Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(egluciukas @ 2008 03 21, 22:39)
Nusipirkau siandien AVENE prausikli ir tonika smile.gif ir dovanu dar gavau labai grazia kosmetine ir kruva megineliu  wub.gif  tai jau noriu isbandyti viska.



kuuur? bigsmile.gif
Atsakyti
Kaune MOLE vaistineje:) ten buvo rinkinukas, prausiklis, tonikas ir didele kosmetine ir viskas kainavo tik 57lt, ir dar labai gera vaistininke buvo tai prinese megineliu ax.gif
Atsakyti
kur čia tokios akcijos atrakcijos vyksta? blush2.gif oooops, nepastėbėjau, kad mergatės jau ir be manęs viską sužinojo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bastet: 22 kovo 2008 - 05:55
As tai negaliu atsidziaugt Avene Saltinio vandenuku! 4u.gif Kai pabaigsiu pirksiu didesni buteliuka.. smile.gif Dar noreciau pabandyt Anti redness smile.gif Nes veidukas linkes rausti.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 22 kovo 2008 - 12:49
QUOTE(egluciukas @ 2008 03 21, 21:39)
Nusipirkau siandien AVENE prausikli ir tonika smile.gif ir dovanu dar gavau labai grazia kosmetine ir kruva megineliu  wub.gif  tai jau noriu isbandyti viska.

xex, aš jau gruodžio mėnesį farmos vaistinėj pirkau tokį rinkinuką ir gavau kosmetinę smile.gif o mole tikriausiai irgi farma
Atsakyti
QUOTE(egluciukas @ 2008 03 21, 23:24)
Kaune MOLE vaistineje:) ten buvo rinkinukas, prausiklis, tonikas ir didele kosmetine ir viskas kainavo tik 57lt, ir dar labai gera vaistininke buvo tai prinese megineliu  ax.gif

Tai, sakyčiau, labai pigiai gavot 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LAPUTĖ @ 2008 03 23, 21:36)
Tai, sakyčiau, labai pigiai gavot  4u.gif  smile.gif

Aga tai jau tikrai as cia pigiau grybo gavau biggrin.gif Nes taip tai buciau apie 100lt sumokejus, gal dar daugiau. Tik nelabai suprantu ar tas tonikas man patinka..jauciu nelabai g.gif labai limpa oda po jo.
Atsakyti
QUOTE(egluciukas @ 2008 03 23, 21:58)
Aga tai jau tikrai as cia pigiau grybo gavau biggrin.gif  Nes taip tai buciau apie 100lt sumokejus, gal dar daugiau. Tik nelabai suprantu ar tas tonikas man patinka..jauciu nelabai  g.gif  labai limpa oda po jo.

koks cia tonikas? riebiai odai?
Atsakyti
Norejau paklausti.. O tie kremai anti-reddnes, tai cia issipletusiems kapiliarams kaip buna, ar tinka pvz kaip mano odai, kuri linkusi rausti reaguojant i karsti, alkoholi ir t.t blush2.gif Ar pvz susijaudinu nuo kuo nors ir is kart veidas labai parausta.. Tai cia gal nuo to nepades..? unsure.gif
Atsakyti
smile.gif as irgi Avene gerbeja!!!Bandau susipirkti visa jos serija!!!Labiausiai patiko Avene Cleanance gelis(prausiklis) ir tonikas!!!Ypac vasara-super!! biggrin.gif o prie "siaip sau",priskirciau losijona,skirta raustanciui veidui,su kapiliarais ir pylinga,kuris nesiskiria nuo kitu! mirksiukas.gif Ai,o vandenukas irgi liuks!!!Didziausia buteli paisitaciusi vonioje,kas ateina,tai galvoja,kad ten plauku lakas doh.gif
Atsakyti
4u.gif Ir dar...!Apakus biski nuo Avene kainu Lietuvoje!!!! Bent jau uzsienyje,tikrai ji pigesne!!!! blush2.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 03 24, 16:43)
Norejau paklausti.. O tie kremai anti-reddnes, tai cia issipletusiems kapiliarams kaip buna, ar tinka pvz kaip mano odai, kuri linkusi rausti reaguojant i karsti, alkoholi ir t.t blush2.gif  Ar pvz susijaudinu nuo kuo nors ir is kart veidas labai parausta.. Tai cia gal nuo to nepades..?  unsure.gif

Anti-redness yra ne nuo issipletusiu kapiliaru, kiek prisimeu, rase kad difuziniam paraudimui, na kazkaip panasiai, tai manau, kad tiks jei oda raudonuoja nuo ivairiu veiksniu
Atsakyti