Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po 40metų

QUOTE(Daiva @ 2008 10 16, 11:53)
statistiškai tikrai tikimybė gana nedidelė, bet niekada nežinai į kurią statistikos dalį gali pakliūti, labai individualu. Man dabar 42 metai, vienam vaikučiui beveik dveji (gimė po IVF), kitam trys mėnesiai (pastojau natūraliai).


Amzius aisku ne riba, bet jauciuosi baisiai, kai zinau, kad mano mama ir sese klimaksas aplanke 41-42 metu. O man jau beveik 37. Tai jei atsizvelgiant i paveldimuma, ne kas man to laiko ir beliko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dulė @ 2008 10 16, 12:29)
Amzius aisku ne riba, bet jauciuosi baisiai,  kai zinau, kad mano mama ir sese klimaksas aplanke 41-42 metu. O man jau beveik 37. Tai jei atsizvelgiant i paveldimuma, ne kas man to laiko ir beliko g.gif


Žiūrėk koks tavo FSH, jei ne kritinis, tai ir nieko, nenukrenta gi per vieną dieną mirksiukas.gif
Atsakyti
Pvz. mano teta pradėjo vaikus daryti virš 42-iejų, grįžusi iš Sibiro... ir sėkmingai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2008 10 16, 14:16)
Žiūrėk koks tavo FSH, jei ne kritinis, tai ir nieko, nenukrenta gi per vieną dieną mirksiukas.gif


pradejau stimuliacija, bet gydytoja net neužsimine apie FSH tyrima(VK)???
Pries 4 metus dar buvo norma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2008 10 16, 15:01)
Pvz. mano teta pradėjo vaikus daryti virš 42-iejų, grįžusi iš Sibiro... ir sėkmingai  biggrin.gif


Kai gulejau ligonineje, pas salia gulincia mamyte ateidavo giminaite, kuri pirmo leliuko susilauke budama 46 metu, nes iki tol nesiseke pastoti smile.gif
Prasiau, kad atsivestu savo lelika, ir atsivede grazu, linksma jau virs metuku berniuka smile.gif

Mama labai laiminga, kad ja aplanke tokia laime, jauciasi labai jaunatviskai, tik skraido paskui suneli, nes jis kaip supratau neseniai pradejes vaikscioti ir labai viskuo domisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dulė @ 2008 10 16, 15:08)
pradejau stimuliacija, bet gydytoja net neužsimine apie FSH tyrima(VK)???
Pries 4 metus dar buvo norma g.gif



Na turėjo daryti, gal tik nekomentavo, gal viskas gerai, nes man Bogdanskienė, Usonienė ir ypač Klimas griūdavo nuo kėdės pamatę FSH atsakymą biggrin.gif FSH tyrimas paprastai reikalingas tam, kad gydytoja žinotų kiek skirti stimuliuojančių medikamentų.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2008 01 16, 17:28)
reikia leisti moteriai iki 50 metų daryti IUI ir IVF. Aš beje ten pat posėdyje susirūpinau kad iki 45-ių (tokia ankstesnė įstatymo nuostata) nespėsiu savo šaldytų embrionų susirinkti biggrin.gif


Del stimuliacijos vyresniam amziuj- klinika kur lankaus stimuliacija siulo moterims iki 44 metu, veliau -pastojimas tik su donoro kiausialastem.
Temeles pavadinime " ar verta" as is savo varpines ziuriu kaip saugu is sveikatos puses, kiek problematiska gali but del daznesniu genetiniu atveju musu amziuj.
P.s. mano mama mociutele gimde budama 44- uriu. Pries kelias dienas svarsciau su ginium savo amziaus klausima, pasakojo atveji, kai neseniai pagimde jo paciente budama 51.5 metu, pastojo naturaliai, netycia ir buvo normaliausias nestumas.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2008 10 16, 16:48)
Na turėjo daryti, gal tik nekomentavo, gal viskas gerai, nes man Bogdanskienė, Usonienė ir ypač Klimas griūdavo nuo kėdės pamatę FSH atsakymą biggrin.gif  FSH tyrimas paprastai reikalingas tam, kad gydytoja žinotų kiek skirti stimuliuojančių medikamentų.

O koks buvo FSH? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2008 10 16, 15:48)
man Bogdanskienė, Usonienė ir ypač Klimas griūdavo nuo kėdės pamatę FSH atsakymą biggrin.gif

Tai tu sustojus laike lotuliukas.gif lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Kai dariau pirmą IVF, buvo 12, kai dariau antrą - 11,4.
Atsakyti
Matyt čia labai individualu. Man bus tuoj 35, o FSH - 15 (kartais iš vis nugrybauja)
Geriau į tą blogąją statistikos pusę nepakliūt.
Man tai labai gražu, kai ir vyresnės gimdo.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2008 10 16, 16:06)
Kai dariau pirmą IVF, buvo 12, kai dariau antrą - 11,4.

Pas mane pries stimuliacija buvo 11.9. Kovo menesi stuktels 43.
Klinika, kur lankaus, grieztai nebestimuliuoja jei FSH pasiekes 14, o IVF-e skaiciau, kad prie 17 isstimuliavo 5 folikulus. Tai kaip nevienodai tada. g.gif
Atsakyti