Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

Sveiki 4u.gif

As jau senokai esu susipazinus su sia kosmetika, tai retkarciais vis kazka nusipirkdavau rolleyes.gif Sikart isbandziau isgirtaja kauke ir prausikli Cleanence AC (berods sitas, jis skirtas jautriai, sausokai odai; nors mano ne tokia, emiau si, nes jis turetu but svelnus) rolleyes.gif
Tik jus man dabar atsakykit 4u.gif Iskilo man du kvaili klausimai blush2.gif biggrin.gif Ant prausiklio pakuotes parasyta, kad ant sudrekinto veido uztepti suputojusi prausikli. Tai ji suputot reik rankose ar ant veiduko? g.gif blush2.gif
O kauke vis tepiau ir tepiau .... blink.gif blush2.gif ji vis geresi ir geresi lotuliukas.gif turbut labai veidas issausejes. Ir nieko man ten nereikia nuvalyt blink.gif Tik siekt tiek su servetele prilieciau ir viskas.. blush2.gif Ar taip gerai ar reik gal su suslapintu tamponeliu valyt? g.gif 4u.gif

Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif neseniai ir as susipazinau su avene, nes oda ir jautri, ir raustanti, ir dar visko po biski verysad.gif Paskutiniu metu kakta berods alergija uzpuole. Vaistinej rekomendavo pavartoti vienkartinius valikli 10ml ir krema 5ml alergiskai odai, kol apsiramins. Pirkau ir vandenuka. Valiklis ir vandenukas puikus - tikrai sumazejo alergija, o kremas siaip sau schmoll.gif
Dabar planuoju pabandyti anti-redness krema. Norejau pasiteirauti apie konsistencija, ar nekemsa poru? Pastebejau, kad mano odai tinka tik lengvi, stipriai drekinantys kremai, bet kad labai jau daug tu kapiliaru matosi... Kaip manot, ar tiktu man jis? Geriau isbandyti misriai ar sausai odai?
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2008 10 20, 14:42)
Sveiki  4u.gif 

As jau senokai esu susipazinus su sia kosmetika, tai retkarciais vis kazka nusipirkdavau  rolleyes.gif  Sikart isbandziau isgirtaja kauke ir prausikli Cleanence AC (berods sitas, jis skirtas jautriai, sausokai odai; nors mano ne tokia, emiau si, nes jis turetu but svelnus) rolleyes.gif 
Tik jus man dabar atsakykit  4u.gif Iskilo man du kvaili klausimai  blush2.gif  biggrin.gif  Ant prausiklio pakuotes parasyta, kad ant sudrekinto veido uztepti suputojusi prausikli. Tai ji suputot reik rankose ar ant veiduko?  g.gif  blush2.gif 
O kauke vis tepiau ir tepiau .... blink.gif  blush2.gif  ji vis geresi ir geresi  lotuliukas.gif  turbut labai veidas issausejes. Ir nieko man ten nereikia nuvalyt  blink.gif  Tik siekt tiek su servetele prilieciau ir viskas.. blush2.gif Ar taip gerai ar reik gal su suslapintu tamponeliu valyt? g.gif  4u.gif

Ar patarsit kas nors? blush2.gif Labai laukiu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2008 10 22, 17:23)
Ar patarsit kas nors?  blush2.gif  Labai laukiu  blush2.gif  biggrin.gif


na aš ant šlapio delno užlašinu kelis lašiukus prausiklio, patrinu tarp delnų kol suputoja ir ištrinu veidą smile.gif
Atsakyti
Ar yra koks akiu makiazo valiklis, kuris nuvalytu ir vandeniui atsparu tusa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 22 spalio 2008 - 19:59
QUOTE(Tutti @ 2008 10 22, 20:48)
na aš ant šlapio delno užlašinu kelis lašiukus prausiklio, patrinu tarp delnų kol suputoja ir ištrinu veidą  smile.gif

4u.gif smile.gif
na, as irgi pirma karta taip dariau, bet susimasciau ar taip reik, ar is kart ant veido? g.gif Gal bus dar nuomoniu? 4u.gif Ir apie kauke laukiu... blush2.gif 4u.gif

QUOTE(AZURA @ 2008 10 22, 20:58)
Ar yra koks akiu makiazo valiklis, kuris nuvalytu ir vandeniui atsparu tusa?

Man rodos ant kazkurio esu macius, kad valo ir atsparu... g.gif Bet nesu tikra blush2.gif
Atsakyti
Sakykit koks kremas tiktu sitokiu oru sausai ir jautriai odai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2008 10 22, 22:36)
4u.gif  smile.gif 
na, as irgi pirma karta taip dariau, bet susimasciau ar taip reik, ar is kart ant veido? g.gif  Gal bus dar nuomoniu? 4u.gif  Ir apie kauke laukiu... blush2.gif  4u.gif
Man rodos ant kazkurio esu macius, kad valo ir atsparu... g.gif  Bet nesu tikra  blush2.gif


o tai koks skirtumas kaip tu tepsi tą prausiklį ant veido, nėra gi griežtų instrukcijų, dar pradėkit klausinėt kokiu būdu muilintis rankas ar pan. svarbu oda būtų švariai nuvalyta
Atsakyti
QUOTE(Tutti @ 2008 10 26, 15:16)
o tai koks skirtumas kaip tu tepsi tą prausiklį ant veido, nėra gi griežtų instrukcijų, dar pradėkit klausinėt kokiu būdu muilintis rankas ar pan. svarbu oda būtų švariai nuvalyta

