Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(Clueles @ 2008 02 17, 20:45)

Naudojau ir Avene drekinamaji krema ( Hydrance optimale light), tai patiko, bet nieko ypatingo, o kaina tai nemaza.

drinks_cheers.gif as irgi dabar toki pribaigineju, visai nieko, bet ne uz tokia kaina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gatinha2 @ 2008 02 18, 11:50)
drinks_cheers.gif as irgi dabar toki pribaigineju, visai nieko, bet ne uz tokia kaina  blush2.gif

Aga, uz tokia kaina galetu but ir geresnis ax.gif As ji vasarai pasilikau nes jis man dabar per lengvas (pirkau light)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morepink: 18 vasario 2008 - 16:18
QUOTE(Bastet @ 2008 02 18, 11:39)
nebepirksiu recovery kremo, pabaigsiu ir bandysiu kažką naujo. apgijo aišku veidukas, bet labai jau jis man kemša poras ant nosies  blink.gif gal žinot kuris iš avene nekemša? pasidomėjus sudėtim tai irgi nuotaika subjuro  unsure.gif
Bastet, pameni aš irgi recovery naudojau, dabar tepuosi rebalancing soothing emulsion. Iš pradžių maniau, kad netiks, nes kvapas toks keistokas ir pasitepus oda paraudonuoja, bet dabar jaučiuosi labai neblogai, susigeria gražiai ir odelė atrodo neblogai ir nepasakyčiau, kad kemša poras, nes recovery cream riebesnis mirksiukas.gif ir talpa didesnė, kaina mažesnė, gal ir ilgiau užteks, nes su recovery tai tik tiūbelė 2 mėn doh.gif brangoka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 02 18, 16:17)
Aga, uz tokia kaina galetu but ir geresnis ax.gif As ji vasarai pasilikau nes jis man dabar per lengvas (pirkau light)



Pritariu kad ta "light" versija tik vasarai... bet man ta kur atseit ne "light" tai nezinau... kazkokia rieboka
Atsakyti
QUOTE(Clueles @ 2008 02 18, 21:15)
Pritariu kad ta "light" versija tik vasarai... bet man ta kur atseit ne "light" tai nezinau... kazkokia rieboka

As ta rich naudoju ziema, man tinka nes oda buna sausesne nei vasara (o kremukas tai anti redness tas riebesnis)
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 02 18, 21:26)
As ta rich naudoju ziema, man tinka nes oda buna sausesne nei vasara (o kremukas tai anti redness tas riebesnis)



As tai savo sausus skruostukus tepu ju drekinamaja kaukyte net dienos metu, kazkaip jiem labiau patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
as taip pat nesenai pradejau naudot avene, pakolkas negaliu pasakyt nei blogi nei geru atsiliepimu. spogais vis dar beria, bet odai nieko blogo irgi nesidato smile.gif ziuresim ,gal turi praeiti daugiau laiko, naudoju dar tik trisd savaites.
Atsakyti
o del avene kainu, tai pigiausiai "Camelijoj" ax.gif , o jei dar nuolaidu kortele turi... tai visai vos ne 8lt skirtumas gaunasi mirksiukas.gif
brangiausiai "Farma" vaistinej
"Eurovaistine"- viduriukas

as Avene Diacleal naudoju jau antra menesi, pirma menesi buvo atvirkstine reakcija (kaip ir turi buti), buvau visa spuoguota, o dabar viskas pradeda tvarkytis, tik vienas kitas spuogas, inkstiru mazeja, aisku norisi greitesnio poveikio bet.... gerai kad visai padeda biggrin.gif , terminis man thumbup.gif
galvoju kai pabaigsiu Diacneal isbandyti Cleanance K g.gif , gal kas naudojot? kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(black_berry @ 2008 02 22, 00:02)
o del avene kainu, tai pigiausiai "Camelijoj"  ax.gif  , o jei dar nuolaidu kortele turi... tai visai vos ne 8lt skirtumas gaunasi  mirksiukas.gif
brangiausiai "Farma" vaistinej
"Eurovaistine"- viduriukas

as Avene Diacleal naudoju jau antra menesi, pirma menesi buvo atvirkstine reakcija (kaip ir turi buti), buvau visa spuoguota, o dabar viskas pradeda tvarkytis, tik vienas kitas spuogas, inkstiru mazeja, aisku norisi greitesnio poveikio bet.... gerai kad visai padeda  biggrin.gif , terminis man thumbup.gif 
galvoju kai pabaigsiu Diacneal isbandyti Cleanance K  g.gif  , gal kas naudojot? kokie atsiliepimai?

naudojau smile.gif is pradziu bandziau tept rytais, bet su krempudra visiskai nedraugavo man jis, tai vakarais tada naudojau.. oda serpetojo nuo to kremo, bet lyg taip ir turi but, nes su AHA ten jis yra.. ai seip as nelikau labai suzaveta tuo kremu schmoll.gif antra kart nepirkau..
Atsakyti
Na ir as prisiungsiu prie Avene naudotoju smile.gif Kol kas turiu tik pieneli, vandenuka purskiama ir intensyvaus drekinimo kauke. Kol kas esu patenkinta. Ypac kauke patiko. Mano oda siaip misri, bet labai issausejusi, praradusi spindesi, na tokia papilkejusi. Tai po tos kaukes tokia svelni, minksta, atsigavusi thumbup.gif
Kas turit ta kaukyte, kas kiek laiko ja naudojat, kaip daznai?

P. S. Eurovaistinej dabar su Hansa kortele yra 10 proc. nuolaida thumbup.gif
Atsakyti
as turiu kremuka anti-shine ,kad veidukas neblizgetu,na is tikruju matinis,kai patepi,bet sausina man oda biski unsure.gif turbut gerai ji naudoti bus pavasari-vasara smile.gif o kolkas maitinanciu tepu,jis riebesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(black_berry @ 2008 02 21, 23:02)
o del avene kainu, tai pigiausiai "Camelijoj"  ax.gif  , o jei dar nuolaidu kortele turi... tai visai vos ne 8lt skirtumas gaunasi  mirksiukas.gif
brangiausiai "Farma" vaistinej
"Eurovaistine"- viduriukas
mastau.gif niekada Camelijoj nemačiau avene blush2.gif maniau, kad vienoj Eurovaistinėj tėra blush2.gif
kadangi EV buvo 10 proc nuolaida- įsigijau terminį vandenuką (dar nebandžiau, seną iwostin baiginėju) ir avene kaukę thumbup.gif kaukę išbandžiau, kaip niekad gražiai veidukas atrodo, nes pačiai keista, kad maniškis veidas toks gali būt, nes aš atopinį dermatitą turiu doh.gif tik norėjau paklaust- aš užsitepiau ir po 15 min kai reikia nuvalyti, ten faktiškai nėr ką valyti, gražiai susigėrė viskas ir labai komfortiškai jaučiausi, tai nieko ir nevaliau, taip ir palikau...ar būtina nuvalyti, gal sakau yra kokių komponentų, kuriuos reikia pašalinti? g.gif
Atsakyti