Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(sultru beauty @ 2008 07 30, 20:16)
turejau,patiko :)lbj taupus  biggrin.gif
dar turejau vandenuka  wub.gif 
prausikli esu bandzius, kazkuri drekinanti kremuka. kremas ziauriai netaupus buvo.
o prausikli ir akiu valikli pardaviau,kai pasinesiau ant naturalesnes kosmetikos. abu patiko  ax.gif  ir pirkejos ,berods,patenkintos taip pat  biggrin.gif

aha Avene kremai tai tikrai kazkaip greit pasibaigia drinks_cheers.gif g.gif bet geri, tik reikia atsirinkt pagal odos poreikius smile.gif
pasiilgstu as Avene biggrin.gif jauciu reiks akiu makiazo valikli nusipirkt, dar nesu turejus, o kaip tik man reikes tuoj
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 07 30, 22:08)
aha Avene kremai tai tikrai kazkaip greit pasibaigia  drinks_cheers.gif  g.gif  bet geri, tik reikia atsirinkt pagal odos poreikius  smile.gif
pasiilgstu as Avene  biggrin.gif  jauciu reiks akiu makiazo valikli nusipirkt, dar nesu turejus, o kaip tik man reikes tuoj


tikrai geras ...dbr kazkas sm isparduotuvej berods parduoda. naudosi laabai ilgai,tai ir puse buteliuko spes atsibost lotuliukas.gif
Atsakyti
nusipirkau vakar Eurovaistinej Avene akiu valikli, isbandziau, tai patiko thumbup.gif ir labai nedaug reikejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lekker Kontje @ 2008 06 03, 23:58)
O gal kas Avene kosmetika internetu uzsakineja? 4u.gif
Papildyta:
Skaiciau kitoj temoj (apie bioderma), kad siam psl uzsakinet galima http://www.leguidesa.../brand_223.html Parsiuntimas 7 eurai


aha, mane taip pat labai domina uzsakymas internetu. gal kas tuo uzsiminejate? rolleyes.gif Butent Avene domina. Labai butu idomu suzinoti smile.gif
Atsakyti
As tai girsiu vandenuka ir kaukes mineralines, po kaukiu oda tokia atsigavusi, poros sumazeja. O vandenukas gelbsi ir mane, as dabar vietoj toniko purskiu, ir mano vyra, jis po skutimo sugalvojo purkstis, labai jam tinka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2008 08 26, 00:05)
As tai girsiu vandenuka ir kaukes mineralines, po kaukiu oda tokia  atsigavusi, poros sumazeja. O vandenukas gelbsi ir mane, as dabar vietoj toniko purskiu, ir mano vyra, jis po skutimo sugalvojo purkstis, labai jam tinka lotuliukas.gif

kas per mineraline kauke? kazkokia nauja? ar cia ta drekinanti?
Atsakyti
o kokia kaina terminio vandens? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 08 03, 16:35)
nusipirkau vakar Eurovaistinej Avene akiu valikli, isbandziau, tai patiko  thumbup.gif  ir labai nedaug reikejo  smile.gif


Na,kokie atsiliepimai apie si akiu makijazo valikli po menesio? ax.gif Ar taupiai naudojasi?
Atsakyti
QUOTE(Simara @ 2008 09 10, 21:34)
Na,kokie atsiliepimai apie si akiu makijazo valikli po menesio? ax.gif Ar taupiai naudojasi?

atsiliepimai teigiami smile.gif suslapinu vatos diskeli vandeniu, tada kelis laselius uzlasinu Avene akiu valiklio ir valau akis, nusivalo bent jau man tai tikrai gerai ir akiu negrauzia.. na kaip valytu vandeniui atsparu tusa tai nezinau, as paprasta tusa naudoju..
o naudojasi tai tikrai labai taupiai.. jei taip ir toliau, tai jauciu nespesiu sunaudot as jo iki pasibaigs galiojimas, nes ji atidarius reikia sunaudot per 6 menesius..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 09 10, 21:49)
atsiliepimai teigiami  smile.gif suslapinu vatos diskeli vandeniu, tada kelis laselius uzlasinu Avene akiu valiklio ir valau akis, nusivalo bent jau man tai tikrai gerai ir akiu negrauzia.. na kaip valytu vandeniui atsparu tusa tai nezinau, as paprasta tusa naudoju..
o naudojasi tai tikrai labai taupiai.. jei taip ir toliau, tai jauciu nespesiu sunaudot as jo iki pasibaigs galiojimas, nes ji atidarius reikia sunaudot per 6 menesius..


Aciu 4u.gif kitas pirkinys bus-sis valiklis :)Vakar nusipirkau ir isbandziau Clarins akiu valikli Instant eye make-up remover,skirta intensyviam makijazui valyti ir tinkanti jautrioms akims.Tai pirmas ispudis labai neblogas.Akimirksniu nuvale seselius,pravedimus bei tusa ir akiu negriauze.
Atsakyti
Po apsilankymo pas dermatologę Suhigaros klinikoje, tiesiog privertė nusipirkti avene vandeni veidui ir juo dažnai purkštis. Ir dar įsigyjau avene kremą pudrą spf50, čia apsisaugoti nuo pigmentinių dėmių. Pasiskaičiau sudėtį: viskas iš chemijos. Taigi, sujaukė visą mano ekologinių kosmetikos priemonių arsenalą. Bet pudrytė tikrai maloni naudoti. Tik vis mąstau: jei pudroje yra cheminiai saulės filtrai, tai juk jie viską sugeria odoje. O štai ekologinės kosmetikos filtrai, antai kaip madara, jie atspindi nuo veido saulę kaip veidrodis. Bet mane gydytoja įtikino, kad man būtina tik avene, aš žūsiu be avene, ir iš vis, kaip dar moterys gali išgyventi ir naudoti ką nors kitą, nei avene? lotuliukas.gif
O štai tas vanduo iš terminių šaltinių - tikrai nieko nieko ypatinga. Jokio poveikio, absoliučiai. Man žymiai labiau patinka natūralūs gėlių hidrolatai. Vanenį atidaviau mamai.
Atsakyti
o man Avene jokio įspudžio nepadarė- turėjau veido prasiklį, dieninį ir paakiam kremą- tai tik tiek, kad kažkuo patepu veidą, o poveikio norimo kaip ir nėra g.gif na, bet kas tinka vienai, nebūtinai tinka kitai....
Atsakyti