Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(Dezdemona* @ 2008 02 28, 20:10)
Sakykit kaip avene veido kremas su atspalviu?

man nepatiko, kiek prisimenu ir Jadzkai nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
nusipirkau avene kauke wub.gif
tikrai gera,veidas svelnus ir dingo paserpetojimai smile.gif
ir dar nuolaida 7lt buvo su hansa kortele tai isvis super nuotaika laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2008 03 02, 09:55)
nusipirkau avene kauke wub.gif
tikrai gera,veidas svelnus ir dingo paserpetojimai smile.gif
ir dar nuolaida 7lt buvo su hansa kortele tai isvis super nuotaika laugh.gif



Man irgi sita kauke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2008 03 02, 10:55)
nusipirkau avene kauke wub.gif
tikrai gera,veidas svelnus ir dingo paserpetojimai smile.gif
ir dar nuolaida 7lt buvo su hansa kortele tai isvis super nuotaika laugh.gif


...o kokioj paruodtuvek pirkot?
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2008 03 03, 15:15)
...o kokioj paruodtuvek pirkot?




eurovaistineje smile.gif avene yra ir kitose vaistinese bet eurovasitinese savaitgali nuolaidos su hansa kortele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2008 03 02, 10:55)
nusipirkau avene kauke wub.gif
tikrai gera,veidas svelnus ir dingo paserpetojimai smile.gif


O tavo oda riebi? g.gif

Norėčiau kokią nors kaukę iš Avene įsigyti, bet nelabai išmanau, kas tiktų riebiai odai, gal kuri patartumėte doh.gif
Atsakyti
Gavau Avene Cleanance meginuka, tepliojaus dvi dienas vakare ir ryte [kaip makiazo pagrinda], is pradziu tikrai patiko, atrode geras, bet paskui pradejo kimsti poras, ir smulkiais spuogiukais isbere.. man beveik isvis nei vienas kremukas netinka, visi kemsa schmoll.gif
butu tikrai idomu isbandyti kokia valomaja kauke, gal jos labiau tiktu, ka pasiulytumet? mano odele taip pat riebokoka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bimbaM: 04 kovo 2008 - 15:04
avene tik drekinamąją kaukę turi. ji vienintėlė
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 03 04, 14:39)
O tavo oda riebi? g.gif

Norėčiau kokią nors kaukę iš Avene įsigyti, bet nelabai išmanau, kas tiktų riebiai odai, gal kuri patartumėte doh.gif



misri smile.gif manau kai antra syki tepsiu tai ne ant viso veido o tik ant sausu vietu g.gif
Atsakyti
Nusprendžiau išbandyt AVENE drėkinamuosius kremus mišriai odai, gavau porą skirtingų mėginukų, tepiau visą savaitę,- nepatiko schmoll.gif , labai riebūs mano odai, grįšiu prie VICHY wub.gif ir ANNA LOTTAN wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LAPUTĖ @ 2008 03 08, 17:13)
Nusprendžiau išbandyt AVENE drėkinamuosius kremus mišriai odai, gavau porą skirtingų mėginukų, tepiau visą savaitę,- nepatiko  schmoll.gif , labai riebūs mano odai, grįšiu prie VICHY  wub.gif  ir  ANNA LOTTAN  wub.gif

Tie kurie yra rich moisturising tai jie tikrai rieboki, bet light moisturising sakyciau gan lengvas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 03 09, 00:33)
Tie kurie yra rich moisturising tai jie tikrai rieboki, bet light moisturising sakyciau gan lengvas g.gif


Aš turiu "AVENE HYDRANCE optimale" ir AVENE Clean - Ac", šie man per riebūs, nors oda nėra ypatingai riebi schmoll.gif , ji mišri, T zonoje šiek tiek riebesnė, bet be blizgėjimo schmoll.gif , o kremai buvo per riebūs net skruostams doh.gif
Atsakyti