Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(black_berry @ 2008 04 15, 15:56)
na as turiu Hydrance optimale legere krema, mal jis labai patinka, mano oda ji tiesiog susiurbia... labai patinka man jis, o balansuojancio nesu bandzius, bet kai pabaigsiu H. optimale planuoju pirkti balansuojanti, ir siaip mano oda pagrazejo (isskirus spuous) , po to kai pradejau avene kosmetika naudoti (2men)  thumbup.gif 

P.S. Hydrance opltimale yra 3 kremai: rich; legere; ir su UVA

Esu naudojus Hydrance Legere, su UVA turėjus keletą mėginukų, tai legere tiko ir patiko, bet mąstau, ar negalėčiau pigesniu variantu pasitenkinti biggrin.gif
Atsakyti
geresnio kremo aplink akis-soothing eye contour cream AVENE,nesu bandzius,o tikrai bandziau nemazai,oda labai jautri thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lesia @ 2008 05 27, 17:14)
geresnio kremo aplink akis-soothing eye contour cream AVENE,nesu bandzius,o tikrai bandziau nemazai,oda labai jautri thumbup.gif

o aš kažkaip jokio jo poveikio nepajutai g.gif
Atsakyti
sveikos....o gal kas bandet drekinamaji savaiminio idegio lasijona....nusipirkau ir nedristu pabandyti... doh.gif pirkau buten is tos kosmetikos...nes man nuo visu pudru ir savaiminio idegio priemoniu meto rudomis dememis...o norisi gi ne vien tik su blyskia oda vaiksciot ax.gif tai ir nusipirkau...,bet atsiliepimu ir nemaciau : verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumag @ 2008 06 02, 15:12)
sveikos....o gal kas bandet drekinamaji savaiminio idegio lasijona....nusipirkau ir nedristu pabandyti... doh.gif pirkau buten is tos kosmetikos...nes man nuo visu pudru ir savaiminio idegio priemoniu meto rudomis dememis...o norisi  gi ne vien tik su blyskia oda vaiksciot ax.gif tai ir nusipirkau...,bet atsiliepimu ir nemaciau : verysad.gif

kaip suprasti - meto rudomis dememis? tai gal nelygiai issitepi ir gaunasi demeta tada g.gif
Atsakyti
....ne...tai..ne nuo kremo...o siaip odos problemos...sausos demeles ,kurios nuo kremu,o ypac pudryciu...rudesnes pasidaro...ir atrodo kaip murzina : doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumag @ 2008 06 03, 16:48)
....ne...tai..ne nuo kremo...o siaip odos problemos...sausos demeles ,kurios nuo kremu,o ypac pudryciu...rudesnes pasidaro...ir atrodo kaip murzina : doh.gif

tai gal labiau padrekinti oda reikia pries tepant savimini ar pudras g.gif
Atsakyti
O gal kas Avene kosmetika internetu uzsakineja? 4u.gif
Papildyta:
Skaiciau kitoj temoj (apie bioderma), kad siam psl uzsakinet galima http://www.leguidesa.../brand_223.html Parsiuntimas 7 eurai
Atsakyti
...na va pabandziau ....labai suanus losijonas...jokiu demiu....ir taip labai gera naturali spalva... thumbup.gif pirmas savaiminis kremas,kuris tiko.... ax.gif
Atsakyti
Galbūt kas nors išbandė abu - anti-shine regulating lotion ir rebalancing moisture lotion? Kuris iš jų lengvesnis?
Atsakyti
sveikos ir aš norėčiau pasidalinti savo patirtimi naudojant avene rolleyes.gif labiausiai patiko Skin recovery cream (sensitive and irritated skin) nuo jo oda padrėkinta neužkemša porų ir ant jo puikiai tepasi pudra, jokio tempimo pojučio visa dieną ketinu dar tokį įsigyti lotuliukas.gif dar patiko pudra couvrance (rich formula), dar naudojau Antirougers man jis jokio poveikio nepadarė atrodo oda tapo dar raudonesnė, diroseal (sensitive skin) irgi jokio poveikio doh.gif bet tepasi gerai ir taupiai, dar naudojau prausikli toks kaip gelis bet labai netepus, nesuteikia jokios drėgmės ir po jo net traukia oda doh.gif doh.gif dar noriu išbandyti purškiama vandenuką, kažkada man papurškė sugiharoj oda iš karto pasidarė skaistesnė o kita dieną pastebėjau kad praėjo berimai kaip vienai panelei iš šio forumo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2008 03 14, 13:33)
Ar yra Avene akiu makiazo valiklis? Jei yra, tai kokie butu atsiliepimai?

turejau,patiko :)lbj taupus biggrin.gif
dar turejau vandenuka wub.gif
prausikli esu bandzius, kazkuri drekinanti kremuka. kremas ziauriai netaupus buvo.
o prausikli ir akiu valikli pardaviau,kai pasinesiau ant naturalesnes kosmetikos. abu patiko ax.gif ir pirkejos ,berods,patenkintos taip pat biggrin.gif

QUOTE(Jumag @ 2008 06 04, 10:52)
...na va pabandziau ....labai suanus losijonas...jokiu demiu....ir taip labai gera naturali spalva... thumbup.gif pirmas savaiminis kremas,kuris tiko.... ax.gif

kokia kaina ir turis?

panos, help smile.gif))
visoj temoj radau tik viena atsiliepima apie dezodoranta.
gal dar kas bandet?
ar sulaiko jis bent kiek prakaita?
pirkciau koki naturalu,bet anie tik kvapa numusa.... verysad.gif
Atsakyti