Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po 40metų

QUOTE(akedite @ 2008 01 18, 16:13)
vaikų pradėjom norėti abu, pagyvenę vos pusmetį kartu...tada man buvo 25m.
...ir vis dar tebenorime... praėjo 10m.-vaikų nėra...
tikiuosi suspėsim iki pensijos...


Stiprybės ir kantrybės Jums
Atsakyti
Pazystu dvi direktorienes...Vaikuciu jos negali tureti ir su IVF pagalba...Aisku, tai zino labai mazai zmoniu...O like galvoja kokios jos karjeristes ir t.t...O ka daryti - gal namie uzsidaryti...Tiesiog vienos augina vaikucius, kitos rupinasi gyvunais, kazkas keliauja, siekia karjeros...Turi zmogus kazkur realizuoti save...Ir 40 metu tai neriba...Nepatinka man tie stereotipai...Zinau kelias mamytes - 40 ir daugiau...Na nerealios jos... smile.gif
Atsakyti
Bet kokiu atveju manau, kad Magi kalbėjo ne apie nevaisingumo tendencijas, o apie sąmoningą žmogaus apsipredimą gimdyti kuo vėliau, nes atsiranda svarbesnių reikalų gyvenime. Aš manau, kad tokių žmonių vistiek daugiau, nei tų, kurie priversti būti bevaikiais.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2008 01 18, 17:27)
Bet kokiu atveju manau, kad Magi kalbėjo ne apie nevaisingumo tendencijas, o apie sąmoningą žmogaus apsipredimą gimdyti kuo vėliau, nes atsiranda svarbesnių reikalų gyvenime. Aš manau, kad tokių žmonių vistiek daugiau, nei tų, kurie priversti būti bevaikiais.

Ačiū, Daiva aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif Būtent tą ir norėjau pasakyti...taip sakant norėjosi rišliai ir suprantamai išdėstyti mintis, o gavos, kaip visada biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif mano mama pagimde 40m pagranduka,sveikas,grazus,islepes bernuzelis biggrin.gif uz mane 20 metu jaunesnis,mano sunui tuoj 8,o broliui 9 bigsmile.gif tai jie bendraudami vienas kita vadina pusbroliais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akedite @ 2008 01 18, 17:13)
vaikų pradėjom norėti abu, pagyvenę vos pusmetį kartu...tada man buvo 25m....

Aš irgi pradėjau norėti 23-jų g.gif t.y. prieš 20 metų. O dabar yra kaip yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2008 01 17, 08:59)
Kalbu apie baime, kai pradejau skaiciuoti, ar spesiu uzauginti vaika, kol jis baigs mokslus  lotuliukas.gif 

na, siaip ta baime, aisku, suvokiama,bet ar ji ne perdeta? smile.gif juk gyvenime apskaiciuoti visko iki galo tikrai neimanoma - gal, tu, subrendusi mama, imsi ir gyvensi iki kokiu 90 metu graziai ir laimingai, uzauginsi ne tik vaikus ir anukus, bet dar ir proanukius, o kita 25mete mirs jauna nuo kokios ligos ar zus avarijoje... bet kartu man ta baime skamba kaip apsidraudimas ax.gif , jei pastoti visgi nepavyks, tada tokia mintis butu siokia tokia paguoda g.gif be abejo, tai tik mano traktuote, greiciausiai jus mastote ir jauciate visiskai kitaip wink.gif

o is kitos puses - juk augindama maza vaika, del jo interesu tu privalai gyventi kuo ilgiau ir sveikiau, taigi atsiranda labai didelis stimulas pasitempti ir rupintis savimi biggrin.gif

QUOTE(Britta @ 2008 01 16, 16:26)
Bet kuri 40 mete pastojusi ir iki tol negalejusi tureti vaiku, net nesudvejodama atsakytu verta ar ne...kad ir turedama...jeigu viskas gerai, aisku, kad verta.

visiskai tau pritariu drinks_cheers.gif galu gale, nepabandes ir nesuzinosi, ar verta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglė M. @ 2008 01 25, 17:27)
............gal, tu, subrendusi mama, imsi ir gyvensi iki kokiu 90 metu graziai ir laimingai, uzauginsi ne tik vaikus ir anukus, bet dar ir proanukius, o kita 25mete mirs jauna nuo kokios ligos ar zus avarijoje.................

