Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po 40metų

QUOTE(gerve @ 2008 10 17, 02:48)
Pas mane pries stimuliacija buvo 11.9. Kovo menesi stuktels 43.
Klinika, kur lankaus, grieztai nebestimuliuoja jei FSH pasiekes 14, o IVF-e skaiciau, kad prie 17 isstimuliavo 5 folikulus. Tai kaip nevienodai tada.  g.gif


"Grieztai nestimuliuoja", jei proceduras apmoka valstybines ligoniu kasos. Tada kiekviena salis isiveda kriterijus (tame tarpe ir sutuoktiniu amziaus), iki kada stimuliuoja.
O siaip jau, privacios klinikos stimuliuoja, kol pacientai nori. Aisku, normalus gydytojas ispeja apie % sekminga tokiu stimuliaciju galimybe smile.gif
Atsakyti
Mane mamulka gimde 43 m. Nes jai vargsiukei vis nesisekdavo iki galo isnesioti, pries mane 4 persileidimus turejo. Ir kai buvo paskutinis nestumas , tai sake, oij cia baigsis blogai, arba mamai, arba vaikui bus negerai. Pasirodo klydo, abi esam gyvos, na ir beveik sveikos thumbup.gif
As savo gimima laikau stebukliniu ivykiu blush2.gif ax.gif
O man vat kazkaip net pastoti nesiseka unsure.gif
Atsakyti
As tai kur paziuriu, visur keturiasdesimtmetes su vezimeliais biggrin.gif . Vyro sesuo 42 pagimde pagranduka, kolege dukra - 39eriu, drauge pirma vaika, suneli - 40-ies (netyciukas lotuliukas.gif ) O dar forume pasiziurejau, tai ten pilna zinuciu tipo "Pirma pagimdziau 42, antra 44, dabar man 49, mmm jau truputi streikuoja, bet tikiuosi dar speti pagranduka". Tai ir as nestresuoju, tegu tik gaunasi, geriau veliau nei niekad.
Be to, vyresni tevai labiau vaikui atsidave, manyciau. As vis pagalvoju, kaip saviski nuskriaudziau anksti pasigimdziusi, i gimdykla tiesiai is universiteto, po gimdymo jokiu atostogu, darbas, paskaitos, aukles, vienoj rankoj vaikas - kitoj konspektai... O vaikui tai mamos reikia. Sakiau dabar viskas, jei pasigimdau, jokiu darbu kol vaikus 3 metai nesueis. Vyras zvengia, aisku, sako "jei tu privalomus 6 menesius isbusi namie, as tau paminkla pastatysiu" doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Theia: 17 spalio 2008 - 16:52
Mano anyta vyruką pagimdė, regis, 46, tačiau didžiausios bėdelės jo mūsų kelyje...esu skaičiusi, jog vyresnių moterų vaikai turi bėdų norėdami susilaukt savo mažylių, tačiau visa kita manau vaikams tik į naudą smile.gif
Taigi, visom keturiom už Jus visas 4u.gif
Atsakyti
Praeitą savaitgalį buvau klasės susitikime, tai tik pasakoja - kas sėdi dekrete, kieno brolis mažiuką turi, kieno skirtumas tarp vaikų 17 metų... visos jaunos mamos po antrą-trečią reisą biggrin.gif
Tiesa, klasės susitikimas buvo mokyklos baigimo 25-mečio proga. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2008 10 17, 10:32)
"Grieztai nestimuliuoja", jei proceduras apmoka valstybines ligoniu kasos. Tada kiekviena salis isiveda kriterijus (tame tarpe ir sutuoktiniu amziaus), iki kada stimuliuoja.
O siaip jau, privacios klinikos stimuliuoja, kol pacientai nori. Aisku, normalus gydytojas ispeja apie % sekminga tokiu stimuliaciju galimybe smile.gif


Pasikartosiu- grieztai nestimuliuoja, nepriklausomai nuo apmokejimo budo, paskola, grynais. As kalbu tik apie vienos klinikos taisykles, tik tiek. ax.gif .
P.s. vakar konsultavausi su gydytoja del sekancio IVF-o, sake, kadangi gerai stimuliavosi pirma karta, stimuliuotu ir su truputi didesniu FSH, negu jie max leidzia, jei taip atsitiktu vel testuka padarius.
Papildyta:
QUOTE(Pelargonija @ 2008 10 17, 17:58)
Praeitą savaitgalį buvau klasės susitikime, tai tik pasakoja - kas sėdi dekrete, kieno brolis mažiuką turi, kieno skirtumas tarp vaikų 17 metų... visos jaunos mamos po antrą-trečią reisą  biggrin.gif
Tiesa, klasės susitikimas buvo mokyklos baigimo 25-mečio proga.  biggrin.gif


Tai mes "ant bangos" tada thumbup.gif thumbup.gif .
O Jus ar galvojat, Pelargonija? blush2.gif
Atsakyti
Na būsimos mamukės,pasiskaičiau aš čia jūsų pasisakymus ir supratau ,kad dar ir man nevėlu nors greit stuktels tas"nelemtas"40,tik kad diedo šalia nėra,nesulaukė mano brandaus amžiaus.Šaunuolės jūs visos ir besilaukiančios ir susilaukusios 40 ir daugiau,įsijungiu ir aš į jūsų būrį
Atsakyti
[quote=gerve,2008 10 18, 19:26]
Pasikartosiu- grieztai nestimuliuoja, nepriklausomai nuo apmokejimo budo, paskola, grynais. As kalbu tik apie vienos klinikos taisykles, tik tiek. ax.gif .