skirtumas didelis mirksiukas.gif svarbu kad oda butu svariai nuvalyta ir dar nepazeista mirksiukas.gif Galima ir muilu skirtu rankom veida nuplaut ir oda irgi bus svari lotuliukas.gif
Jei nezinai ka atsakyti ar klausimas atrodo absurdiskas, nebutina replikuoti mirksiukas.gif klausiu zinanciu merginu ax.gif
Turbut tau naujiena parasiau lotuliukas.gif , bet yra priemones kurias is pradziu reik suputot, o tik paskui pilt ant veido, plauku. Tai patariu pasidomet is pradziu, praplest akirati, nereiks stebetis tokiom "nesamonem" biggrin.gif mirksiukas.gif
Ir paskutinis dalykas, klausinesiu ko tik noriu mirksiukas.gif Nieks nepraso atsakinet, tuo labiau tos, kuri nezino apie ka klausiama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2008 10 26, 19:49)
skirtumas didelis  mirksiukas.gif svarbu kad oda butu svariai nuvalyta ir dar nepazeista  mirksiukas.gif  Galima ir muilu skirtu rankom veida nuplaut ir oda irgi bus svari  lotuliukas.gif
Jei nezinai ka atsakyti ar klausimas atrodo absurdiskas, nebutina replikuoti  mirksiukas.gif  klausiu zinanciu merginu   ax.gif 
Turbut tau naujiena parasiau  lotuliukas.gif , bet yra priemones kurias is pradziu reik suputot, o tik paskui pilt ant veido, plauku. Tai patariu pasidomet is pradziu, praplest akirati, nereiks stebetis tokiom "nesamonem"  biggrin.gif mirksiukas.gif
Ir paskutinis dalykas, klausinesiu ko tik noriu  mirksiukas.gif  Nieks nepraso atsakinet, tuo labiau tos, kuri nezino apie ka klausiama  mirksiukas.gif



nu bet koks skirtumas ar tu tą prausiklį užlašinsi ant delnų ir vėliau ant veido, ar tiesiai ant veido. Du mano žinomi prausiklio patekimo ant veido būdai:
1 užpili ant delnų, patrini tarp delnų kol suputoja, delnais patrini veidą
2 prausikliu patepi veidą ir trini kol suputoja
labai svarbi taisyklė - veidas turi būti drėgnas.
Gali prieš prausiantis prausikliu nueiti pas kosmetologę, kad parodytų kokiais sukamaisiais judesiais valyti veidą, kad makiažas nusiplautų tolygiai, ir kokiu stiprumu liesti odą, kad ji nebūtų mechaniškai pažeista, nu negali pas kosmetologę nueit, tai nors pas mamą paklausk, parodys

nu sory kad įsikišau, šiaip ar taip nežinau kaip prausti veidą unsure.gif o tuo labiau su avene, jei kur nors rasi info apie šią sudėtingą procedūrą, parašyk mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutti: 26 spalio 2008 - 22:19
QUOTE(Tutti @ 2008 10 26, 23:17)
nu bet koks skirtumas ar tu tą prausiklį užlašinsi ant delnų ir vėliau ant veido, ar tiesiai ant veido. Du mano žinomi prausiklio patekimo ant veido būdai:
1 užpili ant delnų, patrini tarp delnų kol suputoja, delnais patrini veidą
2 prausikliu patepi veidą ir trini kol suputoja
labai svarbi taisyklė - veidas turi būti drėgnas.
Gali prieš prausiantis prausikliu nueiti pas kosmetologę, kad parodytų kokiais sukamaisiais judesiais valyti veidą, kad makiažas nusiplautų tolygiai, ir kokiu stiprumu liesti odą, kad ji nebūtų mechaniškai pažeista, nu negali pas kosmetologę nueit, tai nors pas mamą paklausk, parodys

nu sory kad įsikišau, šiaip ar taip nežinau kaip prausti veidą  unsure.gif o tuo labiau su avene, jei kur nors rasi info apie šią sudėtingą procedūrą, parašyk  mirksiukas.gif

zinuciu skaiciu renki? g.gif tave ko taip uzkabino tas klausimas? Demesio trukumas? g.gif Ale ir bukumas zmoniu fool.gif mega_shok.gif jei nezinojai tokiu dalyku, kad kai kurioms priemonems reikia leisti is pradziu suputoti, o kitas tepti is karto, paskaityk bent kas ant pakuociu parasyta, jei jau iki sudetingesnes literaturos nedaeini g.gif

"Sorry kad isikisau"... tai ko kisiesi? Menstruacijos ar klimaksas? g.gif Ar meiles trukumas? lotuliukas.gif Ner kur kitur savo isminti pademonstruot? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Esu kadaise bandzius sia kauke, tai manau jei veidas issausejes, tai ir nevalyk nieko, tegu geriasi, nebent su servetele, o jei misrus ar riebus, tada galima ir su slapiu vatos diskeliu pertekliu pervalyt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pepkė: 26 spalio 2008 - 22:34