Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po 40metų

Tokios tradicijos vėliau kurti šeimas ir galvoti apie vaikus 30-40 metų nieko gero. Viskas turi būti savo laiku. Paskui prasideda sveikatos problemos, o vyrų grikiai tai negerėja biggrin.gif
Kitas dalykas, jeigu anksčiau nesigavo dėl kitų priežasčių. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2008 01 17, 11:05)
Tokios tradicijos vėliau kurti šeimas ir galvoti apie vaikus 30-40 metų nieko gero. Viskas turi būti savo laiku. Paskui prasideda sveikatos problemos, o vyrų grikiai tai negerėja  biggrin.gif
Kitas dalykas, jeigu anksčiau nesigavo dėl kitų priežasčių.  verysad.gif

drinks_cheers.gif Visiškai pritariu. Toks gyvenimo būdas kaip kad dabar madinga - iš pradžių karjera, būstas, auto, kelionės ir pramogos dviese ir t.t. ir pan., o paskui vaikai - tikrai prisideda prie to, kad sunkai poros vaikų susilaukia, nes daro tai per vėlai. Iš mano gausaus draugų ir pažįstamų būrio tik aš ir viena mano draugė susilaukė vaikų iki 30-ties, o kitos iki šiol apie vaikus tik kalba...bet už tai yra krūtos direktorės, apvažinėję pusę pasaulio, uždirbę krūvas pinigų unsure.gif smile.gif Nu kievienam savo - aš ruošiuosi būti krūta direktorė ir uždirbti krūvą pinigų, kai mano vaikai paugs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Magi @ 2008 01 17, 12:37)
.bet už tai yra krūtos direktorės, apvažinėję pusę pasaulio, uždirbę krūvas pinigų  unsure.gif  smile.gif Nu kievienam savo - aš ruošiuosi būti krūta direktorė ir uždirbti krūvą pinigų, kai mano vaikai paugs  biggrin.gif


Na nereikia šitaip.O ką daryt jei nėra tų vaikų?Lieka tik būti krūta,trankytis po pasaulį,uždirbinėt pinigus.Ir kai žmogeliai esantys aplink sako kad-o,aš maniau kad dar nenorit,kad neturit laiko,kad keliaujat...tai jie neišdrįsta tiesiai paklaust-o gal negalit? Ir manęs neklausia,šnibždasi pakampiais.O aš būnu,trankausi,uždirbinėju,šypsausi...Ir po nepavykusio IVF darbe šypsausi.Ir vėl planuoju eilinę kelionę verysad.gif Taip kad tas krūtumas kartais tik tam,kad skausmą pridengtų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pingpongute @ 2008 01 15, 20:18)
O kai bus jau neštumo dvidešimt pirma savaitė, reikėtų nueiti į genetikos centrą.



Tai kad i genetikos centra reikia iki 20 savaites apsilankyt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uzi: 17 sausio 2008 - 14:24
QUOTE(ralija @ 2008 01 17, 11:53)
Manau, kad pats gyvenimas ateity padiktuos tokias sąlygas, kad gimdys vis vyresnės moterys. Mano draugė gyvena Vokietijoje ir ten niekas nesistebi, kai vyresnė moteris ir vyresnis vyras stumdo vežimelį, tai mes /mūsų visuomenė yra susikūrusi tokius stereotipus, kada turime gimdyti vaikus.
O šiaip vyresnė besilaikianti moteris tai daugiau tyrimų ir priežiūra intencyvesnė, o del auklejimo, ar jauna, ar sena....
Tai mano subjektyvi nuomonė. Man pačiai 32, laukiuosi pirmo (ne be gyd pagalbos), ir jei dievas duos ...

nuosirdziai linkiu, kad lenvas butu nestumas:)
laikykis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Magi @ 2008 01 17, 12:37)
............ o kitos iki šiol apie vaikus tik kalba...bet už tai yra krūtos direktorės, apvažinėję pusę pasaulio, uždirbę krūvas pinigų  unsure.gif  smile.gif ................  biggrin.gif

