Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(Švelnutėlė @ 2008 02 22, 17:40)
mastau.gif niekada Camelijoj nemačiau avene blush2.gif maniau, kad vienoj Eurovaistinėj tėra blush2.gif
kadangi EV buvo 10 proc nuolaida- įsigijau terminį vandenuką (dar nebandžiau, seną iwostin baiginėju) ir avene kaukę thumbup.gif kaukę išbandžiau, kaip niekad gražiai veidukas atrodo, nes pačiai keista, kad maniškis veidas toks gali būt, nes aš atopinį dermatitą turiu doh.gif tik norėjau paklaust- aš užsitepiau ir po 15 min kai reikia nuvalyti, ten faktiškai nėr ką valyti, gražiai susigėrė viskas ir labai komfortiškai jaučiausi, tai nieko ir nevaliau, taip ir palikau...ar būtina nuvalyti, gal sakau yra kokių komponentų, kuriuos reikia pašalinti?  g.gif

kazkur skaiciau kad kas neisigere i oda tai ta likuti nuvalyti reikia, o jei susigere viskas, tai ir valyt nereikia smile.gif
Atsakyti
gal ne visose Camelijose yra, vakar pirkau savanoriu g. 1 - Hydrance Optimale Legere (drekinamasis normaliai/misriai odai) tai kaina buvo 66,... LT , o su nuolaida tai 60LT bigsmile.gif sumokejau, Universiteto g. 2 vaistinej maciau toki pat uz 70lt... 10 lt skirtumas, ir siaip kamelijoj net vitaminai 1-4lt pigiau g.gif ... Eurovaistine reklamos su maxima kortelemis prisidare, prisitrauke klientu, o dabar nebegalioja maximos kortele ir nuolaideliu nebera schmoll.gif ... tai mano nuomone Camelija pigiausia (kolkas)

o krema naudoju tik viena diena tai daug dar negaliu pasakyti, silpnai kvepia (privalumas), neblizgu po jo, nepasakyciau kad esu matine visai, bet ir nesiriebalavau siandien smile.gif , gerai tepasi, gera konsistencija, greitai isigeria, na tik UVA filtriuko jam truksta, bet ant virsaus tepu mineraline pudra su filtriuku ax.gif , tai man uztenka filtriuku cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo black_berry: 23 vasario 2008 - 20:00
Prieš porą mėnesių pradėjau naudoti Avene kremukus veidui, nes mano oda ganėtinai problematiška, niekaip „neišaugu“ iš smulkių spuogelių doh.gif

Iš pradžių konsultantė pasiūlė išmėginti kremą Clean-AC, o kartu davė mėginuka emulsijos Cleanance. Na, iš pradžių tepiausi tuo kremuku ir galvojau, kad visai nieko, nes poveikis buvo panašus kaip ir kitų prieš tai naudotų kremų, deja, kakta ir toliau blizgėjo, jokio matinio poveikio nepajutau, na nebent pirmoms dviems valandoms po nuprausimo ir patepimo rolleyes.gif Paskui nusprendžiau išbandyti tą emulsijos mėginuką ir buvau labai nustebinta! Kadangi odytė iš tiesų pasidarė MATINĖ, kaip kokioj reklamoj thumbup.gif Iki tol maniau, kad jau neturėsiu matinės odos. Na tai sunaudojau mėginuką ir nubėgau nusipirkti normalaus dydžio šito tepaliuko, tai jau antrą mėnesį tepuosi ir esu labai patenkinta. Deja, vien emulsijos nepakanka, nes ji negydo spuogelių, tiesiog labai apmažina riebalavimąsi, tai dienai pats tas. O vakarui man labai patinka Cleanance K (gavau mėginuką, pirkdama emulsiją) be atspalvio, net jaučiasi, kaip sudėtyje esančios rūgštys kutena problematiškas vieteles. Dienai nelabai gerai man šitas kremukas, nes vėlgi nemenkai blizga oda.

Džiaugiuosi atradusi Avene drinks_cheers.gif Nublanko iki tol naudoti Garnier kremukai riebiai veido odai.
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 02 23, 22:44)
Prieš porą mėnesių pradėjau naudoti Avene kremukus veidui, nes mano oda ganėtinai problematiška, niekaip „neišaugu“ iš smulkių spuogelių  doh.gif

Iš pradžių konsultantė pasiūlė išmėginti kremą Clean-AC, o kartu davė mėginuka emulsijos Cleanance. Na, iš pradžių tepiausi tuo kremuku ir galvojau, kad visai nieko, nes poveikis buvo panašus kaip ir kitų prieš tai naudotų kremų, deja, kakta ir toliau blizgėjo, jokio matinio poveikio nepajutau, na nebent pirmoms dviems valandoms po nuprausimo ir patepimo rolleyes.gif Paskui nusprendžiau išbandyti tą emulsijos mėginuką ir buvau labai nustebinta! Kadangi odytė iš tiesų pasidarė MATINĖ, kaip kokioj reklamoj thumbup.gif Iki tol maniau, kad jau neturėsiu matinės odos. Na tai sunaudojau mėginuką ir nubėgau nusipirkti normalaus dydžio šito tepaliuko, tai jau antrą mėnesį tepuosi ir esu labai patenkinta. Deja, vien emulsijos nepakanka, nes ji negydo spuogelių, tiesiog labai apmažina riebalavimąsi, tai dienai pats tas. O vakarui man labai patinka Cleanance K (gavau mėginuką, pirkdama emulsiją) be atspalvio, net jaučiasi, kaip sudėtyje esančios rūgštys kutena problematiškas vieteles. Dienai nelabai gerai man šitas kremukas, nes vėlgi nemenkai blizga oda.

