Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po 40metų

QUOTE(pingpongute @ 2008 01 15, 19:18)
Jei bendra sveikata gera, manau viskas bus ok.O kai bus jau neštumo dvidešimt pirma savaitė, reikėtų nueiti į genetikos centrą. Ten ir jauoms patartina apsilankyti, o virš 35 - privaloma. Tad pirmyn ir sėkmės  4u.gif

o kokia prasme eiti pas genetikus taip velai? g.gif kiek zinau, genetiskai issitirti tinkamiausias laikas yra tikrai daug ankstesnis g.gif

siaip kalbant apie pati klausima ar verta mane 'uzkabino' pati formuluote. juk verta, jei patys norite, bet jei abejojate, tai gal tikrai neverta? bigsmile.gif
Atsakyti
O man tai atrodo naturalu, kad po 40 metu svarstai, ar tai gerai, dar karta tapti mama. Arba is viso pirma karta tapti mama. Naturalu, kad kyla klausimai del vaiko ir savo sveikatos, moraliniai klausimai (kad ir pvz., tai, kad vaikas eis i mokykla, o mamyte bus pensininke doh.gif ). Gal tik begalviai negalvoja ir nesvarsto, ka daro. Cia ne piktai. Bet kadangi pati daznai sugaunu save svarstant, tai ir pasidalinau savo mintimis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2008 01 16, 15:56)
O man tai atrodo naturalu, kad po 40 metu svarstai, ar tai gerai, dar karta tapti mama. Arba is viso pirma karta tapti mama. Naturalu, kad kyla klausimai del vaiko ir savo sveikatos, moraliniai klausimai (kad ir pvz., tai, kad vaikas eis i mokykla, o mamyte bus pensininke  doh.gif ). Gal tik begalviai negalvoja ir nesvarsto, ka daro. Cia ne piktai. Bet kadangi pati daznai sugaunu save svarstant, tai ir pasidalinau savo mintimis  4u.gif

zmones skirtingi, ir kai kuriems tokiu minciu nekyla bigsmile.gif

p.s. as irgi nepiktai smile.gif
Atsakyti
Chiara, o ką bendra turi moralė ir mama pensininkė g.gif Čia aš irgi ne asmeniškai, tiesiog kažkaip nelogiškai pasirodė g.gif Nu gal dar pritempčiau, kad nemoralu tarkim, jei vaikas gėdijasi savo vyresnės mamos, bet čia jau auklėjimo spragos sakyčiau blink.gif
Atsakyti
Isvis, si tema man kazkokia beprasme....Ar verta gimdyti po 40.... Bet kuri 40 mete pastojusi ir iki tol negalejusi tureti vaiku, net nesudvejodama atsakytu verta ar ne...kad ir turedama...jeigu viskas gerai, aisku, kad verta.Kuo jau cia 40 mete mama blogesne uz 25 mete? schmoll.gif
Atsakyti
Na mes tarkim vakar SAM posėdyje išdiskutavom, kad reikia leisti moteriai iki 50 metų daryti IUI ir IVF ir įrašėm šitą nuostatą į naują įstatymo projektą mirksiukas.gif

Aš beje ten pat posėdyje susirūpinau kad iki 45-ių (tokia ankstesnė įstatymo nuostata) nespėsiu savo šaldytų embrionų susirinkti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 16 sausio 2008 - 16:30
thumbup.gif
QUOTE(Daiva @ 2008 01 16, 16:28)
Na mes tarkim vakar SAM posėdyje išdiskutavom, kad reikia leisti moteriai iki 50 metų daryti IUI ir IVF ir įrašėm šitą nuostatą į naują įstatymo projektą mirksiukas.gif

Aš beje ten pat posėdyje susirūpinau kad iki 45-ių (tokia ankstesnė įstatymo nuostata) nespėsiu savo šaldytų embrionų susirinkti biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2008 01 16, 16:28)
Na mes tarkim vakar SAM posėdyje išdiskutavom, kad reikia leisti moteriai iki 50 metų daryti IUI ir IVF ir įrašėm šitą nuostatą į naują įstatymo projektą mirksiukas.gif

Aš beje ten pat posėdyje susirūpinau kad iki 45-ių (tokia ankstesnė įstatymo nuostata) nespėsiu savo šaldytų embrionų susirinkti biggrin.gif


thumbup.gif
biggrin.gif
Atsakyti
Kalbedama apie morale galvojau apie vaika, o ne apie ka nors ten. Juk diskutuojame visiskai ne apie tai, gimdytume ar ne, darytume IVF ar ne. Butu juokinga su tokia nuostata sedeti siame skyrelyje. Kalbu apie baime, kai pradejau skaiciuoti, ar spesiu uzauginti vaika, kol jis baigs mokslus lotuliukas.gif Ir kad galbut nemoralu butu pasinaudoti medicinos teikiamomis naujovemis, pvz., kai busimai "mamytei" kokiu 60 metu g.gif, kaip cia spauda rase... Logiska tada, kad paklausi saves, o kada gi ta "vaiku norejimo" programa turetu baigtis. blink.gif
Siaip jau as pati visiskai nesijauciu kokia tai "per sena" (net rasau tai kabutese) kudikiui. Tik truputi baisu, kad po truputi prarandu realybes jausma bigsmile.gif
Atsakyti
Smagu skaityti nuoširdžius pasisakymus ir dėkui už palaikymus...
Atsakyti
QUOTE(Carmina @ 2007 12 09, 17:23)
o man tai tik del vieno ima baime, kad kai vaikutis paaugs, ir reiks vesti i darzeli, mokykla tai ar neatrodysim kaip mociutes, o ne mamos, as del to jaudinuos blush2.gif Nors vis tiek labai norim vaikelio ir vis dar tikimes kad pasiseks nestuke.gif


labas rytas, visoms:)
man stai uz poros dienu sueis 34. Kai pastojau 2006m. ir pradejau lankytis pas gine KMUK, irgi uz galvos susieme buvo, kad man sitiek metu, o dar tik pirma vaikeli gimdysiu g.gif
taigi, manau, kad 40 metu tikrai nera riba. be to, mano sese, budama 44 m.pernai pagimde pirma vaikeli ir labai dziaugias juo:)
Atsakyti
Manau, kad pats gyvenimas ateity padiktuos tokias sąlygas, kad gimdys vis vyresnės moterys. Mano draugė gyvena Vokietijoje ir ten niekas nesistebi, kai vyresnė moteris ir vyresnis vyras stumdo vežimelį, tai mes /mūsų visuomenė yra susikūrusi tokius stereotipus, kada turime gimdyti vaikus.
O šiaip vyresnė besilaikianti moteris tai daugiau tyrimų ir priežiūra intencyvesnė, o del auklejimo, ar jauna, ar sena....
Tai mano subjektyvi nuomonė. Man pačiai 32, laukiuosi pirmo (ne be gyd pagalbos), ir jei dievas duos ...
Atsakyti