Na, tai butu tada idomu suzinoti tos klinikos argumentus.
Juk su FSH, kad ir 13 arba net ir 17 - tai dar puiki galimybe pastoti.
Nesigincysiu, kiausialasciu kokybe itakoja pakiles FSH, bet, esant tokioms normoms, ne tiek, kad negaletum pastoti ar pagimdyti sveiko kudikio.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 12 09, 10:12)
Gražka, vėlu tik tada, kai prasideda klimaksas mirksiukas.gif Mano Arturėlis (IVF-inis vaikas) gimė, kai man suėjo 40. Gavau iš Dievulio ir bonusą biggrin.gif  - va dar vieną vaikelį gimdysiu, jei viskas gerai 41,5.


Sveika, man 41 metai, vienitele viltis pagal gydytojus tik IVF.pas mane kiausintakiu nepraeinamumas ir vyro uodeguoteji beveik nejudrus.

Kaip tau sekesi su stimuliacija, problemu su sveikata nebuvo
Papildyta:
QUOTE(marce777 @ 2008 01 30, 15:03)
Kiek sumazeja moters vaisingumas iki 40 m. Man 39 m. planuoju pastoti antra karta jau penktas menesis, bet vis dar neuzkimba. Jau pradejau galvoti kad gal nepavyks, taip ir neuzkibs. Nors perskaicius visa sia tema taip lyg ir neatrodo. g.gif

Marce jei tikrai nori vaikelio nelauk, issitirk.
Mes su vyru ir gi ramiai bandeme susilaukti pagranduko, tempem 5 metus nuo mano 35 metu iki 40, kol galiausiai atsikvosejome, kad kazkas ne taip , Rezultatas, mums gali padeti tik IVF, yra problema su vyru.Tad dabar laukia stimuliacija ir bandom.O 5 metai praleisti be reikalo.Tad pirmyn issitirk, nelauk, juk jau neturi 10 metu rezervo...
Atsakyti
[quote=Chiara,2008 10 20, 10:47]
[quote=gerve,2008 10 18, 19:26]
Pasikartosiu- grieztai nestimuliuoja, nepriklausomai nuo apmokejimo budo, paskola, grynais. As kalbu tik apie vienos klinikos taisykles, tik tiek. ax.gif .


Na, tai butu tada idomu suzinoti tos klinikos argumentus.
Juk su FSH, kad ir 13 arba net ir 17 - tai dar puiki galimybe pastoti.
Nesigincysiu, kiausialasciu kokybe itakoja pakiles FSH, bet, esant tokioms normoms, ne tiek, kad negaletum pastoti ar pagimdyti sveiko kudikio.
[/quote]

Jei skaitai angliskai, pagooglink, daug idomiu dalyku atrasi. Ivairus argumentai, stebejimu isvados ir t.t. Matomai yra priezasciu.
Kai domejausi apie E2, kaip viena is stimuliavimosi ir folikulu brendimo rodikliu, kai kur jis yra svarbus kriterijus, kai kur isvis nestebimas, kai kurie gydytojai del nukrypimu parodymuose net nutraukia stimuliacija.
Lygiai kaip ir del brestanciu folikulu skaiciaus, yra vietu kur brandinant viena ar du folikulus nutraukia stimuliacija, nori tu to ar ne, tokie klinikos "policies" (nezinau kaip lietuviskai, tvarka, taisykles turbut).
Nesenai IVF-e skaiciau kad vienai moteriai pastojimo irodymas buvo du teigiami nestumo testai, ir jokio HCG ar ultragarso g.gif .
Genys margas, pasaulis dar margesnis.... smile.gif
Papildyta:
Ir dar karta noriu pabrezti, tai nera mano nuomone, ar kad kazka primetineju kaip kas turi elgtis vienu ar kitu atveju.
As pasirasiau kruva popieriu daugeliui atveju, man ju taisykles ir gydymo metodai tinka, as ten ir lankausi.
P.s. viena is ju nelauzomu taisykliu, sukakus 44 metams- jokiu stimuliaciju, tik donoras.
Atsakyti
Jole, man stimuliavosi labai gerai per abu IVF. Per antrą IVF netgi negavau maksimalios Gonalio dozės, gydytoja stengėsi, kad būtų ne kiekybė, o kokybė (sakė, kad kiaušialąstės būna kokybiškesnės, kai jų mažiau). Nejaučiau jokių šalutinių poveikių sveikatai, na nebent kad svoris augo, iki testo dienos priaugau beveik dešimt kg, žvėriškas apetitas buvo.
Bet juk visa tai labai individualu.
Atsakyti
Labutis mirksiukas.gif Mano nuomone jeigu tevai sveiki ,pasiruošusi auginti vaikelį ir labai nori ir svajoja apie mažiuka žinoma až tik už 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 24 spalio 2008 - 19:37