Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(geia @ 2008 03 24, 16:54)
smile.gif as irgi Avene gerbeja!!!Bandau susipirkti visa jos serija!!!Labiausiai patiko  Avene Cleanance gelis(prausiklis) ir tonikas!!!Ypac vasara-super!! biggrin.gif o prie "siaip sau",priskirciau losijona,skirta raustanciui veidui,su kapiliarais ir pylinga,kuris nesiskiria nuo kitu! mirksiukas.gif  Ai,o vandenukas irgi liuks!!!Didziausia buteli paisitaciusi vonioje,kas ateina,tai galvoja,kad ten plauku lakas  doh.gif


koks čia losjonas? g.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 03 24, 17:51)
Anti-redness yra ne nuo issipletusiu kapiliaru, kiek prisimeu, rase kad difuziniam paraudimui, na kazkaip panasiai, tai manau, kad tiks jei oda raudonuoja nuo ivairiu veiksniu


Nu reiks manau pabandyt..! 4u.gif Pasikonsultuosiu dar vaistinej.. smile.gif
Atsakyti
http://www.docsimon....p...e=9&id=1698
cia tas losijonas!! 4u.gif Tipo paraudusiui veidui,del temperaturos pokyciu,labai jautriai dai ir t.t.!!
Atsakyti
QUOTE(geia @ 2008 03 25, 14:50)
http://www.docsimon....p...e=9&id=1698
cia tas losijonas!! 4u.gif Tipo paraudusiui veidui,del temperaturos pokyciu,labai jautriai dai  ir t.t.!!


Aciu 4u.gif
Atsakyti
nelabai supratau apie ta losjona unsure.gif patinka jums ar ne unsure.gif as sunaudojau jau 4 butelkas ir man puikiai tiko, tikrai visiskai nealergizuoja, nesausina...Nuostabiausias kada turetas daiktas wub.gif Jis ir neskirtas gydymui, o specialiai isvengti nemaloniu pojuciu, kuriuos oda jaucia, valoma su paprastais valikliais ir savo funkcija atlieka puikiai cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 26 kovo 2008 - 23:10
QUOTE(begike @ 2008 03 26, 23:09)
nelabai supratau apie ta losjona  unsure.gif  patinka jums ar ne  unsure.gif  as sunaudojau jau 4 butelkas ir man puikiai tiko, tikrai visiskai nealergizuoja, nesausina...Nuostabiausias kada turetas daiktas  wub.gif  Jis ir neskirtas gydymui, o specialiai isvengti nemaloniu pojuciu, kuriuos oda jaucia, valoma su paprastais valikliais  ir savo funkcija atlieka puikiai cool.gif




g.gif Ne kiekvienai odytei jis tinka! g.gif Man,pvz.,juo nusivalius,noredavosi dar papildomai veida su vandeniu nusiplaut!Toks jausmas,kad kokia kauke uzsitepusi!!Nors ant to losijono buteliuko ir rasoma,kad galima papildomai nusivalius ir dar nusiplaut ta losijona..! g.gif Tai gautusi,kaip prausiklis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(geia @ 2008 03 27, 20:01)
g.gif Ne kiekvienai odytei jis tinka! g.gif  Man,pvz.,juo nusivalius,noredavosi dar papildomai veida su vandeniu nusiplaut!Toks jausmas,kad kokia kauke uzsitepusi!!Nors ant to losijono buteliuko ir rasoma,kad galima papildomai nusivalius ir dar nusiplaut ta losijona..! g.gif Tai gautusi,kaip prausiklis schmoll.gif

aha as irgi dar papildomai prasudavau veida, nes nesijausdavau kad butu svaru.. (as Extremely Gentle Cleanser turejau), tai vietoj prausiklio ir sunaudojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 03 27, 19:05)
aha as irgi dar papildomai prasudavau veida, nes nesijausdavau kad butu svaru.. (as Extremely Gentle Cleanser turejau), tai vietoj prausiklio ir sunaudojau  biggrin.gif




Tai as irgi ta Extremely Gentle Cleanser naudoju,kaip prausikli thumbup.gif
Papildyta:
Dar ka pamirsau pagirti,tai Dianceal kremuka!!! smile.gif Nors siaip jis skirtas kitkam,bet man jis veikia kaip koks liftingas mirksiukas.gif ,nes gerai islygina ir "istempia" oda!!! plius,nepalieka riebaus blizgesio!!Tai pries koki vakareli,-pats tas!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geia @ 2008 03 27, 20:01)
g.gif Ne kiekvienai odytei jis tinka! g.gif  Man,pvz.,juo nusivalius,noredavosi dar papildomai veida su vandeniu nusiplaut!Toks jausmas,kad kokia kauke uzsitepusi!!Nors ant to losijono buteliuko ir rasoma,kad galima papildomai nusivalius ir dar nusiplaut ta losijona..! g.gif Tai gautusi,kaip prausiklis schmoll.gif


ne kiekvienai odytei tinka? g.gif kodel?ar ta priezastis, kad papildomai reikia nuplauti? lotuliukas.gif 4u.gif
Nesupratau kuom netinka blush2.gif
QUOTE(Palomina @ 2008 03 27, 20:05)
aha as irgi dar papildomai prasudavau veida, nes nesijausdavau kad butu svaru.. (as Extremely Gentle Cleanser turejau), tai vietoj prausiklio ir sunaudojau  biggrin.gif

as irgi plaudavau paskui veida ax.gif bet naudojau as ji daugiausia akiu makiazui nuprausti ax.gif
Atsakyti
[quote=begike,2008 03 27, 19:38]
ne kiekvienai odytei tinka? g.gif kodel?ar ta priezastis, kad papildomai reikia nuplauti? lotuliukas.gif 4u.gif
Nesupratau kuom netinka blush2.gif

Ne,ne todel,kad nuplauti reikia! 4u.gif Bent jau man pvz. jis "nelipo"prie veido odos,kaip losijonas! g.gif Akiu nebandziau juo valyti,reiks pabandyt!!! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geia: 28 kovo 2008 - 08:21
Vakar isbandziau pylinga ir kauke, tai liuks, labai patiko. Po kaukes netepiau jokio kremuko visai, oda tokia svelni ir stangri paliko, dar is ryto taip pat jautesi. Dar tepu anti-redness krema irgi visai neblogas, man pakankamai gerai isigeria, o nakciai isigijau hidrance (ar kazkaip panasiai ax.gif ) rich krema, kurio dar neisbandziau.
Butinai nusipirksiu buteli vandenuko kai tik pabaigsiu ta kuri dabar turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geia @ 2008 03 28, 09:20)
Ne,ne todel,kad nuplauti reikia! 4u.gif Bent jau man pvz. jis "nelipo"prie veido odos,kaip losijonas! g.gif Akiu nebandziau juo valyti,reiks pabandyt!!! smile.gif

as ji pagrinde tik akims ir naudoju biggrin.gif Man tai sis dalykas issigelbejimas. Mano oda labai jautri, tai jis man labai tinka. Nejauciu jokiu tempimu, paraudimu, odyte svari ir gaivi 4u.gif bet aisku as vandeniu nuplaunu ji. Naudoju kaip prausikli. Pamozoju veida ir paskui nuplaunu vandeniu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 28 kovo 2008 - 17:28