Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

as tai pastebejau kad tas kremukas rausti linkusiai odai nors ir greitai ir gerai susigeria,palieka kazkoki sluoksni kuris blizga,tai tenka biria pudra teptis nes atrodo labai riebi oda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LAPUTĖ @ 2008 03 09, 09:26)
Aš turiu "AVENE HYDRANCE optimale" ir AVENE Clean - Ac", šie man per riebūs, nors oda nėra ypatingai riebi  schmoll.gif , ji mišri, T zonoje šiek tiek riebesnė, bet be blizgėjimo  schmoll.gif , o kremai buvo per riebūs net skruostams  doh.gif

Sita ir as turiu, bet jie buna dvieju tipu - avene hydrance optimale rich moisturising ir avene hydrance optimale light moisturising ax.gif Kuri tu turi?
Papildyta:
QUOTE(pepė @ 2008 03 09, 11:55)
as tai pastebejau kad tas kremukas rausti linkusiai odai nors ir greitai ir gerai susigeria,palieka kazkoki sluoksni kuris blizga,tai tenka biria pudra teptis nes atrodo labai riebi oda doh.gif

drinks_cheers.gif
Uztat su situo kremu man meteoritai odos nesausina ir neblizga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 03 09, 13:34)
Sita ir as turiu, bet jie buna dvieju tipu - avene hydrance optimale rich moisturising ir avene hydrance optimale light moisturising ax.gif Kuri tu turi?
Papildyta:

drinks_cheers.gif
Uztat su situo kremu man meteoritai odos nesausina ir neblizga ax.gif


Aš turiu "LIGHT HYDRATING CREAM", bet visai dienai palieka riebų sluoksnį doh.gif , ko su kitais kremais nejaučiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LAPUTĖ: 09 kovo 2008 - 13:51
Ar yra Avene akiu makiazo valiklis? Jei yra, tai kokie butu atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2008 03 14, 11:33)
Ar yra Avene akiu makiazo valiklis? Jei yra, tai kokie butu atsiliepimai?


yra, atsiliepimai kuo puikiausi. tinka jautrioms akims, nesausina odos, neperšti, jau antrą buteliuką naudoju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2008 03 14, 12:33)
Ar yra Avene akiu makiazo valiklis? Jei yra, tai kokie butu atsiliepimai?


Turiu ir aš AVENE akių makiažo valiklį rolleyes.gif , neblogas, bet labai jau ilgai tenka valyti, o pabaigai vistiek akis perplaunu vandeniu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nute_Bitute @ 2008 03 15, 17:08)
yra, atsiliepimai kuo puikiausi. tinka jautrioms akims, nesausina odos, neperšti, jau antrą buteliuką naudoju thumbup.gif

cia toks?
user posted image

As turejau, bet nelabai pamenu kaip jis man tiko... blush2.gif atrodo sunkokai valydavo tusa g.gif Kaip jus valot?Ant tamponelio ir laikot ant blakstienu, kol istirpins tusa? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(begike @ 2008 03 18, 22:51)
cia toks?
user posted image

As turejau, bet nelabai pamenu kaip jis man tiko... blush2.gif  atrodo sunkokai valydavo tusa  g.gif  Kaip jus valot?Ant tamponelio ir laikot ant blakstienu, kol istirpins tusa? 4u.gif


būtent toks mirksiukas.gif man gerai valo.. unsure.gif aš vatą šiek tiek sudrėkinu vandeniu, užpilu valiklio, prispaudžiu prie blakstienyčių ir palaikau kiek kad aptirptų tušas..
Atsakyti
QUOTE(Nute_Bitute @ 2008 03 19, 00:41)
būtent toks mirksiukas.gif man gerai valo.. unsure.gif  aš vatą šiek tiek sudrėkinu vandeniu, užpilu valiklio, prispaudžiu prie blakstienyčių ir palaikau kiek kad aptirptų tušas..

jis zele pavidalu ane? blush2.gif siandien atrodo tok inusipirkau, ziuresim, kaip tiks 4u.gif Pasirodo turejau biskuti kitoki, visai skysta...
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2008 03 19, 22:25)
jis zele pavidalu ane? blush2.gif siandien atrodo tok inusipirkau, ziuresim, kaip tiks  4u.gif  Pasirodo turejau biskuti kitoki, visai skysta...

nėra visai skystas, tokia ne per tirščiausia žele tongue.gif
Atsakyti
As nusipirkau Avene anti redness rich kremuka, dar uzsisakiau internetu kauke, pylinga, Hydrance Optimal Rich krema ir lupu balzama. Tai vat, bandysiu sia kosmetika rolleyes.gif
Atsakyti
Nusipirkau siandien AVENE prausikli ir tonika smile.gif ir dovanu dar gavau labai grazia kosmetine ir kruva megineliu wub.gif tai jau noriu isbandyti viska.
Atsakyti