Pritariu Švilpos komentarui. Nei viena gi nerėkia visa gerkle: AŠ NEVAISINGA! Ką gali žinot - gal tos direktorės irgi šitam forume g.gif doh.gif
Atsakyti
Na, man kaip alternatyva vyresniame amžiuje gimdyti yra įsivaikinti 0-3 m. vaikelį. Pagalvoju ir apie šį variantą, bet vėl gi galvoju, jeigu galėčiau pati išnešioti ir pagimdyti sveiką kūdikėlį... Iš tiesų aš bijau dėl apsigimimų ir panašiai, genetikos centras man nepagelbėtų - bet kuriuo atveju aš gimdyčiau.
Atsakyti
Magi, net neįsivaizduoji, kaip svajojau susilaukti pirmo vaikučio iki 30 metų.Gydymas buvo nesėkmingas, tai kas man belieka - tik kalbėti apie vaikus ir būti krūta darbuotoja, nors oi, kaip norėčiau su vaikučiu sėdėti namuose. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2008 01 18, 10:25)
Magi, net neįsivaizduoji, kaip svajojau susilaukti pirmo vaikučio iki 30 metų.Gydymas buvo nesėkmingas, tai kas man belieka - tik kalbėti apie vaikus ir būti krūta darbuotoja, nors oi, kaip norėčiau su vaikučiu sėdėti namuose. verysad.gif

Merginos...nu gi aš suprantu, kad kartais vaikų neturėjimas tikrai yar susijęs su vaisingumo problemomis, bet iš 10 jaunų porų, kurie neturi vaikų, vargu ar visos nevaisingos g.gif

Aš už tai ir rašiau, kad pritariu Pelargonijos mintims: "Tokios tradicijos vėliau kurti šeimas ir galvoti apie vaikus 30-40 metų nieko gero. Viskas turi būti savo laiku. Paskui prasideda sveikatos problemos, o vyrų grikiai tai negerėja
Kitas dalykas, jeigu anksčiau nesigavo dėl kitų priežasčių."
Atsakyti
QUOTE(Magi @ 2008 01 18, 10:57)
Merginos...nu gi aš suprantu, kad kartais vaikų neturėjimas tikrai yar susijęs su vaisingumo problemomis, bet iš 10 jaunų porų, kurie neturi vaikų, vargu ar visos nevaisingos  g.gif

Aš už tai ir rašiau, kad pritariu Pelargonijos mintims: "Tokios tradicijos vėliau kurti šeimas ir galvoti apie vaikus 30-40 metų nieko gero. Viskas turi būti savo laiku. Paskui prasideda sveikatos problemos, o vyrų grikiai tai negerėja 
Kitas dalykas, jeigu anksčiau nesigavo dėl kitų priežasčių."


pirmiausiai, kas yra jauna pora? 20 metų? 25? o 30 tai jau ne jauna? lotuliukas.gif
merginos, neabsoliutinkit. nereikia sprausti žmonių pasirinkimų į senoviškus ir vienintelius rėmus - jei netekėjus iki 25, tai senmergė, o jei iki 30 nėr vaikų tai.... doh.gif

man atrodo labai netgi normalu iki 30 metų pakeliaut, pagyvent sau.
ir iš viso labai individualu, kada vaikų užsinorima.

QUOTE(XMamaX @ 2008 01 18, 08:26)
Iš tiesų aš bijau dėl apsigimimų ir panašiai, genetikos centras man nepagelbėtų - bet kuriuo atveju aš gimdyčiau.


visos bijo, bet tai čia visų besilaukiančių baimė, kiek metų bebūtų smile.gif man irgi atrodo, kad neverta savęs nervint genetiniais tyrimais, jei ruošies bet kuriuo atveju gimdyt. juolab, kad tai tik tikimybės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doris: 18 sausio 2008 - 14:31
QUOTE(Sella @ 2008 01 18, 11:25)
Magi, net neįsivaizduoji, kaip svajojau susilaukti pirmo vaikučio iki 30 metų.Gydymas buvo nesėkmingas, tai kas man belieka - tik kalbėti apie vaikus ir būti krūta darbuotoja, nors oi, kaip norėčiau su vaikučiu sėdėti namuose. verysad.gif


cray.gif
ir man taip pat angel_sadangel.gif
tik aišku geriau jau taip nei nevaisingumas plius nesiseka karjeroj...tuom ir guodžiuosi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2008 01 17, 12:05)
Tokios tradicijos vėliau kurti šeimas ir galvoti apie vaikus 30-40 metų nieko gero. Viskas turi būti savo laiku. Paskui prasideda sveikatos problemos, o vyrų grikiai tai negerėja  biggrin.gif
Kitas dalykas, jeigu anksčiau nesigavo dėl kitų priežasčių.  verysad.gif


vaikų pradėjom norėti abu, pagyvenę vos pusmetį kartu...tada man buvo 25m.
...ir vis dar tebenorime... praėjo 10m.-vaikų nėra...
tikiuosi suspėsim iki pensijos...
...po to norėsim anūkų... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akedite: 18 sausio 2008 - 16:30