Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(Palomina @ 2008 04 01, 19:42)
Eurovaistinej arba Sugiharoj.. o kaina tai kaip ir visu kremu, manau 50-60 lt  g.gif

Ar pagelbejo kam? g.gif
Atsakyti
isigyjau drekinanti rich kremuka . na labai labai fainas kolkas . jau nebezinojau ka su oda daryt nes ka betepdavau vis trauke oda po puses dienos o dabar antra diena viskas liux
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2008 04 02, 14:08)
Ar pagelbejo kam? g.gif

Man pagelbejo,bet nustojus ji naudot,po kokiu puse metu,vel viskas grizo i senas vezias! blink.gif Siaip jis ne naikina tuos issipletusius kapiliarus,o tik stabdo ju atsiradima g.gif
Atsakyti
Kurį laiką naudoju Cleanance K, na tai nepastebėjau, kad nors kiek apgydytų spuogelius g.gif

Ketinu išduoti Avene, gal tik emulsiją nuo blizgesio dar pasilaikysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 04 08, 19:27)
Kurį laiką naudoju Cleanance K, na tai nepastebėjau, kad nors kiek apgydytų spuogelius g.gif

Ketinu išduoti Avene, gal tik emulsiją nuo blizgesio dar pasilaikysiu blush2.gif

as tai jau isdaviau lotuliukas.gif seip dar turiu kremuku (Clenance ir Clean AC), bet jau jie baiginejasi, kai pabaigsiu nebepirksiu, nors Cleanance super kremas thumbup.gif tiesiog atradau kas man dar labiau patinka blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Nusipirkau vakar vandenuką veidui, tai jau šian mažiau bėrimų thumbup.gif
Mano žiauriai jautri alerginė oda doh.gif
Beria be priežasties, ir tose pat vietose visad doh.gif

Vakar užmačiau vaistinėj tokį dalyką - ampules jautriai odai, net dermatitui gydyt tinka parašyta.. Gal kuri bandėt? g.gif Būtų įdomu išgirsti atsiliepimus ax.gif
Atsakyti
Jau apie menesi naudoju cleanance K ir cleanance kremus, ir jauciu kad oda pasidare lygesne ax.gif O inkstirai kai buvo taip ir liko, poros taip sau kemsasi biggrin.gif
Bet jei nieko kito nesugalvosiu tai pirksiu dar karta situos kremus (o gal vasara negalima cleanance K?)
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 04 08, 18:44)
as tai jau isdaviau  lotuliukas.gif  seip dar turiu kremuku (Clenance ir Clean AC), bet jau jie baiginejasi, kai pabaigsiu nebepirksiu, nors Cleanance super kremas  thumbup.gif  tiesiog atradau kas man dar labiau patinka  blush2.gif



O, neistikimoji Palomina! hihihi.gif ,
gal isduok paslapti su kuo isdavei Avene ? g.gif
ir mane traukia i kaire ax.gif ... tik dar nzn su kuo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo black_berry: 09 balandžio 2008 - 11:45
QUOTE(Nepasimetusi @ 2008 04 09, 11:39)
Jau apie menesi naudoju cleanance K ir cleanance kremus, ir jauciu kad oda pasidare lygesne ax.gif O inkstirai kai buvo taip ir liko, poros taip sau kemsasi  biggrin.gif
Bet jei nieko kito nesugalvosiu tai pirksiu dar karta situos kremus (o gal vasara negalima cleanance K?)

o tau nesausina veido odos abieju kremu derinys (na suprantu, kad vienas ryte, kitas vakare)?

QUOTE(black_berry @ 2008 04 09, 12:38)
O, neistikimoji Palomina!  hihihi.gif  ,
gal isduok paslapti su kuo isdavei Avene ?  g.gif
ir mane traukia i kaire  ax.gif  ... tik dar nzn su kuo

biggrin.gif iskeiciau Avene i Madara wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 04 09, 18:21)
o tau nesausina veido odos abieju kremu derinys (na suprantu, kad vienas ryte, kitas vakare)?

Gal vos sausina. Nusiprausus su prausikliu jau kaip ir norisi kremu patept veida, bet ir tuo paciu cleanance k nakciai pasitepus man viskas gerai smile.gif nejautri mano oda, atrodo kad viskam atspari. Turiu nusipirkus garnier rinkinuka, ten pylingas su rugstimis yra, parasyta ji laikyti ant veido ne ilgiau kaip 30 sek, o as gerai istrinu per 1,5min, ir nieko biggrin.gif nei parausta, nei sauseja, nei persti. Siaip vis ruosiuosi drekinancia kauke isigyt, nes visgi negerai odai tiek visko..
Atsakyti
Gal kuri galit palyginti balansuojamąjį drėkinantį losjoną (emulsiją) ir Hydrance optimale serijos kremą? Abu skirti normaliai/mišriai odai, tik tą losjoną daug labiau apsimoka pirkti tiek kainos, tiek kiekio atžvilgiu.. ax.gif neapsisprendžiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2008 04 15, 10:36)
Gal kuri galit palyginti balansuojamąjį drėkinantį losjoną (emulsiją) ir Hydrance optimale serijos kremą? Abu skirti normaliai/mišriai odai,  tik tą losjoną daug labiau apsimoka pirkti tiek kainos, tiek kiekio atžvilgiu..  ax.gif neapsisprendžiu  doh.gif


na as turiu Hydrance optimale legere krema, mal jis labai patinka, mano oda ji tiesiog susiurbia... labai patinka man jis, o balansuojancio nesu bandzius, bet kai pabaigsiu H. optimale planuoju pirkti balansuojanti, ir siaip mano oda pagrazejo (isskirus spuous) , po to kai pradejau avene kosmetika naudoti (2men) thumbup.gif

P.S. Hydrance opltimale yra 3 kremai: rich; legere; ir su UVA
Atsakyti