Džiaugiuosi atradusi Avene drinks_cheers.gif Nublanko iki tol naudoti Garnier kremukai riebiai veido odai.

taip Cleanance tai super kremukas thumbup.gif drinks_cheers.gif o i visokius Garnier, Loreal ir t.t. kremus as net neziuriu schmoll.gif
Atsakyti
pradėjau kreiptį dėmesį i sudėtį... ne iš geriausiu ji verysad.gif miniralinis aliejus taip pat dedamas ir į pigias priemones ir į avene verysad.gif ant veido miliumų atsirado, bijau, kad nuo netinkamos kremuko sudėties cray.gif labai gaila sad.gif bet vandenuką pirksiu didelį kai stipendiją perves smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bastet @ 2008 02 26, 17:24)
pradėjau kreiptį dėmesį i sudėtį... ne iš geriausiu ji  verysad.gif miniralinis aliejus taip pat dedamas ir į pigias priemones ir į avene  verysad.gif ant veido miliumų atsirado, bijau, kad nuo netinkamos kremuko sudėties  cray.gif labai gaila sad.gif bet vandenuką pirksiu didelį kai stipendiją perves smile.gif

tai gali bandyt pereit prie naturalios kosmetikos smile.gif as po truputi taip darau.. tik veidui kremo dar neissirinkau (kiek bandziau, tai man nelabai tiko/patiko ir seip dar reikia pabaigt ka turiu, nors Avene Cleanance kremo tai neatsisakysiu manau), aisku dar ne viska esu isbandzius, tai manau dar atrasiu sau tinkama krema is naturalios kosmetikos.
Avene vandenuka taip pat naudosiu karts nuo karto smile.gif
Atsakyti
su ta natūralia kosmetika irgi būna netikėtų reakcijų, tokių kaip alergijos :)nesu natūralumo fanatiko, bent jau stengios, kad brudo visokio mažiau būtų smile.gif natūrali kosmetika turi ir minusų - trumpas galiojimo laikas, smirda, mano draugė kosmetologija studijavo, tai jai išdėstė, kad scemija nėra blogai, bet tam tikra chemija smile.gif kaip ten su chemija - visi nuodai yra vaistai, visi vaistai yra nuodai tik skiriasi koncentracija smile.gif
Atsakyti
Noriu pagirti avene vandenuka, clean ac krema ir drekinancia kauke, tikrai geri produktai good.gif , bus perkami daug kartu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2008 02 26, 22:54)
Noriu pagirti avene vandenuka, clean ac krema ir drekinancia kauke, tikrai geri produktai good.gif , bus perkami daug kartu  biggrin.gif


prisidedu prie pagyru vandenukui ir kaukei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bastet @ 2008 02 26, 16:24)
pradėjau kreiptį dėmesį i sudėtį... ne iš geriausiu ji  verysad.gif miniralinis aliejus taip pat dedamas ir į pigias priemones ir į avene  verysad.gif ant veido miliumų atsirado, bijau, kad nuo netinkamos kremuko sudėties  cray.gif labai gaila sad.gif bet vandenuką pirksiu didelį kai stipendiją perves smile.gif



kad susilaikyciau nuo ilgos litanijos apie ingridientus, geriau paskaityk stai cia :
"mineral oil. Clear, odorless oil derived from petroleum that is widely used in cosmetics because it rarely causes allergic reactions and it cannot become a solid and clog pores. Despite mineral oil’s association with petroleum and the hype that it is bad for skin, keep in mind that petroleum is a natural ingredient derived from the earth and that once it becomes mineral oil USP (cosmetics- and pharmaceutical-grade mineral oil), it has no resemblance to the original petroleum. Cosmetics-grade mineral oil and petrolatum are considered the safest, most nonirritating moisturizing ingredients ever found (Sources: Cosmetics & Toiletries, January 2001, page 79; and Cosmetic Dermatology, September 2000, pages 44–46). Yes, they can keep air off the skin to some extent, but that’s what a good antioxidant is supposed to do; they don’t suffocate skin! Moreover, mineral oil and petrolatum are known to be efficacious in wound healing, and are also among the most effective moisturizing ingredients available (Source: Cosmetics & Toiletries, February 1998, pages 33–40)."

paimta is http://www.cosmetics...c...18&letter=M
ax.gif
Atsakyti
skaičiau aš tai, tik dar kitokių aprašymų skaičiau ir nzn kuris iš jų teisingas
Papildyta:
beje, kosmetikos aprašymas, paimtas iš gamintojo tinklapio, kuris dėdamas tuos ingridientus į kosmetiką užsidirba, man neatrodo per daug patikimas g.gif bet tai jau nebėra šios temos nagrinėjimo dalykas smile.gif
Atsakyti
Sakykit kaip avene veido kremas su atspalviu?
Atsakyti