Va būtent doh.gif Mano tėvas mirė 40 su biškiu, sveikas drūtas, man buvo 3 metai. O jo broliai ir seserys mirė beveik visi sulaukę 93-jų (jis buvo iš 9 vaikų šeimos). Ir proanūkių spėjo sulaukti. rolleyes.gif
Atsakyti
Kiek sumazeja moters vaisingumas iki 40 m. Man 39 m. planuoju pastoti antra karta jau penktas menesis, bet vis dar neuzkimba. Jau pradejau galvoti kad gal nepavyks, taip ir neuzkibs. Nors perskaicius visa sia tema taip lyg ir neatrodo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(marce777 @ 2008 01 30, 13:03)
Kiek sumazeja moters vaisingumas iki 40 m. Man 39 m. planuoju pastoti antra karta jau penktas menesis, bet vis dar neuzkimba. Jau pradejau galvoti kad gal nepavyks, taip ir neuzkibs. Nors perskaicius visa sia tema taip lyg ir neatrodo. g.gif

Pasidaryk hormoninius tyrimus. FSH/LH - ir bus mazdaug aisku. Cia, jeigu del metu pergyveni. Siaip jau nuo 36 - 38 metu zenkliai sumazeja fertilumas. Bet visoms gi skirtingai buna. Vienu FSH jau 36 virs 12 yra, kitos ir 47eriu gimdo.
Atsakyti
Ka manote apie tokius pareiskimus?

http://www.vaisingumas.lt/index.php?cid=347&question=1268#1268
"Klausimas: Man 42 metai.Ar amzius kliutis naturaliai pastoti?
Atsakymas: Taip, Jūsų amžiuje galimybė pastoti yra labai nedidelė."


http://test.eli.lt/nestumas_ir_vaikai/planavimas_ir_nestumas/tinkamiausias_amzius_nestumui
"Įžengus į penktąjį dešimtmetį vaisingumas vis mažėja, pastoti tampa beveik neįmanoma perkopus 45-tuosius metus."


http://www.darnipora.lt/zurnalas/sveikata/nevaisingumas-ir-stresas-mitai-ir-faktai-1704.html
"Panašu, kad vyresnėms nei 43 metų amžiaus moterims vienintelė galimybė susilaukti kūdikio yra embriono, kuris užauginamas panaudojus jaunesnės moters kiaušinėlį, perkėlimas."


Man atrodo, kad dauguma tokio amziaus moteru pastoti jau nebenori ir saugosi. Bet ar tikrai tikimybe tokia maza?
Atsakyti
QUOTE(labai gera mama @ 2008 10 16, 11:41)
Ka manote apie tokius pareiskimus?

http://www.vaisingumas.lt/index.php?cid=347&question=1268#1268
"Klausimas: Man 42 metai.Ar amzius kliutis naturaliai pastoti?
Atsakymas: Taip, Jūsų amžiuje galimybė pastoti yra labai nedidelė."


http://test.eli.lt/nestumas_ir_vaikai/planavimas_ir_nestumas/tinkamiausias_amzius_nestumui
"Įžengus į penktąjį dešimtmetį vaisingumas vis mažėja, pastoti tampa beveik neįmanoma perkopus 45-tuosius metus."


http://www.darnipora.lt/zurnalas/sveikata/nevaisingumas-ir-stresas-mitai-ir-faktai-1704.html
"Panašu, kad vyresnėms nei 43 metų amžiaus moterims vienintelė galimybė susilaukti kūdikio yra embriono, kuris užauginamas panaudojus jaunesnės moters kiaušinėlį, perkėlimas."


Man atrodo, kad dauguma tokio amziaus moteru pastoti jau nebenori ir saugosi. Bet ar tikrai tikimybe tokia maza?


statistiškai tikrai tikimybė gana nedidelė, bet niekada nežinai į kurią statistikos dalį gali pakliūti, labai individualu. Man dabar 42 metai, vienam vaikučiui beveik dveji (gimė po IVF), kitam trys mėnesiai (pastojau natūraliai).
Atsakyti