gerino verysad.gif , ta prasme kad jautrumo nesumazino unsure.gif  ir truputi gilesnio drekinimo pritrukau g.gif na cia aisku mano individuali nuomone, gal kam visai kitaip yra.
o del haushkos, tai as patenkinta, o kokia tu is naturaliu bandei?zinai, cia kaip ir visur, labai individualu, reikia atsirinkti kas tinka labiausiai. smile.gif

As buvau nusalus veida, kai drekinanciu pasitepus iseidavau i lauka unsure.gif
Del maitinanciu kad gali netikt misriai odai ir as galvoju, nes jie lpaprastai labai riebus buna, nors turiu drauge, kurios misri oda, jai tiko vienas maitinamasis kremas, neriebino thumbup.gif
zinok, ir man truksta gilesnio drekinimo drinks_cheers.gif
Esu naudojus Sante, Weleda ir Hauschka rolleyes.gif
Taip, aisku, kiekvienam reik savo atsirinkt, bet man labai jau sunku savo krema atrast, nes nu nepatenkina jie mano odos poreikiu, nors ir nera ji ypatingai jautri unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2008 10 27, 19:32)
As buvau nusalus veida, kai drekinanciu pasitepus iseidavau i lauka  unsure.gif 


gal tavo oda labai plona ir jautri g.gif , ar kremas neatliko savo funkcijos, per lengvai drekinantis arba buvo skirtas poras sutraukti ar panasiai, kalbu apie lengvus kremukus, skirtus misriai, riebiai veido odai, tokie tai saltesniu oru man schmoll.gif
Atsakyti