Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(amber123 @ 2008 03 24, 16:43)
Norejau paklausti.. O tie kremai anti-reddnes, tai cia issipletusiems kapiliarams kaip buna, ar tinka pvz kaip mano odai, kuri linkusi rausti reaguojant i karsti, alkoholi ir t.t blush2.gif  Ar pvz susijaudinu nuo kuo nors ir is kart veidas labai parausta.. Tai cia gal nuo to nepades..?  unsure.gif


pagal tavo odos aprasyma tai tavo veido kapiliarai ir daro ta raudonuma. pas mane lygiai tokia pat oda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 03 29, 14:41)
pagal tavo odos aprasyma tai tavo veido kapiliarai ir daro ta raudonuma. pas mane lygiai tokia pat oda  ax.gif

Turetu tikti, nes tai ka aprashei yra ishsipletusiu kapiliaru simptomai.
Atsakyti
nusipirkau vandnuko didelį butelaitį smile.gif 4u.gif kaip manote, kokia priežiūra iš avene tiktų vasarai mišriai odytei, aiįku jautriai, kad nekimštų porų? iš anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bastet @ 2008 03 29, 23:23)
nusipirkau vandnuko didelį butelaitį smile.gif  4u.gif kaip manote, kokia priežiūra iš avene tiktų vasarai mišriai odytei, aiįku jautriai, kad nekimštų porų? iš anksto dekoju  4u.gif



Man šis kausimas taip pat labai labai aktualus 4u.gif
Daba naudoju su rūgžtim, bet vasara juk negalima, nes kiek žinau negalima būti saulėje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 03 29, 14:41)
pagal tavo odos aprasyma tai tavo veido kapiliarai ir daro ta raudonuma. pas mane lygiai tokia pat oda  ax.gif


Nu bet as kaip isivaizduoju, tai kapiliarai tai tokios raudonos kraujagislytes ant odos kai buna.. O pas mane ju nera smile.gif Tiesiog labai jautrus veidas ir i viska labai reaguoja parausdamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 03 30, 13:07)
Nu bet as kaip isivaizduoju, tai kapiliarai tai tokios raudonos kraujagislytes ant odos kai buna.. O pas mane ju nera  smile.gif  Tiesiog labai jautrus veidas ir i viska labai reaguoja parausdamas  smile.gif

ten jau kur ant veido matosi raudonos kraujagysles, tai jau sutrukineje kapiliarai.. jau nuo sutrukinejusiu kapiliaru kremai tikrai nebepades..
Atsakyti
QUOTE(Bastet @ 2008 03 29, 23:23)
kaip manote, kokia priežiūra iš avene tiktų vasarai mišriai odytei, aiįku jautriai, kad nekimštų porų? iš anksto dekoju  4u.gif


Manau gal "Cleanance" emulsija, ji tokia lengva g.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 03 30, 18:31)
Manau gal "Cleanance" emulsija, ji tokia lengva g.gif

na nepasakyciau, kad lengva.. g.gif bet as vasara ja tepiau tai man liuks buvo, del poru kimsimosi nieko negaliu pasakyt, nes pas mane ir taip kemsasi, bet kad dar labiau kimstusi tai nepastebejau.. Cleanance kremas man labai patiko, o to negaleciau pasakyti apie Clean AC krema..
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 03 30, 13:07)
Nu bet as kaip isivaizduoju, tai kapiliarai tai tokios raudonos kraujagislytes ant odos kai buna.. O pas mane ju nera  smile.gif  Tiesiog labai jautrus veidas ir i viska labai reaguoja parausdamas  smile.gif



na ne man nemacius taves irodinet apie tavo oda bet tau del kapiliaru ir rausta veidas ax.gif
pas mane irgi net veidas isvagotas kraujagyslem o tik rausta ne vietoj ir ne laiku tongue.gif tai ir darosi todel kad kapiliarai arti odos pavirsiaus
Atsakyti
smile.gif Yra Avene Diroseal zalias kremukas,skirtas raustanciai veido odai,issipletusiams kapiliarams!Rezultatai matosi po 3 men.naudojimo! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geia @ 2008 04 01, 10:06)
smile.gif  Yra Avene Diroseal zalias kremukas,skirtas raustanciai veido odai,issipletusiams kapiliarams!Rezultatai matosi po 3 men.naudojimo! mirksiukas.gif

O jetau,man reikia,Kur?Kiek? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2008 04 01, 13:11)
O jetau,man reikia,Kur?Kiek? rolleyes.gif

Eurovaistinej arba Sugiharoj.. o kaina tai kaip ir visu kremu, manau 50-60 lt g.gif
Atsakyti